pozvánka

16.05.2007 - Martin Bali-Jenčík

Bez Garyho Fishera by nebyla ani Salzkammergut Trophy. U příležitosti 10. výročí se jeden z otců mountainbikingu postaví na start největšího rakouského bikemaratonu a to druhé nejdelší trasy na 110km. Ačkoli si Gary v říjnu loňského roku zlomil nohu, určitě platí v Kategorii 4 za jednoho z favoritů na místo na stupních vítězů. A už do cíle dorazí nebo ne, stejně se na světla ramp postaví a bude osobně předávat trofeje všem vítězům na distancích 110 a 209 km.

V Expo Area můžete navíc shlédnout v pátek a v sobotu kompletní nabídku kol značky Gary Fisher a sám Ó Velký rád rozdá své autogramy všem fanouškům.

Nový účastnický rekord na obzoru
Necelé dva měsíce před startem už zaplatilo startovné přes 800 účastníků. To odpovídá nárůstu 50% oproti loňsku. Tehdy na jednu z tras vyrazilo celkem 2222 bikerek a bikerů z 25 zemí.

Více o závodu: www.salzkammergut-trophy.at

Seriál MarathonMan-Europe 2007 v polovině
Přes dvě stě účastníků unikátní evropské série MTB maratonů už má za sebou dva ze čtyř závodů. Po rozjetí v suché polské Karpaczi následovaly doslova bahenní lázně na Malevil Cupu v Lužických horách. Kdo neměl svůj den nebo ho zradila technika, nemusí zoufat. Do celkového hodnocení seriálu se počítají tři nejlepší výsledky a tak zbývají ještě dvě možnosti na zlepšení skóre: 14.7. v Bad Goisernu právě na Salzkammergut Trophy a 5.8. v Seiffenu na Erzgebirgs-Bike-Marathonu.

V současné době počítáme průběžné pořadí po půli seriálu, které bude k dispozici na oficiálních stránkách nejpozději do konce tohoto týdne.

Více o seriálu: www.marathonman-europe.com


Takže je nejvyšší čas zahájit přípravu na Salzkammergut Trophy. My měkkoni, co jsme se přihlásili na trasu 53 km, máme ještě příležitost k přehodnocení situace a porovnat svou výkonnost se samotným Gary Fisherem!A tady je pro zajímavost originál dopisu, kterým Gary potvrdil svou účast Martinovi Hubertovi:


Martin - I would very happy to ride the trophy, I would like to do the B.
We just returned from Belize after riding the "Temple to Temple" race.
I broke my ankle on Oct 1 while riding my Mountain bike. It has healed
well and gives me no pain riding the bike.

Thank you very much for the invitation, I look forward to be in
salzkammergut in July.

all the best,
Gary Fisher


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 3.02   images/ga_count.png 1215

10 let Salzkammergut Trophy - Gary Fisher na startu!

TitulekAutorDatumŠ Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 24
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif