ostatní

12.12.2012 - Aleš Gregor

Přihlášky na Malevil Cup jsou spuštěny, aktuální informace – darujte startovné

XIV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 15. 6. 2013
Mistrovství České republiky v MTB marathonu (XCM)
Závod je určen pro závodníky s licencí kategorie ELITE muži / ženy, širokou sportující veřejnost kategorie HOBBY, handicapované cyklisty a amatéry (bez licence).
Součást seriálu – MarathonMan - Europe 2013
Vrchol našeho pořadatelského snažení je úspěšně za námi. Mistrovství Evropy v MTB marathonu Malevil Cup 2012 přineslo mnoho nádherných zážitků nám a věřím, že i vám, kdož jste se zúčastnili. Přineslo úchvatné boje o mistrovské tituly a skvělou atmosféru umocněnou nádhernou kulisou Lužických a Žitavských hor. Ne všichni mohli mistrovský ročník zažít na vlastní kůži. Proto si vás dovoluji tímto pozvat k dalšímu již 14-tému dějství.
V roce 2013 se vracíme k roky zavedenému modelu. Páteční podvečerní prezentace s doprovodnými akcemi bude předcházet následujícímu závodnímu dni.
Marathony na třech trasách 100, 65, 40 km vypsané v mnoha hobby kategoriích okořeněné závodem kat. ELITE v rámci Mistrovství České republiky XCM 2013. Závody pro děti i borce na handbike doplněné o tradiční rodinnou Čokojízdu. Doprovodný program i následná večerní BIKEpárty. To vše bude součástí sobotního dne.
Trasy pro rok 2013 budou zachovány z mistrovského ročníku (pokud nenastane nepředvídaná okolnost). Budete tak mít možnost poměřit své časy s Kristiánem Hynkem, Albanem Lakatou nebo Periklis Iliasem (mistr světa XCM 2012). Trénovat na nich budete moci podle stálého značení zhruba od začátku dubna.
Tolik krátká pozvánka.

 

Darujte radost.

foto/_0000122701.jpg
Pokud máte zájem, zašleme vám poštou dárkový VOUCHER s malým dárkem od nás.
To v případě, že do 18. 12. 2012 uhradíte a vyplníte přihlášku. Napíšete nám na e-mail registrace@paklisport.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript vaší doručovací adresu, případně text, který máme na poukaz dopsat.


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.8   images/ga_count.png 644

Přihlášky na Malevil Cup jsou spuštěny

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 16
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif