technews

02.11.2010 - Pavel Šácha

Pulsmetr Garmin Edge 500 - ikdyž jedete sami, přesto můžete soupeřit.


Cyklistický tachometr a pulsmetr v jednom neměří jen rychlost a vzdálenost. Pomocí integrované GPS navíc zaznamenává do paměti projetou trasu, kterou si můžete prohlédnout na PC. Měření pomocí GPS snižuje počet použitých dílů na kole a tím pádem také jeho snažší mytí. Citlivost GPS je opravdu vysoká a tak se na naměřené hodnoty můžete spolehnout i v lese nebo v místech, kde jiné GPS "odpadnou". Osamělý cyklista s radostí využije funkci Virtual Partner. Ta mu do každého tréninku přinese více zábavy.
foto/_0000114765.jpg

 

Virtual Partner


Uložené trasy s dosaženými výkony v paměti Garmin Edge 500 můžete použít při další jízdě jako virtuálního kamaráda nebo supeře, který jede s vámi. Díky GPS a uložené trase sledujete "on-line" zda-li jedete lépe či hůře a přímo z displeje přečtete rozdíl ztráty nebo náskoku soupeře. Tuto hravou funkci nebudete rozhodně využívat jen pro osamocené vyjížďky a soupeření se sebou samým. Protože je možné výkon na trase upravovat, můžete si např. projet trasu závodu. Díky zobrazování profilu trati na displeji Garmin Edge 500 budete vědět kdy přijde kopec, kdy skončí a jestli jedete podle plánu.
foto/_0000114766.jpg

 

Protože výrobce Garmin Edge 500 prodává v různých variantách, uvádím ceny od 5.990Kč do 8.490Kč. Cenu dělá příslušenství navíc zabalené k základnímu setu.

 

www.pulsmetr.cz ...pohyb pod kontrolou


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 3.05   images/ga_count.png 1324

Cyklocomputer s virtuálním soupeřem

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 24
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif