pozvánka

20.04.2010 - Michal Carnitin

Lounská 4+1

foto/_0000105408.jpg
Jezdíte rádi na kole a zkoušíte rádi nové věci? Máte zkušenosti s dráhovým ježděním či jste na velodromu ještě nejeli? Pro Vás všechny je určen další z řady závodů UAC Velodrom Cupu 2010, tentokrát v krásném prostředí historických Loun a jejich romantického okolí Českého středohoří. Lounský velodrom je klasická betonová 450 metrů dlouhá dráha, na níž se stále jezdí tréninky pod vedením trenéra Milana Chrobáka a jen pro zajímavost dodáváme, že 12. 5. - týden před uskutečněním našeho závodu - se zde budou konat krajské přebory juniorů. Nemáte dráhové kolo? To ale vůbec nevadí, jelikož naše pravidla i sklon klopení lounského velodromu vám umožňují zazávodit si jak na dráhových kolech, tak na silničních s předem nahlášeným "pevným" převodem, na kterém se rozhodnete disciplínu jet.

A v čem si budete moci 19. května na Lounské 4+1 změřit síly? Pojedou se klasické dráhové disciplíny: závod na 1 km s pevným startem a stíhací závod dvojic na 4 km, které mají své míry i pro dámy - 500 metrů a 3 kilometry. Začínáme již v 15,30 hodin otevřením kanceláře závodu a registrací závodníků a jejich závodních čísel. Před samotným startem prvního závodníka si budete moci velodrom vyzkoušet pří zahřívacích jízdách. A poté se již vydá na trať první závodník. Závod se započítává do seriálu UAC Velodrom Cup, jehož mistrovství můžete očekávat v srpnovém termínu na pražském Třebešíně.

A o co soutěžíme? Největší podporu máme v teplickém Factor Bike Teamu, který poskytne drobný cyklistický suvenýr, dále se můžete těšit na malé věcné ceny od jiných sponzorů a pro první tři v kategoriích medaile.

Přihlašovat se můžete průběžně už nyní na e-mail spolupořadatele: Michal Guse, miky52@seznam.cz. Zdravotní ošetření zajištěno samotným Ondrou Vojtěchovským. Též dobrá nálada i pěkné počasí. Připodotkněme zde přecejen, že pořadatelé si vyhrazují možnost náhrady termínu v případě velké nepřízně počasí. Věříme však, že účast nás všech nám zajistí sluneční paprsky po celý den v krásnem prostředí cyklistických Loun. Sledujte propozice na webech www.uac.cz, www.amaterskaliga.cz a dalších cyklistických i bajkových stránkách. Těšíme se na krásné společné jarní májové odpoledne na lounském velodromu.

 


 

images/sekcehlleft.gif

Soubory ke stažení

images/sekcehlright.gif
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.4   images/ga_count.png 1139

Lounská 4+1

TitulekAutorDatum
FotkyPavel Kozlík21.04.2010 22:18:03© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 22
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif