pozvánka

25.04.2007 - Petr Mach

Kunětická hora u Pardubic bude v neděli 29. dubna hostit první ročník MTB maratónu, který má ambice stát se tradiční akcí. Okolo Pardubic je naprostá rovina, ale i přesto se zde dá závodit na horském kole, možnost se o tom přesvědčit bude mít přibližně 500 bikerů, kteří se v neděli postaví na start. Trať závodu je připravena jak pro klasická MTB, tak i pro turistická trekingová kola.

 

Závod se pojede na 45 km, které budou rozděleny do dvou okruhů v okolí Kunětické hory. Ti nejlepší by pak měli být v cíli přibližně po hodině a půl jízdy. Mezi favority patří hlavně prvotřídní cyklista Jan Hruška, který v zimě přestoupil do nového Španělského týmu, za který jezdí silniční závody. Na startovní listině je i reprezentant v kvadriatlonu Leoš Roušavý nebo terénní triatlet František Žilák.

 

Startuje se v obci Ráby u Kunětické hory úderem 11. hodiny. Více o akci je možné najít na webu: www.max1.cz/page.php?id_stranka=91.


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.97   images/ga_count.png 1499

OKOLO PARDUBIC NA BIKU UŽ V NEDĚLI

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 29
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif