ostatní

30.06.2013 - Aleš Gregor

Radicalsport.cz – kvalitní výbava pro všechny cyklisty

 

Cyklistika je mnohdy adrenalinovým sportem, proto je k jejímu provozování potřeba kvalitní vybavení, a už se jedná o helmy na kolo, cyklistické oblečení nebo cyklo doplňky. Zaručíte si tak větší bezpečnost i pohodlí.

 


foto/_0000123770.jpg
Patří cyklistika k vaším nejoblíbenějším koníčkům? Pak tedy budete potřebovat náležité vybavení, které Vás nebude omezovat v pohybu, ale zároveň Vás ochrání před potenciálními úrazy. Nᚠinternetový obchod Radicalsport.cz se specializuje na nejrůznější sportovní potřeby a cyklistika mezi ně patří. V našem katalogu proto naleznete vysoce kvalitní cyklo oblečení, tedy cyklistické kalhoty, dresy, bundy a rukavice, ale také helmy na kolo i cyklo doplňky.

 


foto/_0000123768.jpg

Cyklo oblečení – kvalitní ochrana, maximální komfort


V kategorii cyklistické oblečení pro Vás máme celou řadu špičkových výrobků, které jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů. Základem jsou pochopitelně cyklo dresy, jež v letních měsících spolehlivě odvádějí pot a v zimě zase ochrání před chladem. Kvalitní cyklistické dresy zkrátka nesmí chybět nikomu, kdo sedá na kolo jako amatér i profesionál.

Na Radicalsport.cz zakoupíte rovněž cyklistické kalhoty. Ty se svými vlastnostmi neliší od cyklo dresů, přinášejí Vám tedy také maximální pohodlí. Cyklistická bunda se Vám bude zase jistě hodit v pošmourném počasí. Rovněž v oblasti cyklistických bund přitom garantujeme pestrou nabídku. Pro větší bezpečí byste navíc neměli opomenout kvalitní cyklo rukavice, které ochrání Vaše ruce v případě pádu. Cyklistické rukavice jsou proto téměř povinnou výbavou každého, kdo častěji nasedá na kolo.

 


foto/_0000123769.jpg

Kvalitní helmy na kolo a cyklo doplňky


Cyklistické oblečení je sice důležité, zásadní význam má ovšem helma na kolo. Ta je totiž mnohdy tím nejpodstatnějším, co Vás může zachránit před skutečně vážnými zraněními. Výběr kvalitní helmy na kolo tedy rozhodně nepodceňujte! V našem e-shopu Radicalsport.cz navíc zakoupíte rozličné cyklo doplňky. Konkrétně se jedná o duše, pláště, láhve, blikačky, computery, ledvinky a mnohé další výrobky. Máme pro Vás zkrátka komplexní nabídku.


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 3.04   images/ga_count.png 539

Radicalsport.cz – kvalitní výbava pro všechny cyklisty

TitulekAutorDatumŠ Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 48
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif