pozvánka

26.07.2007 - Zdeněk Pól

Vážení přátelé,

 

Polis Racing velice děkuje všem, kdo o uplynulém víkendu přiložili ruku k dílu při brigádě na fourcrossové trati Polis XIII! Povedlo se vyčistit zhruba polovinu dráhy. Údržba bude průběžně pokračovat až do mistrovství ČR 4X, tedy po zbytek července a během srpna.

 

Po dobu údržby je jízda na trati nebezpečná, proto je fourcrossová dráha do odvolání uzavřena!!! Žádáme všechny bikery, aby uzávěru dodržovali zejména s ohledem na vlastní zdraví a také jako důkaz respektu k práci těch, kdo zdarma a ve vlastním volném čase pracují na tom, aby byla trať brzy v co nejlepší formě. Děkujeme.

 

foto/_0000034088.jpg
Nejbližší další brigáda je plánována již na tento víkend 28.-29.7.. Pokud na Polis XIII trénujete nebo Vám jen není lhostejný stav areálu a jste ochotni nám pomoci, jste srdečně vítání po oba víkendové dny vždy od 10:00 hodin. Několik sad nářadí bude připraveno, ale vlastní hrábě, lopaty či jiné mučící nástroje jsou vítány. Pitný režim bude zajištěn pro všechny zdarma. Kontaktní osobou na místě je Zdeněk Pól, telefon 602 492 306.

 

Polis XIII leží na svahu při ulici Pod Hranicí, vjezd do areálu je zezadu z ulice K zahrádkám. Ideálním způsobem dopravy je metro, jehož stanice Hůrka na trase B leží jen pár minut od areálu. Pro motorizované brigádníky zajistíme parkování přímo v areálu.

 

Všichni pracanti mají možnost stát se členy občanského sdružení Polis Racing a požívat všech budoucích výhod, které pro naše členy připravujeme. Odměnou pro činorodé závodníky za odpracování alespoň 6 hodin může být startovné při srpnovém mistrovství ČR a čtvrtém závodu Českého poháru 4X v Praze zdarma. 12 hodin práce během víkendu znamená odpuštění startovného na všech závodech Českého poháru 4X 2008!

 

Potvrzení své účasti a případné dotazy směřujte, prosím, na adresu brigada@polis.cz Předem neohlášené pracanty také rozhodně neodmítneme;)

 

Všem ochotným pomocníkům předem velice děkujeme.

Zdeněk Pól Polis Racing
Telefon: 602 492 306
Fax: 325 611 77
E-mail: brigada@polis.cz
Skype: zdenek-pol

 

Foto: Petr Bureš, MTBS


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.99   images/ga_count.png 1057

Brigády v areálu Polis XIII pokračují

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 8
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif