ostatní

07.11.2007 - Aleš Gregor

foto/_0000043533.jpg
Kdo se o víkendu pojede podívat na svátek cyklistiky do Brna, může snadno přijít k parádní pumpě. Ve spolupráci s firmou Pedal sport (oficiální dovozce výrobků značky Park Tool USA) a Pakli sportem (pořadatel Malevil Cupu) jsme uvařili soutěž, kde bude hlavní cenou pumpa PARK TOOL U.S.A. PFP-3Název: PARK TOOL U.S.A. PFP-3
Popis: Pumpa PT-PFP-3 má ocelový pracovní válec, hlavici s aretací na moto i velo ventilky a základnu z kompozitu, max.tlak 12atm, výška 66cm, vč. jehly na huštění míčů apod., věškeré náhradní díly skladem
Cena: 990,-Kč
WWW stránky: www.pedalsport.cz

 


 


Pravidla jsou jednoduchá.
Především bych rád zdůraznil, že se jedná o soutěž AMATÉRSKOU. Tedy soutěž, které se může zúčastnit každý, kdo má foťák, ale neživí se publikováním. Prostě fotí jen pro radost a je ochoten něco udělat a podělit se o svoje zážitky s ostatníma i za cenu, že z toho nebude mít zhola nic.
Jde nám o zveřejnění výstavy tak, jak jste ji viděli právě vy. Do soutěže tedy bude zařazen každý, kdo na serveru bikebase.cz zveřejní vlastní fotoreport z výstavy. Vaše práce je učená lidem, kteří se výstavy nezúčastnili a přesto by chtěli vědět, jaká byla.
Hlavní náplní může být jak text, doplněný fotografiemi, tak i soubor samotných fotografií doplněných popiskami. Soutěž můžete pojmout zcela obšírně, nebo se můžete detailně zaměřit na kousky zcela dle vaší volby. Je to úplně na Vás.
Jedinou podmínkou je návštěva stánku Park Tool a stánku Malevil Cupu/MarathonMan série, kde pořídíte taktéž minimálně po jedné svědecké fotografii.

 

Jak na to?
O tom, jak snadno můžete vložit vlastní článek/fotky na server, se dočtete zde:
www.desatero.bikebase.cz

 

Vyhodnocení
Vyhodnocení provedeme s Martinem Bali-Jenčíkem. Nebudeme objektivní – vybereme ten, který se právě nám bude zdát tím nejlepším :). Výherce vybereme týden po Sport Lifu a kontaktujeme ho na e-mail uvedený v jeho profilu.

 

Příklady z loňska
Inspiraci můžete brát v loňských fotogaleriích – klikněte nahoře nad menu na odkaz SPORT LIFE.
Na tom samém odkazu najdete též všechny letošní soutěžní příspěvky a zprávy týkající se výstavy Sport Life.
Na odkaz se lze dostat i kliknutím na „závody“ v hlavním menu a poté kliknutí na Sport Life 2007.

  

Související odkazy:
www.pedalsport.cz
www.paklisport.cz
www.sport-life.cz
Všechny články o Sport Life na BikeBase.cz


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.83   images/ga_count.png 1087

Sport Life 2007 – soutěž o pořádnou pumpu Park Tool PFP-3

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 14
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif