pozvánka

29.05.2006 - Aleš Gregor

foto/_0000010251.jpg
Již tuto sobotu odstartuje ve Sloupu v Čechách SAMUEL Progress XC triatlon – zcela nový závod otevřený pro všechny výkonnostní kategorie zájemců.

Závodníci si mohou vybrat ze dvou variant – hlavní tra SAMUELA je určena hlavně pro mužské kategorie, zkrácená varianta, nazvaná SAMÍK, pro ženy a mládežnické kategorie. Pokud někdo nenajde na příslušné trati svou věkovou kategorii, na obou tratích se může přihlásit i do OPEN závodu. Na dlouhé trati je navíc vypsán závod dvou- nebo tříčlenných štafet. Zasoutěžit si tedy může každý, kdo má zájem. A zájem o závod je poměrně živý, internetovou prezentaci navštívilo už přes 1200 lidí, mezi prvními přihlášenými jsou i závodníci ze Slovenska.

 

Dlouhodobým plánem pořadatelů je udělat ze SAMUELA významnou sportovní událost pro výkonnostní sportovce, ale hlavně pro širokou veřejnost, která tak bude mít možnost vyzkoušet si třeba poprvé v životě „ostrý“ triatlon nebo porovnat svou výkonnost se špičkovými závodníky. Ideální terény v okolí sloupského koupaliště jsou zajímavé sportovně, přírodně i kulturně, přímo v areálu našel závod velmi příjemné zázemí. První ročník závodu podpořil hejtman Libereckého kraje, zájem o jeho pořádání má samozřejmě také sloupský obecní úřad. Letos je SAMUEL součástí Poháru Libereckého kraje a Poháru Cyklorenovy, do budoucna je šance na zařazení do seriálu Xterra.

 

Start hlavního závodu SAMUEL Progress XC triatlonu je 3. června v 10 hodin na pláži sloupského koupaliště, přihlášku je možno podat předem prostřednictvím internetu nebo přímo na místě před startem.

 


 

Miroslav Kronika
Štefánikova 457
50011 Hradec Králové
Czech Republic

 

tel. +420 604164390
sportem@sportem.info
www.SPORTeM.info


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 3.02   images/ga_count.png 1156

Nový terénní triatlon ve Sloupu startuje

TitulekAutorDatumŠ Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 4
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif