pozvánka

06.02.2009 - Jaroslav Hrubý

Vynikající podmínky pro běžecké lyžování v Krušných horách a to, že mnoho cyklistů bere tento sport jako vhodnou přípravu v zimních měsících, nás přimělo k nápadu uspořádat "Mistrovství světa" cyklistů na běžkách volným způsobem (to znamená, že každý může jet stylem jaký se mu líbí, trať bude upravena na bruslení i klasiku a nebo můžete jet prostě jen tak volně).

foto/_0000079017.jpg

Start závodu bude v neděli 15.února v 15:00 hodin před penzionem Rozcestí na Dlouhé Louce u Litvínova.
Vymyslet pravidlo pro určení kdo může startovat v kategorii cyklista také není jednoduché.

 

Poslední verze vypadá takto:

 

Cyklista je sportovec, který v roce 2008 nebo dříve více jak dvě sezóny byl členem Českého svazu cyklistiky nebo SAC ČR (SAL, UAC, JAL, MP, SP ŠUAC) a nyní není aktivním závodním lyžařem.

 

Tím jsme snad vyloučili Lukáše Bauera (Lukáš jako junior startoval dokonce i na Mistrovství republiky Horských kol u nás v Mostě). Bauer samozřejmě může na Dlouhé Louce startovat (asi nebude), ale jen v kategorii necyklistů, v každém případě mu budeme o týden později držet palce na tom opravdovém Mistrovství světa v Liberci.

 

Můžou být i takový sportovci, kteří dělají oba tyto sporty a potom se musí sami rozhodnout jestli jsou více cyklisté nebo lyžaři. V každém případě by za cyklisty neměl startovat aktivní závodník v běžeckém lyžování.

 

On-line přihláška a více informací na www.klmost.cz

foto/_0000079018.jpg


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.97   images/ga_count.png 580

Veřejný závod v běhu na lyžích

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 14
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif