o závodech

24.11.2005 - Vladislav Lepšík

foto/_0000004858.jpg
Ahoj bikerky, bikeři, vy starší i vy mladší,

 

dovoluji si vás pozvat na cykloakci která by měla vyvrcholit v půlce srpna roku 2006 strávením společného týdne, kterou jsme nazvali Šest čísel a aby to dostalo i mezinárodní charakter, tak i Six Numbers.
Jedná se o šestietapový bodovací závod dvojic a jednotlivců na horském kole s mapou turistického měřítka s jemně erotickým nádechem. Ale opravdu jemně.

 

Závod muže jet každý, kdo chce:

 

od úplných začátecníků až po zkušené bajkery - trasu si vybírá každý sám podle svých schopností a možností. Pojede ten, kdo má rád kolo a zkušenosti s mapou mohou být minimální.
V terénu bude umístěno více kontrolních bodů s různým bodovým ohodnocením a vaším úkolem je v limitu posbírat nejvyšší pocet bodů. Více o strategii tohoto závodu se dozvíte na našich webových stránkách www.sixnumbers.cz v článku "Pro ty, co ještě nikdy nejeli bajkové dobrodružství".
Závod bude hodně o morálce a vztahy ve dvojicích lze Šesti čísly utužit či naopak. Nechceme jen závodit, ale taky strávit týden s lidma, s kterejma je nám fajn.

 

Společenskou stránku akce si klademe za jeden z hlavních cílu. Každý večer chystáme nějaký doprovodný program, od promítání filmu s bajkerskou tématikou, přes reprodukovanou hudbu až po záverečný koncert. A kdo dneska ví co ještě ??

 

Termín: 14. - 20. srpna 2006
Jednotlivé etapy budou mít čtyřhodinový limit, juniorské kategorie tříhodinový.

 

Region: s 1. ročníkem míříme do jižních Cech , oblast České Kanady, Třebonska a Novohradských hor. Čekají vás krásné terény plné rybníku, rybníčků, ale taky strmá stoupání poblíž hranic s Rakouskem.

 

Před startem dostane každá dvojice nebo jednotlivec mapu, specifikaci kontrol a jejich bodové ohodnocení. Úkolem je nasbírat na kontrolách behem casového limitu co nejvíce bodů. Protože nezáleží jen na fyzické kondici a technice jízdy, ale také na orientaci v terénu a zvolené strategii, jsou výkonnostní rozdíly mezi závodníky silně eliminovány.
V našem prípade je možnost přihlášení se na každou etapu či libovolný počet etap zvlášt a ti největší tvrďáci absolvují celou Tour.

 

Závod bude mít dve centra, v okolí prvního proběhnou první čtyři etapy.

 

Celá akce proběhne na třech mapách!

 

Cíl třetí etapy nebude v centru ale kdesi na druhém konci mapy, kde se bude spát a na tomto místě bude zároveň start následující etapy. Úcastníkum bude zabezpečen odvoz věcí na přespání a na následující etapu a bude zde k dispozici velký stan pro možnost noclehu, sociální zarízení, sprchy a občerstvení. Hlídání kol zabezpeceno. Nebojte se nic, i vaše vozidla v centru budou střežena. Další etapou se vracíte do centra.

 

Čas a označení absolvovaných kontrol proběhne elektronickým systémem. Okamžite lze porovnat zvolenou strategii a dosažené časy. Možnost zapůjčení čipové jednotky.

 

Součástí pořadatelského servisu bude též úschovna malých detí , pro než bude pripraven nějaký program, třeba budou loupat brambory.

 

Pátý den bude volný s krátkým presunem do druhého centra odkud proběhnou poslední dvě etapy , start i cíl bude na stejném místě.

 

A proč Šest čísel ?

 

Protože se pojede šest etap se startovním císlem, protože vás ceká šest spolecných nocí se svými kamarády, kamarádkami a podobně naladěnými lidmi, protože začínáme v roce 2006, protože šest císel je samo o sobe dobrej výkon, protože se minimálně šestkrát muže ješte něco změnit, protože se nám to zalíbilo,protože proto….

 

No kdybyste chtěli něco vědět podrobnějšího, tak si napište , nebo nechte vzkaz na foru na příslušných stránkách závodu….

 

Osobní konzultace není vylouč.

 

Báža

 

Stránky závodu: www.sixnumbers.cz


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.93   images/ga_count.png 1377

Dejte si s námi Šest čísel aneb Six Numbers 2006

TitulekAutorDatum
Inge?Aleš Gregor24.11.2005 14:49:06
images/line1.gifRe: Inge?Báža25.11.2005 09:53:46© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 22
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif