trénink, pozvánka, výlety

12.11.2007 - Honza Šmíd

foto/_0000044141.jpg
Pokud Vám sníh a zima překazila plány na podzimní najíždění kilometrů, nezoufejte, můžete to zkusit i jinak. Asi vám nezbyde nic jiného, než odjet někam do teplých krajů, přesunout se do posilovny, začít běhat. Nebo osedlat běžky a vyrazit na hory. A nemusí to být zrovna Jizerky, Krkonoše nebo Šumava. Na běžky můžete i do Lužických hor.

 

foto/_0000044142.jpg
Na Polevsku, výchozí místo pro běžkaře této oblasti, leží v současnosti přes 40 cm sněhu. V úterý 12. 11. vyrazí na úpravu stop skútry oddílu v běhu na lyžích SKI Polevsko, aby projeli první 5 km běžecký okruh v této zimní sezóně (zatím bez řezání stopy, pro dobré zmrznutí a utvrdnutí podkladu je nutné trať nejdříve ujet). A pokud nepřijde obleva, v pátek budeme upravovat tratě a řezat stopu, aby na víkend byly okruhy plně připravené na nápor netrpělivých běžkařů.

 

Více informací o běžeckých trasách, termínech závodů, propozicích a aktuální sněhové situaci najdete na nových stránkách oddílu SKI Polevsko na www.skipolevsko.estranky.cz
Zde najdete i informace o chystaných novinkách na letošek. Zimní sezóna na Polevsku právě startuje, nenechte si ujít její začátek.

 

Těším se na vás v bílé stopě na Polevsku


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.69   images/ga_count.png 2613

Místo kola na běžky do Lužických hor

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 25
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif