pozvánka

06.11.2005 - Aleš Gregor

Převzato z www.bvv.cz - Rok se s rokem sešel a brněnské výstaviště opět otevře brány všem sportovním příznivcům. Ve dnech 10. – 13. listopadu proběhne již 4. ročník Mezinárodního sportovního veletrhu SPORT Life, který promění tento moderní areál v jedno velké sportoviště. ,,Letos zájem firem o prezentaci předčil veškerá očekávání. V sedmi pavilonech představí své výrobky a služby na 240 firem ze 7 zemí světa,“ uvádí Petr Navrátil, vedoucí manažer projektu veletrhu SPORT Life.

 

Tato jedinečná akce s tématikou sportu a aktivního trávení volného času se skládá z pěti sekcí, která v kostce obsáhnou všechna sportovní odvětví:

 

  • Cyklistika –BIKE Brno
  • Fitness – kulturistika, aerobik, rehabilitace, výživa
  • Outdoor – turistika, horolezectví, aktivní pobyt v přírodě
  • Indoor – raketové, míčové, halové a bojové sporty
  • Street – skateboarding, in-line skating, freestyle

 

 

Jízdní kola a cyklistické doplňky obsadí největší plochu

 

Největší výstavní plocha je opět věnována cyklistice. Rozsáhlá přehlídka jízdních kol a cyklistických doplňků se koná pod vlastním názvem BIKE Brno. ,,Pro velký zájem vystavovatelů jsme museli rozšířit výstavní plochu. Důkazem toho, že tento sport u nás zaznamenává obrovský boom je 127 firem z 6 zemí, které se budou prezentovat ve dvou pavilonech. Tradičně v moderním pavilonu V a nově v pavilonu A2,“ doplnil Petr Navrátil.

 

 

Bohatý doprovodný program patří k veletrhu

 

Organizátoři pro letošní rok připravili přes 200 doprovodných akcí, věnovaných zejména široké veřejnosti. Uskuteční se již třetí ročník závodu MTB - MERIDA SPORT Life CUP, na který přijede česká špička v kategorii ELITE. V pavilonu B se budou odehrávat exhibice ve freestyle BMX a MTB a Mistrovství České republiky v biketrialu. V pavilonu A1 bude připravena kompletní nabídka turistických a horolezeckých potřeb, doplňků, příslušenství - prostě všeho, co k outdooru neodmyslitelně patří. Nabídku vystavovatelů doplní i nejrůznější sportovní aktivity, které si návštěvníci budou moci sami vyzkoušet. K dispozici bude lezecká stěna, spojena se soutěžemi v lezení na rychlost nebo boulderová stěna. Trochu adrenalinu zajistí bezmála čtyřicet kilometrů dlouhá lanovka ve spojení se systémem nízkých lanových překážek. Chybět nebude ani novinka posledních let – kmenové lezení s mačkami a cepíny. Pavilon C bude letos praskat ve švech nejen nabídkou fitness novinek, ale hlavně doprovodným programem. Po dva dny budou šlapat nadšenci z celé republiky tři hodiny na spinnerech a absolvují obtížnou horskou etapu Spinning Vuelta Ride. Loni se jí zúčastnilo celkem 400 závodníků. Opět se uskuteční pohár silných mužů - GRAND PRIX Brno, naopak novinkou bude INDOOR CYCLING FESTIVAL nebo soutěže předních českých borců v kulturistice, aerobik a fitness - ATP SPORT Life GRAND PRIX. To vše doplní módní přehlídky, soutěže ve streetballu a badmintonu, nejrůznější turnaje a autogramiády s předními českými sportovci. Setkat se můžete například s Josefem Dresslerem, Pepou Zimovčákem, Martinem Šimůnkem, Milošem Pospíšilem, Pavlem Padrnosem, Jánen Svoradou, Milanem Spěšným, Jiřím Friedlem, Lukášem Vlachem, Lukášem Hanusem, Ondřejem Fojtíkem a dalšími.

 

Přijďte si druhý listopadový víkend (10. – 13. 11. 2005) zasportovat na brněnské výstaviště. Jste srdečně zváni.

 

 

Další informace, zdroj: BVV


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 3.1   images/ga_count.png 1480

SPORT Life aneb vrchol sportovní sezóny

TitulekAutorDatum
Sport Life - jedeme taky :-)Hanka Švecová09.11.2005 10:32:38
PojeďteAleš Gregor06.11.2005 20:24:03© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 13
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif