ostatní

20.04.2007 - Martin Bali-Jenčík

Náš špičkový silničář a světový rekordman přesídlil před sezonou z Itálie do Polska a pak jsme o něm resp. jeho novém týmu dlouho nic neslyšeli. Nyní víme proč.

Jediná polská stáj mezi profesionálními kontinentálními týmy (dříve druhá divize) mění název v důsledku ukončení spolupráce s firmou Intel. Novým sponzorem se stala UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Druhý sponzor - Action S.A. od roku 2003 – zůstává stejný. Proto oficiální název zní: Action-UNIQA Professional Team.

„UNIQA je pojišťovna a i proto solidním partnerem“, říká manažer Piotr Kosmala. „Naše rozhovory probíhaly konstruktivně a důvodem byly i zkušenosti pojišťovny v oblasti sportovního sponzoringu. UNIQA je např. partnerem mistryně Evropy v plavání Aleksandry Urbanczyk. Znalost cyklistického prostředí garantoval při vyjednávání ředitel prodeje skupiny UNIQA Waclaw Skarula – bývalý trenér národního cyklistického týmu.“

V nových dresech se tým poprvé představí 1. května na Memoriálu Andrzeje Trochanowskieho.

Stáj Action-UNIQA čítá celkem 16 závodníků. Mezi jinými: Ondřej Sosenka – rekordman v hodinovce na dráze a vítěz Závodu míru a dvojnásobný vítěz Kolem Polska a Piotr Chmielewski – bývalý mistr Polska v časovce, vítěz etap na Kolem Polska, účastník OH a MS.

Zdroj: Action-UNIQA Professional Team

Ondřej Sosenka posílí Intel-Action - 19.1.2007


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 3.01   images/ga_count.png 1810

Ondřej Sosenka mění barvy

TitulekAutorDatum
aha..daniel.j20.04.2007 15:34:06© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 14
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif