pozvánka

16.05.2012 - Kateřina Zezulová

Společnost AZUB Bike přichystala všem milovníkům cyklistiky netradiční akci s názvem AZUB Tour 2012. V následujícím období tak v rámci své tour navštíví čtyři oblíbená výletiště, kam přiveze nejen aktuální novinky z oblasti alternativní cyklistiky. Pátou zastávkou v rámci tour bude účast na festivalu Pelhřimov – město rekordů.

 

Smyslem AZUB Tour je přiblížit možnosti alternativní cyklistiky co nejširší skupině lidí – ať už aktivním cyklistům, pěším turistům či jinak nadšeným vyznavačům outdoorových aktivit. AZUB bere s sebou na tour nejen svoje lehokola, s nimiž slaví úspěch převážně v zahraničí, ale i stále oblíbenější skládací kola, cyklistické vybavení pro děti, nákladní vozíky i tolik populární elektrokola. Nebude chybět ani lehokolový tandem, který se představí na každém místě konání AZUB Tour, ani velmi oblíbené lehotříkolky.

 

Všechno vybavení si bude možné nejen prohlédnout, ale i zapůjčit a na vlastní kůži pod dohledem zkušených odborníků i vyzkoušet. Vzhledem ke svému širokému portfoliu AZUB s sebou na tour nepoveze úplně všechny modely jednotlivých produktů. Pokud byste si rádi prohlédli a vyzkoušeli nějaký konkrétní model kola či jiný produkt, napište předem svůj požadavek na e-mail azub@azub.cz.

 

Zastávky AZUB Tour 2012:
• 19. – 20. května 2012, Pardubice, Lanové centrum Cihelna, http://lanovecentrum-pardubice.cz
• 26. – 27. května 2012, Plzeň, lokalita Kamenný rybník
• 9. června 2012, Pelhřimov, Festival Pelhřimov – město rekordů, www.dobryden.cz/festival-pelhrimov-mesto-rekordu/2012-3/arena-jednokolek
• 17. června 2012, Loděnice Děhylov u Ostravy, www.lodenice.com
• 21. – 22. července 2012, Česká Kanada, Cyclocamp pod Landštejnem, www.cyklocamp.cz

 

Stánek AZUB Bike můžete navštívit na výše uvedených místech vždy od 10 do 18 hodin. Aktuální informace o AZUB Tour 2012 najdete na webu www.azub.cz v sekci Novinky.


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.93   images/ga_count.png 603

AZUB Bike vyráží na tour po České republice

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 10
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif