pozvánka, o závodech

04.08.2006 - Petr Mach

Po pěti týdnech volna se opět rozbíhá letošní série závodů XTERRA Czech Tour. Již tuto sobotu 12. srpna startuje závod v Hradci Králové, centrum závodu bude u rybníka Biřička, kde se XTERRA jela i vloni. Hradec Králové navíc hostí prestižní mistrovství republiky zdravotníků, které zaštiuje známý kardiochirurg prof.MUDr.Jan Pirk, DrSc!

 

Závod se pojede na delších tratích než v loňském roce. Po úvodním 1200 metrovém plavání následuje 30 km na horském kole a na závěr se 8 km poběží. Novinkou bude závod štafet, toho se mohou zúčastnit tříčlenné týmy ve složení plavec, cyklista a běžec. Všechny tři části závodu se pojedou v několika okruzích, proto si i diváci přijdou na své a budou moci své favority při průjezdu do každého dalšího kola povzbuzovat.

 

Minulý rok v Hradci Králové zvítězil TomᚠJiránek před Františkem Žilákem, letos bude jejich největším soupeřem o titul Jan Kubíček, kterého v této sezóně ještě nikdo z Čechů na Xteře neporazil. Mezi ženami bude své vůbec první vítězství v Xteře obhajovat Ivana Loubková.

 

Závod XTERRA okolo Hradce startuje v sobotu 12. srpna ve 12:00, prezentace začíná již v 8 hodin.

 

Více: www.xterra.cz

 

foto/_0000014019.jpg
foto/_0000014018.jpg


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 3.11   images/ga_count.png 904

XTERRA CZECH TOUR POKRAČUJE V HRADCI KRÁLOVÉM

TitulekAutorDatumŠ Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 16
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif