tipy a triky

25.01.2010 - Patrik Pátek

foto/_0000103479.jpg
Hradec Králové – Lyžaři a milovníci zimní sportů jásají. Po sněhových kalamitách, konečně i na českých horách zavládly ideální sněhové podmínky. I když teploměry ukazují hodnoty výrazně pod bodem mrazu, tak známé heslo říká: Neexistuje špatné počasí, jen špatně oblečený sportovec. Pomoci s oblékáním přitom mohou také profesionální cyklisté týmu PSK Whirlpool-Author, kteří zimní přípravu pravidelně spojují s běžkami. A právě mezi běžkaři je cyklistické oblečení velmi oblíbené.

 

„Je to z toho důvodu, že cyklistické oblečení odpovídá svou funkčností v nasazení do chladných zimních dnů, umožňuje neomezený pohyb, a navíc funguje skvěle i při dlouhodobé zátěži. Umí dobře odvětrat přebytečné teplo a zároveň dobře ochránit před mrazem a větrem,“ upozornil na přednosti cyklistického oblečení masér týmu PSK Whirlpool-Author David Kupka.

 

Jak by se na běžky ustrojil třeba úřadující mistr republiky Martin Mareš, či jeho kolegové Petr Benčík či Stanislav Kozubek? Nápovědu je možné najít přímo na stránkách královéhradecké ekipy (www.pskcycling.cz), kde si specifické oblečení můžete prohlédnout a v elektronickém obchodě dokonce i zakoupit. Bundy, vesty, čapáky, návleky, prakticky kompletní oblečení pro zimní tréninky na běžkách a následně potom při cyklistických vyjížďkách jsou navíc dostupné do jediného dne. „Výběr z naší kolekce je dost široký, takže pokud si sportovec či amatér není jistý, jak které oblečení použít v horách, určitě mu poradíme,“ podotkl k výběru oblečení, které vozí profesionálové z Hradce Králové, David Kupka.


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.9   images/ga_count.png 1467

Vyražte na běžky jako profesionálové

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 10
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif