o závodech

10.05.2007 - Petr Mach

Druhý ze závodů letošní Galaxy série se pojede už tuto sobotu 12. května v Prachaticích. Start i cíl bude před Městským stadionem, to je asi nejzásadnější změna oproti minulým ročníkům. Ve městě se buduje nový kruhový objezd, který trochu zkomplikuje dopravu, sledujte proto dobře dopravní značení, nejbližší cesta k parkovišti bude zavřena a k přilehlým parkovištím se musí najíždět po obchvatu.

 

Závod je určen pro širokou veřejnost, prostě pro kohokoliv, kdo chce změřit síly například se svým kamarádem, nebo třeba i z nejlepšími Českými bikemaratonci. Na trati dlouhé 42 nebo 65 kilometrů půjde nejen o hodnotné věcné ceny od partnerů závodu, ale především o body do Galaxy série, která letos čítá celkem 9 závodů.

 

V cíli se bude letos na co dívat, exhibici v U – rampě předvede i hvězda první velikosti Majkl Matys. Mezi jeho největší úspěchy patří světový rekord ve skoku do výšky na horském kole, 9. místo na Redbull Bike Battle v Notthingemu v Anglii a 2. místo ve freestyle na SPORT Life 2004. Doplní jej ještě Jan Jílek – Mistr Světa na vertikální rampě 2005 a skateboardista Vláďa Hlaváček. Po závodech mládeže bude závod na in-line bruslích na nové in-line dráze, která je v areálu Městského stadionu od loňského roku.

 

Po vyhlášení výsledků proběhne bohatá tombola losovaná ze všech startovních čísel a zbystřit by měli navíc majitelé odpružených vidlic FOX, pro ty jsou připraveny další zvláštní ceny.

 

Více na www.galaxy-bike.cz/serie nebo www.pt-bikemaraton.zde.cz

 

foto/_0000026832.jpg


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 3.01   images/ga_count.png 811

FOX GALAXY MARATÓN STARTUJE V SOBOTU

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 32
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif