pozvánka, o závodech

28.07.2006 - Petr Mach

Méně obvyklou silniční časovku pořádá XSTREAM Racing Team v sobotu 5. srpna v Municích u Hluboké nad Vltavou. Pojede se ve dvojicích z Munic kolem věží elektrárny Temelín a zpět. Závod je zařazen do série silničních závodů Galaxy jihočeské amatérské ligy.

 

Většina silničních časovek je vypsána pro jednotlivce, ale v Municích se rozhodli uspořádat závod pro dvojice. „Určitě bude pro závodníky větší motivace, když budou na silnici se svým týmovým kolegou nebo kamarádem. Navzájem se podpoří a budou se snažit závod svému kolegovi nezkazit.“ Říká ředitel závodu Vašek Píša, který je také aktivním závodníkem a v současnosti mu patří druhé místo v bodovém pořadí série JAL.

 

Tra povede zvlněným terénem a bude dlouhá 43 kilometrů. V 11:00 odstartuje první dvojice, další ji budou následovat vždy po 1 minutě. Přihlásit se můžete na místě od 8:30 v Munické hospůdce.

 

Pořadatelé také slibují, že na start nepřipustní Floyda Landise, ani žádného jiného závodníka se škraloupem dopingového skandálu:-) Proti chronometru se bude bojovat pouze vlastními silami!

 

Více na www.jalcyklo.wz.cz.

 

Fotky ze závodu najdete na www.bikebase.cz v dostatečném množství...


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.87   images/ga_count.png 1066

V MUNICÍCH SE POJEDE ČASOVKA DVOJIC BEZ DOPINGU!

TitulekAutorDatum
dopingorca29.07.2006 10:45:10
No konecne!Michal Mach28.07.2006 13:24:29Š Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 9
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif