o závodech

01.09.2010 - Mirek Kronika

Manželé Vavruškovi z Jablonce nad Nisou ovládli pátý ročník SAMUEL XC triatlonu ve Sloupu v Čechách. Jirka byl nejrychlejší mezi muži a jeho manželka Lucka obsadila první místo mezi ženami. I přes povodňovou výstrahu a soustavný déšť před startem (na to už si při sloupských závodech zvykáme...) se podařilo najít vhodnou náhradní trať a vyhnat na ni téměř 40 závodníků. Voda v rybníku byla o něco teplejší než obvykle, zato vzduch měl při startu okolo 15°C a někteří závodníci tak nestihli roztát během celé cyklistické části. V běhu už bylo teplo snad všem a to i přes to, že letos SAMUEL vynechal proslulé šplhání do skal nad Sloupem. V cíli všechny čekal osvědčený fazolový guláš a pivo z Rohozce, pohodová atmosféra a až při vyhlášení výsledků: déšť...

Výsledky pátého ročníku SAMUELA jsou zde.

SAMUEL XC triatlon se stal rodinným přeborem

TitulekAutorDatum

© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 9