o závodech

12.05.2009 - Jan Hakl

foto/_0000083363.jpg

Přinášíme pozvánku na druhý závod Plzeňských časovek letošní sezóny. Po loňské úspěšné premiéře nás čeká první terénní závod. Závod se uskuteční v Kyjovském lese, kde jsme připravili trasu ve tvaru dvojokruhu takže start, cíl i průjezd do druhého kola je na stejném místě.

 

Partnerem tohoto závodu je cestovní kancelář Loudatour.

foto/_0000083364.jpg

 


Jak tedy bude v úterý 26. května probíhat samotný závod?

 


Oficiální pozvánka na webu pořadatele je ZDE a popis trasy ZDE

 

Prezence od 17:15 hodin na místě startu. Stihneme-li včas vyznačit trasu a vše připravit a bude-li dost závodníků, zkusíme premiérově startovat ještě před šestou. Ukončení prezence nejdříve v 18:00, nejdéle 5 minut před startem posledního závodníka.

 

Trasa závodu je popsána v tomto samostatném článku. Dále je trasa i na webu bikemap.net a to tudle. Budeme se snažit ji vyznačit tak, aby bylo kolem páté hodiny hotovo. Před startem pak proběhne výklad trasy nad mapou s upozorněním na vše důležité.

 

Značení a pohyb na trati závodu
Trasa je rozdělna na dva okruhy, které projedete plynule bez zastávky. První okruh bude značen modře, druhý červeně. Barva značení se přemění při vašem průjezdu kolem startu po absolvování prvního kola.

 

Pár hlavních zásad pro závodění:
maximálně označíme trasu závodu a upozorníme případné návštěvníky na konání závodů, přes to není v našich silách garantovat to, že se v trase závodu nevyskytne běžný uživatel – tomuto věnujte hlavní pozornost především při délce rozhledu
úderem šesté hodiny nebude možné se na trase závodu rozjíždět, za startem se dá vjet do lesa na jiné cesty, či louku, kde bude možné nohy protočit

 

Cíl závodu je cca 10 m od startu na boční lesní cestě, převoz věcí tedy opět nebude potřeba a zajistíme možnost jejich uložení.

 

Ceny jako vždy – drobné. Hlavní cena pro absolutního vítěze a i pro vylosovaného šťastlivce – poukaz na slevu na zájezd od CK Loudatour. Diplomy a pamětní listy opět tiskneme na místě.

 

Startovné
Pro letošní rok zůstává 50 Kč, zálohu na číslo již nevybíráme.

 

První pomoc – Jako vždy prostřednictvím zdravotníků z Plzeňské zdrávky. Úraz hlašte na telefonní číslo na zadní straně startovního čísla v případě, že by se jednalo o úraz, který by byl nad možnosti první pomoci je třeba volat 155.

 

Soutěž
Ve spolupráci s mega-cyklo-serverem bikebase.cz a sponzorem hlavní ceny firmou Duratec, bude začátkem června vyhlášena soutěž o nejlepší fotku z prvních dvou závodů Plzeňských časovek nejlépe s kolem Duratec. Cena = poukaz na měřění postavy FOG v hodnotě 2500 Kč. Takže foťáky sebou.

 

foto/_0000083366.jpg
foto/_0000083367.jpg
|
foto/_0000083369.jpg
foto/_0000083375.jpg


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.99   images/ga_count.png 659

Plzeňské časovky - Velká cena CK Loudatour

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 25
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif