pozvánka

16.06.2010 - Lubomír Sušila

26. 6 . – 11. 7. 2010, Velké Karlovice

 

V honbě za těmi nejlepšími bajkovými trasami jsme najezdili mnoho kilometrů, získali nespočet vítězství (o ztrátách nemluvě) v bitvách s křovím a zažili nemálo zklamání z nikam nevedoucích stezek.

 

foto/_0000109279.jpg

 

Proto si troufáme říct, že dobře víme, které úseky jsou ty nejhezčí, a lze z nich namíchat silný koncentrát bajkových zážitků, ve kterém najdete nejen krásné výhledy, ale i zábavné stezky, po kterých je radost jezdit. A jak to už u opojných substancí bývá, přidá se možná i kocovina, vlastně únava a pocit, že jste tělu dali pěkně zabrat.

 

foto/_0000109280.jpg

 

Ale nebojte se, máme něco pro každého, od jemného pití pro slečinky až po gořalku, která vás donutí lapat po dechu a polezou vám z ní oči z důlků! Z vlastní zkušenosti víme, že letmý pohled do mapy pro výběr vhodné bajkové túry nestačí, nemluvě o tom, že některé pasáže jsou v cykloturistických mapách stále označeny „tady žijí lvi!“

 

foto/_0000109282.jpg

 

Vyjížďky tedy zahrnují úseky s nádechem dobrodružství, které byste pravděpodobně sami nenašli. Tento "naučný" faktor je největší výhodou vyjížděk s domorodými průvodci. Právě proto je na svých afrických výpravách využíval i Emil Holub. Naši valašští průvodci vám ukážou nejen nejlepší pasáže, ale také, ve které chatě či hospodě se vyplatí zastavit na místní speciality a proberou s vámi základy jízdy v terénu. To pro případ, že by se vám nechtělo pokračovat nebo jste si nebyli jistí, že daný úsek zvládnete.
Pro vlky samotáře budeme mít připraveny mapy a itineráře, aby se mohli vydat opačným směrem, než kterým míří vedená skupina.

 

foto/_0000109283.jpg

 

Specialized Dny horské cyklistiky na Valašsku:

 

- XC a all mountain/enduro vyjížďky s domorodými průvodci v malých skupinách (5-10 lidí)
- Wild Cat Ride - vyjížďky pro ženy s průvodkyněmi pod dohledem dámského sportovního časopisu Wild cat
- testování kol Specialized
- tajné trasy
- místní gastronomie

 

Přijďte si jen tak zajezdit!

 

26. 6. – 11. 7. 2010 do Velkých Karlovic (základna na hotelu Galik)

 

Více info a kontakt:
www.trails.cz

 

Doporučené ubytování: hotel Galik (Cyklisté vítáni)
www.valachy.cz

 

foto/_0000109284.jpg


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 3   images/ga_count.png 536

SPECIALIZED DNY HORSKÉ CYKLISTIKY

TitulekAutorDatumŠ Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 10
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif