pozvánka

29.05.2006 - Vladislav Lepšík

foto/_0000010252.jpg
1. ročník bodovacího závodu jednotlivců a dvojic na horských kolech. Česká Kanada, Třeboňsko, Novohradské hory.
Šestietapový závod jednotlivců a dvojic na horských kolech s mapou turistického měřítka 1:50 000.
Nejedná se však o žádný extrémní závod , ale o akci určenou jak pro ty , co si chtějí naložit , tak pro širokou veřejnost.

Datum závodu:
14. - 20. srpna 2006

Centra závodu:
Centrum č.1 - pro etapy 1.- 4. Staňkov ( poblíž Chlumu u Třeboně)
Centrum č.2 - pro etapy 5.a 6. Horní Stropnice (Novohradské hory)

Charakter etap:
1. (Rozpustilá) a 2. (Příjemná) proběhnou na mapě Třeboňsko, Horní Lužnice , oblast je pokryta hustou sítí cyklostezek, výborně upravovaných, minimální převýšení s obrovským počtem rybníků a rybníčků a bude to na rozjezd terén jako hrom

3. (Vzrušující) a 4. ( Spokojená) na mapě Jindřichohradecko, Česká Kanada tady už se bude jednat o zvlněný terén s překrásným zákulisím České Kanady a kdo zde ještě nebyl, tak určitě nebude litovat.
Zvláštností 3. etapy bude ta skutečnost, že se cíl dozvíte až den předem při zákresu mapy. V místě cíle přespíte a druhý den se 4. etapou budete vracet zpět do centra.
Nejnutnější věci na přenocování vám budou převezeny, ale v centru zůstane služba, která bude vše střežit.
V cíli Vzrušující a trochu tajemné etapy pro vás přesto bude připraveno to nejnutnější , možnost zakoupení jídla, mytí, trocha kultury, střechy nad hlavou různého typu, od stanů až pod stromy.
Doprovodu závodníků bude v omezené míře umožněn i přesun vlastními vozidly.
Určitě těm, kteří s sebou budou mít malé děti.
Po dni odpočinku a přesunu do druhého centra a po možnosti shlédnutí kapely Tři Sestry revival proběhnou poslední dvě etapy.

 

5. (Náročná) a 6. (Unavená) na mapě Novohradské hory a v tomto případě již půjde opravdu o kopcovitý až horský terén v člověkem zatím příliš neobjeveném regionu, prostě tak jak to k bajkovému dobrodružství patří.

 


Délky tratí:

 

Pro kategorie dospělých každý den limit 4 hodiny

 

Pro kategorie juniorské, příchozí a kategorie s přívěsnými vozíky 3 hodiny

 

Ano, nepřehlédli jste se, vedle dalších kategorii jsme vypsali též kategorii rodičů s přívěsnými vozíky a tato informace je určena právě vám, kteří váháte, zda pro vás šest etap není moc. A právě již dost velký zájem o start v této kategorii je ta správná odpověď na vaše pochybnosti. Jakýmsi patronem této kategorie se stala firma
AZUB BIKE (www.azub.cz), která se zabývá netradičními výrobky cykloživota a patří mezi ně i tyto vozíky pro sviště.

 


Ostatní nabízené služby:

 

Možnost zakoupení funkčního prádla Hidden Power firmy Diadora za velmi výhodnou cenu. (objednávky na webových stránkách závodu)

 

Dětská školka - dle naších možností zajistíme úschovnu s programem pro děti vás, závodníků. Počet dětí uveďte v přihlášce.

 

První centrum je v blízkosti našich nejvíce turisticky využívaných rybníků Hejtman a Staňkovský rybník, které oba nabízejí výborné podmínky k relaxaci po etapě.

 

Doplňkový závod . Spřízněný bajkerský oddíl SNS Smržovka pro vás ve volný den připraví vložený sportovně společenský závod, čímž bude podtržena idea závodu Six Numbers

 

Večerní kulturní programy:
každý večer proběhne následně po vyhlášení vítězů doprovodný kulturní program nejrozličnějšího charakteru ( koncerty, promítání filmů s bajkerskou tématikou, aktuální záběry z etap, diskotéty dle vašeho výběru a jiné).

 

Naše stránky , bohatě popisující námi připravovanou akci jsou www.sixnumbers.cz
Báža

 

  
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.95   images/ga_count.png 1106

Týden na kole s větrem ve vlasech, to je….HIDDEN POWER SIX NUMBERS 2006

TitulekAutorDatumŠ Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 23
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif