ostatní

06.02.2008 - TomᚠPouch

Začalo to v Odrách, kdy mi Milda Tepmír věnoval rám na bika který je konstruován pro váhu 130kg. Odstartoval tím takový malý domino efekt který se pomalu začínal stupňovat. V Brně na Sportlife se mě na podiu, kde jsem stál po boku slavného Fanánka Hágen Báden, Robert Bakalář zeptal jak budu bojovat se svou nadváhou. Odpovídal jsem v žertu, že budu jíst jídla které mi nechutnají a tak se nebudu přejídat.

foto/_0000048217.jpg

Pak na slavnostním galavečeru Kolapro jsem při vyhlášení dostal trikot vítězů kolapro, velikost která bohužel není na mé proporce, a mimo ocenění mého úporného snažení i jednu knihu. Kamarádi se ptali co je to za knihu a já odpovídal, taková pohádka…. Autorem je Vía Chaloupka a kniha se jmenuje Moderní zdravá kuchařka.
No, nicméně jsem slíbil slavnostně všem, že se svou váhou budu bojovat. Dokonce mě popíchl i slavný trenér Dr. Martínek a dal mi kontakt na dietologa ing. Havlíčka. To jsem ještě netušil kam mě vítr všech těchto událostí zavane….

 

Televize Nova chystá natáčení nového pořadu o hubnutí, který má nahradit JSTE TO CO JÍTE!!! Jedná se o novou koncepci kde hubnutí neprobíhá individuálně, ale formou soutěže. Představte si dva týmy kteří spolu soutěží kdo bude úspěšnější v hubnutí. Představte si pilotní díl, a vněm si přiblížíme favorizovaný tým sourozenců Pouchových. Tomᚠa Lucka, tedy já a sestra zde budeme hubnout v záři filmových reflektorů.

 

Vše se seběhlo tak rychle, že proti tomu je i Jevišovka pomalým závodem. Stačila pouze jedna otázka od Petra Havlíčka. Pane Pouch, zeptám se Vás. Nejste exhibicionista?
Já? ….No tak trochu, hmm… …možná že i dost, no jasně že jsem! A nechcete jít do televize? Jasně, proč neé. Nevíte ještě o někom do týmu? Musíte na to být dva. Řikám jasně, sestra jde do toho se mnou, vždy jsme spolu projeli dost závodů a to by v tom byl čert, abychom tenhle nevyhráli.

 

Dnes, po týdnu od oné osudové otázky, máme za sebou první natáčení. Byly to tedy jen takové malé zkušební a hlavně nečekané kamerové zkoušky. Já se přiznám, že jsem šílenej bordelář a natáčení bylo nahlášeno až na pátek a tak jsem měl na úklid času dost. Dnes je úterý a já jsem ještě pracovně v Praze a najednou telefon: Asi tak do dvou hodin jsme u vás na kamerovou zkoušku. No hrůza a děs!!! Snažím se z toho rychle vykroutit nevinou otázkou kam mám přijet. Nezabírá to a tak rychle domů. Cestou koupit vidle, abych ten bordel, co mám doma, někam nakydal. Po dvou hodinách to vzdávám. Do garáže se už nic nevejde a doma to vypadá furt jako po výbuchu. Rezignuji na vše a jdu si udělat večeři….

 

Zato sestra byla pilnější, no prostě ženská. Zatímco já bydlím s tátou (dva chlapy v chalupě), ona žije s mámou. Né teda že je to takové terno, ale ženský jsou na ten neslavný úklid přeci lépe přizpůsobený než my, chlapy. Navíc sestra začala s úklidem o pár dní dříve. Sice i ona musela projít mnohá úskalí. Pokaždé, když se snaží něco vyhodit, matka vyhodnotí věc jako potřebnou a umístní ji zpět na své místo. Tak použila zákeřnou lest. Počkala až matka usne, nacpala tašky vším tím nepotřebným harampádím a vydala se do nočních ulic plnit odpadkové koše. Kousek po kousku plnila jeden koš za druhým dokud maloměsto neobešla celé a všechny odpadkové koše a zapomenuté popelnice nebyli plné. Tato lest se jí vyplatila. Zatímco ona se prezentovala v příjemném, uklizeném bytě, já jsem musel vypadat jako čuník na smetišti.

 

Musím zde zmínit naší maminku, která se projevila jako zkušená televizní hvězda. Přivítala štáb v gala, samá třpytka. Na konstatování že se jak vidno připravila na natáčení odpověděla že takto oblečená je doma za každých okolností a dala nohu přes nohu a tím upozornila na své skvělé chlupaté fialové pikaču bačkory. Přikládám i fotografii, protože jsem přesvědčen, že pokud bačkory připustí do natáčení, stanou se hitem všech domácností a pořad o našem hubnutí se tak stane nesmrtelným.

 

foto/_0000048216.jpg

 

Tak nám to slavné hubnutí začíná a věřím že na závodech se vám všem budu muset opět představit, bo mě po té změně nepoznáte. Moc se na vás těším a věřím, že už se nebudem potkávat až v cíli, ale budu se s některými míjet i na trase

 

VᚠTomᚠPouch


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 3   images/ga_count.png 884

HUBNUTÍ V ZÁŘI REFLEKTORŮ

TitulekAutorDatum
BačkoryBimbo07.02.2008 09:28:05
mazec :)Aleš Gregor06.02.2008 01:16:00Š Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 21
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif