o závodech

23.07.2009 - Pavel Brabec

Jak jsme Vás již informovali v předchozím článku "zásnuby 10.ročníku KELLYS PAHORKÁČE a SIX NUMBERS",uskuteční se letos společně ve stejném areálu,ve stejný den jako Pahorkáč i etapa MTBO!!!
Dovolte mi Vás "ústy" velikého Báži pozvat k nám do lesa: "Jak jsme avizovali, letošní oficiální poslední akce pořádaná oddílem SixNumbers bude 22.8.09 etapa bodovacího závodu SixNumbers-Pahorkáč 2009. Máte tak jedinečnou možnost přijet si okouknout prostor příštích týdenních šestietapových SixNumbers 2010.

 

Ke spojení s týmem KOLA BRABEC RUMBURK došlo až po nezbytném osahávání obou osvědčených pořadatelských skupin, proloženým mnoha různobarevnými nápoji a tato společná akce má být malinko předčasným loučením s prázdninami a má vedle své sportovní tváře tak trochu konkurovat hudebním festivalům, bo naše nabídka bude více jak přepestrá.
Bodovací závod na horských kolech v prostoru Šluknovského výběžku.

 

Závod (netradičně jen dvojic) na horských kolech s mapou turistického měřítka.

 

Závod je součástí cyklistického závodu PAHORKÁČ

 

Je určen pro ty , co si chtějí zazávodit i pro ty, co si chtějí jen tak zajezdit a pak se pobavit - trasu si vybírá každý sám podle svých schopností a možností. Pojede ten, kdo má rád kolo a zkušenosti s mapou mohou být minimální.

 

V terénu bude umístěno více kontrolních bodů s různým bodovým ohodnocením a vaším úkolem je v limitu posbírat nejvyšší počet bodů. Více o strategii tohoto závodu se dozvíte na našich webových stránkách http://www.sixnumbers.cz/ v článku Pro ty, co ještě nikdy nejeli bikové dobrodružství

 

Teda krom toho, že kontroly už budete mít zakresleny v mapě od nás.

 

Pořadatel:
Cykloteam SixNumbers, o.s. Nový Bor
Kontaktní email: sixnumbers@seznam.cz

 

Datum závodu:
22. srpna 2009

 

Centrum závodu:
Rumburk – Staré Křečany areál Dymník – bude značeno z centra města

 

(Loc: 50°56'32.894"N, 14°31'20.76"E)

 


Limit:
je pevně stanovený (4 hodiny) a každá minuta navíc je penalizována. Pokud přijedete 1-5 min. po limitu sebereme vám 2 body za každou minutu, od 6 minuty výš -5 bodů za každou minutu, takže se snažte přijet na čas.

 

Přihlášky:

 

Přihlašovací formulář najdete ZDE. Přihlášky přijímáme do 18.8.2009 !!!!. Po přihlášení obdržíte kontaktním e-mailem potřebné informace k zaplacení a kód, který uvedete jako variabilní symbol při platbě . Přihláška bude tedy platná až po zaplacení s uvedeným kódem. V případě jakýchkoliv změn se obracejte na nás s tímto kódem, abychom Vás snadno identifikovali.

 

TADY si můžete zkontrolovat, kdo už je přihlášenej a s kým tedy budete soupeřit.

 

Další zájemci, se mohou přihlásit na místě za zvýšené startovné. Počet startujících je omezen.
Závodníci mladší 18 let musí startovat s písemným souhlasem rodičů či zákonných zástupců.

 

Start:
22.8.2009 v 11:30
Po startu obdržíte bodové hodnocení kontrol a záleží na dvojici, jakou strategii postupu zvolí, aby v daném časovém limitu získala co největší počet bodů.

 

Délky tratí:
Pro všechny kategorie limit 4 hodiny

 

Kontroly:
Označování kontrol proběhne kleštičkami do průkazek, které obdržíte na prezentaci. Do průkazky musite označit to políčko,které odpovídá pořadovému číslu kontroly.

 

Prezentace:
22.8.09 od 8:00 do 10:30

 

Vypsané kategorie:

 

MM, DD, MD (dvojice mužů,žen,mixky)

 

 

Mapa:
Turistická 1:50000. Dvojice dostane jen jednu mapu, další člen ve dvojici, pokud o to bude stát, si může druhou přikoupit při presentaci.

 

Startovné:
za dvojici 300 Kč do data uzávěrky přihlášek, na místě startovné 400 Kč za dvojici

 

Ubytování:
stanování v prostoru okolo romantického Dymníku

 

Vyhlášení vítězů:
proběhne 22.8. společně s Pahorkáčem v centru závodu v předvečer kulturního programu. Vyhlášení na Pahorkáči má vždy jedinečnou atmosféru, to mi teda věřte.

 

Večerní kulturní program:
Jak už jsem psal v upoutávce na tento závod, Pavel "Čamry" Brabec , doyen severočeské cyklitiky, podplukovník československé lidové armády, lamač všech dívčích srdcí a ozdoba všech kadeřnických salónů v Rumburku si krom vysilujících tombol potrpí hlavně na kulturní stránku svých akcí a letošní peckou našeho společného večera nebude nikdo jiný, než legenda české rockové a jestě hlasitější scény, stejně hezky ostříhaný Tony Ducháček a GARAGE

 

No a aby byla noc patřičně dlouhá a naše zásnuby řádně oslaveny, budou zde již tradiční rumburští hrdinové Čamrákovych akcí Tři Sestry Revival a poloslušnej, ale zato hodně Hustej Wimpy

 

Žolíkem večera však může být i anglicky psaný pražský Čaj o páté.

 

Takže on to vlastně bude takovej malej fesťáček.

 

Pravidla a podmínky závodu:

 

1. Účastníci jsou povinni dodržovat obecná pravidla chování v přírodě. V případě nerespektování těchto pravidel se účastníci vystavují možnosti diskvalifikace a postihu ze strany majitele pozemků nebo státních institucí.

 

2. Každý z účastníků obdrží při registraci k závodu turistickou mapu a seznam všech kontrolních bodů.

 

3. Startuje se v pravidelných vlnách s intervaly po 1 minutě - do startovní zóny je proto nutné dostavit se nejméně s 5 minutovou časovou rezervou tak, aby závodníci byli včas připraveni na svůj startovní čas. Jestliže se závodník dostaví později, přijde o své minuty bez náhrady.

 

4. Závodní limit je pevně stanovený a každá minuta navíc je penalizována.

 

5. Pořadatelé nepřebírají odpovědnost za zdravotní stav účastníků, technický stav bicyklu atd. Závodí se za plného silničního provozu. Účastníci svým podpisem v přihlášce stvrzují, že závodí na vlastní nebezpečí.

 

6. Pořadatelé prosí závodníky o respektování zásad chování v přírodě - neodhazování papírů, nezanechávání obalů, neježdění mimo cesty , nehulákání v lese jak na lesy, prostě chovat se jako slušnej člověk.

 

7. Celý závod se řídí pravidly MTBO (Mountain Bike Orienteering), která jsou k dispozici v na www.mtbo.cz, jedinou vyjímkou je použití kol, nemusí splňovat požadavky na rozměry, znamená to, že je možné jet i na trekingových kolech.

 

8. Pořadatele si vyhrazují právo na úpravu časového programu závodu.
Případné změny budou s dostatečným předstihem uveřejněny na webových stránkách http://www.sixnumbers.cz/ a nebo na Kola Brabec Rumburk".

 


Za pořadatele SixNumbers

 

Vladislav Báža Lepšík


 

images/sekcehlleft.gif

Soubory ke stažení

images/sekcehlright.gif
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.66   images/ga_count.png 1401

10.KELLYS PAHORKÁČ a SIX NUMBERS letos premiérově v poloze 69

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 25
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif