ostatní

27.05.2015 - Aleš Gregor

foto/_0000124754.jpg
Sezóna cyklistů se pomalu rozběhla a s přicházejícím létem jich bude čím dál víc. Proto je důležité zajistit u své restaurace, prodejny, úřadu či jiné instituce prostor pro stání, kde budou cyklisté svá kola umisťovat. Nedílnou součástí by měly být i stojany na kola, jejichž vzhled si můžete zvolit dle stylu okolí nebo vlastního vkusu.


V nabídce se však nachází i stojany do domácností pro samotné majitele kol. Ty můžete použít nejen venku, ale i uvnitř, např. v garáži nebo tam, kde je po jízdě odkládáte.

 


foto/_0000124755.jpg

Vyberte si z mnoha variant


Společnosti mohou využít kupříkladu stojan na kola CENTRUM oboustranný, stojan spojovatelný – nízký nebo vysoký nebo třeba stojan na kola CENTRUM II pro pět kol, typ Versailles taktéž pro pět kol a mnohé jiné.


Do domácnosti by se vám hodil stojan na kola rovný pro 3 kola, 2 kola – záleží na vaší potřebě, stěnový držák pro tři kola, model Rokycany a další.


Velmi praktické jsou i stojany na koloběžky, kde mohou parkovat své koloběžky jak dospělí, tak děti, včetně nejrůznějších odrážedel, která jsou na trhu dostupná.

 


Praktické uskladnění bez omezení prostoru


Společnost Abstore.cz vám nabízí i velmi funkční držáky na kola, s jejichž pomocí je jednoduše pověsíte na stěnu a tak získáte místo, na kterém by jinak kolo stálo. Kupříkladu stojan na kola Jihlava 90 se hodí do všech sklepů, garáží a jiných stíněných prostorů, kola jsou prostřednictvím jej umístěna na zeď pod úhlem 90 stupňů. Závěsné systémy můžete využít i pro více než jedno kolo, stačí si vybrat vám vyhovující druh.

 


Obraťte se i vy na společnost Abstore.cz a vybavte svůj hotel, restauraci či domov hezkými, kvalitními a praktickými stojany, které poskytnou zázemí všem druhům bicyklů a koloběžek. Cyklisté u vás budou o to raději zastavovat, budou si jisti, že si mohou své kolo ke stojanu zamknout a u vás se v klidu najíst či ubytovat.


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 3   images/ga_count.png 1454

Potřebujete stojany na kola? Obraťte se na Abstore.cz

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 22
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif