technews

22.04.2013 - Jakub Barvir

Pokud rádi jezdíte na kole, jistě víte, že mít kvalitní výbavu je velmi důležité. A nejedná se jen o prvotřídní přístroj, ale to co mnohdy tvoří rozdíl je cyklistické oblečení. A firma Kalas Vám nabízí to nejlepší cyklistické oblečení české výroby.
Firma Kalas má s výrobou cyklistického oblečení již více jak dvacet let zkušeností a její reputace se šíří i za hranice České republiky. Nyní je jedničkou na trhu i pro celou střední a severní Evropu. Naše dresy si oblíbili i čeští olympionici a není lepší reference než vybojování historicky první zlaté medaile na Letních olympijských hrách Jaroslavem Kulhavým v našem dresu. Kromě českých reprezentantů si naše dresy oblékají i závodníci z Švédska, Ruska či Slovenska.
Hlavním cílem naší společnosti je pokračovat v tradici výroby kvalitních českých produktů. Zároveň se snažíme našim zákazníkům poskytovat co nejlepší služby, nehledě na to, zda se cyklistice věnujete na profesionální úrovni, či se jen jedete občas projet. Vaše požadavky se budeme snažit splnit, ať už jsou jakékoliv.
Naše oblečení je vždy vyráběno na profesionální úrovni. Na výrobky jsou použity vysoce funkční materiály s optimální ventilací. Oblečení obsahuje i reflexní prvky a praktické kapsičky na zip. Navíc u většiny zboží nabízíme možnost tvorby vlastního designu, takže se během jízdy budete cítit opravdu jedinečně.
Nečekejte, až bude cyklistická sezóna v plném proudu a navštivte naše stránky již dnes. Ze široké nabídky cyklistického oblečení české výroby si jistě vyberete nejen pro Vás, ale i pro celou Vaší rodinu.

 

www.eshop.kalas.cz


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.93   images/ga_count.png 801

Cyklistické oblečení české výroby

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 37
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif