pozvánka

30.10.2008 - Petr Návara

Největší česká indoor akce podzimu již netrpělivě klepe na dveře a my pro vás máme další zprávy z její přípravy. První jistě netrpělivě očekávanou informací je seznam pozvaných riderů. Na brněnské výstaviště se i tento rok sjede komplení domácí elita a chybět nebude ani několik zahraničních jmen.

 

V kategorii BMX budou českou špičku reprezentovat Jan MARTÍNEK, Michael BERAN, Ondra ŠLÉZ, Jakub SKUPIN, Kamil FEIFER, Jan JÍLEK, David BENDA, Honza JANEČKA, Petr KAPLAN, Patrik RUČKA, Tomáš ŘANDA a Dan JUREČKA. K nim se ještě připojí Slovák Dudo ANTALÍK, Piotr KOLODZIN z Polska a třešničkou na dortu potom bude Ben HENNON z Velké Británie.

 

Na MTB bude české barvy reprezentovat Tom LYSÝ, Jan "Netro" NETRVAL, Damjan SIRIŠKI, Kuba VENCL, Tomáš "Leader" ZEJDA, Kuba HRADIL, Jan "Loleq" TOTH, Martin "Khenzel" VOŘÍŠEK a Daniel FRANK. Svou účast potvrdil také nejlepší slovenský dirtař Igor "Sysel" PUTERA. Tento contest by měl zpestřit také čerstvý mistr Polska v dirtu Bartek "Papiez" OBUKOVICZ a jeho kamarádi Maciek "Fuji" RYNDZIEWICZ a Michal "Nypel" JASINSKI.

 

Všechny kategorie (BMX, MTB i SK8) jsou samozřejmě otevřené všem riderům, kteří mají chuť změřit své síly s pozvanými jezdci. Jedinou podmínkou pro start v otevřené kvalifikaci je vyplněná přihláška, kterou stačí odeslat na email info@michalmatys.com. Registrace bude možná i na místě, ale z časových důvodů doporučujeme poslat přihlášku dopředu elektronicky. Na místě bude potom stačit připravenou přihlášku podepsat a pak už jen vyrazit do parku...

 

A jak bude vlastně vypadat závodní park? Jak jsme již slibovali, překážky pro kategorie BMX a MTB budou tentokrát postaveny tak, aby je bylo možné projet všechny za sebou. Přesné rozestavení všech překážek je patrné z 3D vizualizace.

 

Našlapaná startovní listina a originální park jsou zárukou té nejlepší podívané. Nezapomeňte proto při své návštěvě výstavy Sportlife navštívit i pavilon E.

 

Těšíme se na vás v Brně na Horsefeathers Skate´n´Bike "the eliminator show"!

 

 

Program:
čtvrtek 6.11.
- exhibice zvaných jezdců a Horsefeathers teamu

 

pátek 7.11.
- dopolední exhibice
- 13:00 SK8 contest v minirampě (prize money 10.000 Kč)
- 15:00 bike bunny hop contest
- 15:30 trénink BMX a MTB

 

sobota 8.11.
- BMX ELIMINATOR (prize money 10.000 Kč)
- 09:00 trénink BMX
- 13:00 start závodu
- 17:00 vyhlášení

 

neděle 9.11.
- MTB ELIMINATOR (prize money 10.000 Kč)
- 09:00 trénink MTB
- 12:00 start závodu
- 16:00 vyhlášení

 

 

Další informace hledejte na webech našich mediálních partnerů a na:
www.HFShop.cz
www.Horsefeathers.cz
www.MichalMatys.com

 


Sponzoři akce:
Horsefeathers, Osiris, Nixon, Alien Workshop, GoGen, Big Shock!, TBB bike shop

 


Mediální partneři:
Evropa2, dirtbiker, board, www.DoleKop.com, www.FReeride.cz, www.bmx-street.com


foto/thumb/0000075640.jpg
foto/thumb/0000075641.jpg
foto/thumb/0000075642.jpg
foto/thumb/0000075643.jpg
 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.93   images/ga_count.png 731

Horsefeathers Skate´n´Bike „the eliminator show“ - riders a park

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 18
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif