trénink, tipy a triky

27.11.2007 - Martin Hnízdil

Praha, 27.11.2007

Tréninkové centrum nové generace „Mr.WATT“ otevře dne 7.12.2007 ve 14:00 slavnostním křtem jeho patronka Tereza Huříková. Jako první v Evropě bude toto centrum poskytovat komplexní tréninkové zázemí založené na unikátních stacionárních kolech PRO300PT, amerického výrobce CycleOps a špičkových službách v oblasti výživového a tréninkového poradenství.

foto/_0000045033.jpg
Spojením technických možností strojů PRO300PT, špičkových lektorů, trenérů a spolupráce s centrem Alltraining.cz vzniká unikátní koncept centra Mr.Watt, které umožní klientům dosáhnout svého zdravotního a kondičního cíle či sportovní výkonosti snadněji a průkazněji než kdykoliv předtím. Centrum bude poskytovat jak běžné komerční hodiny pro zlepšení kondice, tak specializované lekce pro přípravu sportovců. Individuální poradenství a služby (zátěžové testy, výživové a tréninkové poradenství) budou zaměřené jak na sportovce, tak na širokou veřejnost.

Páteční slavnostní otevření centra Mr.WATT proběhne za účasti hvězd současné cyklistické scény - juniorské mistryně světa, členky týmu ČS MTB, Terezy Huříkové, cyklistického profesionála Jana Hrušky nebo trenéra MTB reprezentace Jiřího Lutovského, kteří mají bohatou zkušenost s využitím Wattových ukazatelů v tréninku. Programem bude provázet Robert Bakalář.

 

foto/_0000045034.jpg
Jan Veselý, syn legendárního československého cyklisty a provozovatel prvního centra Mr.Watt v ČR, k tomu dodává: „Koncept Mr.Watt mne doslova nadchnul. Díky němu máme možnost poskytnout široké veřejnosti doslova stejnou kvalitu, jako mistrům světa. Vždyť na kolech, které zde máme, se odehrává zimní příprava mnohých sportovních hvězd, včetně Terezy Huříkové.“ Účastníci si, kromě zajímavého povídání s Terezou a jejím trenérem, budou moci vyzkoušet stroje CycleOps se sledováním Wattů, připraveno je rovněž losování volných permanentek centra Mr.Watt, výkonnostní soutěže na trenažérech a cyklistická show.

 

Mr.Watt centrum bude otevřeno v prostorách Squash Centra PRO-6 (www.pro-6.cz)
(Za Černým mostem 1425, 198 00 Praha 9, 5 minut chůze od stanice metra Rajská zahrada).

 

Podrobnější informace o kolech CycleOps a tréninku pomocí wattů naleznete na stránkách www.mrwatt.cz a www.cycleops.cz

 

 

O kolech Cycleops:
CycleOps Indoor PRO 300PT představuje naprosto unikátní tréninkový prostředek a zároveň nejlépe vybavené stacionární kolo na trhu. Díky možnosti mikroposuvu posedu jezdce ve všech čtyřech směrech lze z něj vyrobit přesnou kopii libovolného závodního speciálu a díky špičkové elektronice a senzorům, které s laboratorní přesností měří a zaznamenávají Wattový výkon, srdeční tep či kadenci šlapání je možno na nich realizovat řízený trénink. Indoorové stroje CycleOps jsou navíc vybaveny největším setrvačníkem na trhu umístěném netradičním způsobem vzadu, který dává jezdci pocit zcela přirozené odezvy pedálů jako při běžné jizdě v terénu.

 

O komplexu PRO-6:
Kromě centra Mr.WATT nabízí komplex PRO-6 rovněž 5 plně klimatizovaných panelových kurtů Fiberesin na squash a 2 kurty na ricochet. Kardio fitness zónu, 3x běhací pás, 4x stepper, 1 x veslařský trenažér. Akceptace platebních karet, dárkových poukázek, ticketů a ON - LINE rezervace.


foto/thumb/0000045032.jpg
foto/thumb/0000045033.jpg
foto/thumb/0000045034.jpg
 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 3.24   images/ga_count.png 2682

Tereza Huříková bude křtít centrum Mr.WATT

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 8
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif