o závodech

10.05.2010 - Kuba Otmar

První maratonský závod Galaxy série 2010 odstartoval v sobotu v jihočeském Tálíně nedaleko Písku. Na státní svátek Dne vítězství se pod pořadatelskou taktovkou cyklistického týmu Galaxy bike Tálín vydali účastníci Galaxy CykloŠvec maratonu na trasy v délkách 55 a 34 kilometrů. Obě trasy vedoucí z větší části přírodním parkem Písecké hory byly svým profilem relativně nenáročné, ale díky blátu byl závod velmi výživným. Ani letos nechyběl výjezd na druhý nejvyšší vrchol Píseckých hor Vysoký Kamýk.

foto/_0000108094.jpg

 

Na delší trase 55 km vyhrál Stanislav Bambula /CT Budvar Tábor/ s náskokem 5 vteřin před Martinem Hunalem /Velosport Valenat Scott team/. Třetí dojel loňský vítěz TomᚠJakeš /H.M.sport/, čtvrtý Petr Cirkl /Haibike Xenofit team/ a pátý Marek Pokorný /Commatel Písek/. Mezi ženami zvítězila Michaela Procházková /Mladá Boleslav/ před Janou Matláškovou /Galaxy CykloŠvec/, která zvítězila v kategorii žen nad 35 let. Třetí dojela Blanka Veselá /B tým Řevnice/, čtvrtá Petra Konigsmarková /GS Jistebnice/ a pátá Anna Haselbauerová /Švec Cykloteam Soběslav/.

foto/_0000108114.jpg

Na kratší trase 34 km zvítězil juniorský reprezentant Jakub Skála /CT Budvar Tábor/ a nejrychlejší v kategorii žen byla také juniorka Kateřina Mondlová/Ski klub Šumava/
foto/_0000108110.jpg

Před vyhlášením výsledků proběhlo vystoupení píseckých mažoretek.
foto/_0000108120.jpg

 


Po závodě byla tradičně bohatá tombola s množstvím cen od partnerů závodu i celé Galaxy série 2010 - CYKLOŠVEC, Galaxy, Kenda, Fox Racing Shox, Catlike, Enervit, Progress sportswear, Trek, Gary Fisher, Insportline, RSP /vzorky masážního gelu RSP Pro Agil obdrželi závodníci s trikem Galaxy série při prezentaci/, Kalas, E-trička.cz, Platan, Truhlářství Hronek, Cafe Nannini, Indická restaurace Písek aj.

 

Hlavní cenu horské kolo Galaxy vyhrál v tombole Václav Schwarz. V losování o bezplatný servis vidlic a tlumičů Fox vyhrál Martin Polák z GS Jistebnice.

 

Po skončení závodů v Tálíně pokračoval zábavný program s hudební skupinou Lanza.

 

Výsledky dle kategorií:
55 km
muži A1 - 19 - 29 let 1 BAMBULA Stanislav CT Budvar Tábor 02:04:05.50
muži A1 - 19 - 29 let 2 HUNAL Martin Velosport Valenta SCOTT Team 02:04:11.10
muži A1 - 19 - 29 let 3 HOLUB Václav CK Mladá Vožice 02:10:02.40

foto/_0000108113.jpg

 

muži B1 - 30 - 39 let 1 JAKEŠ TomᚠH.M.sport 02:04:46.50
muži B1 - 30 - 39 let 2 CIRKL Petr HAIBIKE Xenofit team 02:05:47.30
muži B1 - 30 - 39 let 3 POKORNÝ Marek Commatel Písek 02:06:48.30

 

muži C1 - 40 - 49 let 1 SOUKUP Petr GS Cyklo Jistebnice 02:10:05.70
muži C1 - 40 - 49 let 2 ŠIMERA Petr caffenannini.cz 02:10:09.00
muži C1 - 40 - 49 let 3 RABA TomᚠBS JOMA J.HRADEC 02:31:17.00

 

muži D1 - 50 a více let 1 KRUPIČKA Petr st. Velosport Valenta SCOTT Team 02:27:34.50
muži D1 - 50 a více let 2 OPAVA Luboš Galaxy CykloŠvec 02:32:37.70
muži D1 - 50 a více let 3 BRAUNER Josef Galaxy CykloŠvec 02:35:24.00

foto/_0000108127.jpg

 

ženy Z1 - 19 - 34 let 1 PROCHÁZKOVÁ Michaela Mladá Boleslav 02:36:38.60
ženy Z1 - 19 - 34 let 2 KÖNIGSMARKOVÁ Petra GS Cyklo Jistebnice 02:48:19.40
ženy Z1 - 19 - 34 let 3 PICKOVÁ Michaela SODAFRESH BIKE RACING TEAM 02:49:58.80

 

ženy H1 - 35 a více let 1 MATLÁŠKOVÁ Jana Galaxy CykloŠvec 02:39:14.20
ženy H1 - 35 a více let 2 VESELÁ Blanka B - team Řevnice 02:46:27.60
ženy H1 - 35 a více let 3 HASELBAUEROVÁ Anna Šveccykloteam Soběslav 02:48:41.60

foto/_0000108128.jpg

 

Tandemy 1 KLADÍVKO M. + CHARVÁT R. Galaxy CykloŠvec 03:43:34.60

foto/_0000108118.jpg

 

34 km
mládež M3 - junioři 15 - 18 let 1 SKÁLA Jakub CT BUDVAR TABOR 01:15:37.50
mládež M3 - junioři 15 - 18 let 2 PAPEŽ Vojtěch CT BUDVAR TABOR 01:16:08.00
mládež M3 - junioři 15 - 18 let 3 SÝKORA Jan Volvo Auto Hase 01:20:16.00

foto/_0000108109.jpg

 

mládež Z3 - juniorky 15 - 18 let 1 MONDLOVÁ Kateřina Ski klub Šumava 01:34:32.70
mládež Z3 - juniorky 15 - 18 let 2 LOJÍNOVÁ Kateřina Kraken team Dobříš 01:40:52.60
mládež Z3 - juniorky 15 - 18 let 3 MALEČKOVÁ Petra XCR Svorada SiDi 01:44:40.20

 

muži A2 - 19 - 29 let 1 STOŠEK Viktor ČS Specialized SG Vimperk 01:15:46.00
muži A2 - 19 - 29 let 2 PECHÁČEK Ondřej GS Cyklo Jistebnice 01:17:14.40
muži A2 - 19 - 29 let 3 SOUKUP Josef Velosport Valenta SCOTT Team 01:19:35.90

 

muži B2 - 30 - 39 let 1 POLÁK Martin GS Cyklo Jistebnice 01:16:09.40
muži B2 - 30 - 39 let 2 REICH Michal Uniqa ALK Jihlava 01:19:11.00
muži B2 - 30 - 39 let 3 VÁGNER Daniel Factor Bike Team 01:22:28.50

 

muži C2 - 40 - 49 let 1 ČEJKA Jiří Zliv 01:20:58.10
muži C2 - 40 - 49 let 2 LEPIČ Martin Moto Šikule J.Hradec 01:23:27.90
muži C2 - 40 - 49 let 3 BLECHA Karel Galaxy CykloŠvec 01:25:28.50

 

muži D2 - 50 a 59 let 1 PROBST Jiří Bike and surf team 01:31:42.50
muži D2 - 50 a 59 let 2 HELLER Miloslav Alltraining B 01:34:47.00
muži D2 - 50 a 59 let 3 JAŠEK Karel Praha 9 01:35:44.60

 

muži E2 - 60 a více let 1 BARTÁK Vladimír Železářství "Bártová" Prachatice 01:31:52.80
muži E2 - 60 a více let 2 KUBAŠTA Zdeněk Elektro Kubašta Chrudim 01:44:09.30
muži E2 - 60 a více let 3 KAMENÁR Evžen OMV Příbram 01:47:38.30

foto/_0000108124.jpg

 

ženy Z2 - 19 - 34 let 1 VACKOVÁ Zuzana CT SaunaBar Horní Cerekev 01:35:42.00
ženy Z2 - 19 - 34 let 2 VOKATÁ Lenka Galaxy Bike Tálín 01:52:20.10
ženy Z2 - 19 - 34 let 3 KOZÁKOVÁ Lucie Galaxy CykloŠvec 01:59:01.90

foto/_0000108125.jpg

 

ženy H2 - 35 a více let 1 KŘENOVÁ Soňa Sokol Kácov 02:15:07.30
ženy H2 - 35 a více let 2 JANEČKOVÁ Jiřina Progress Sportswear 02:19:42.20
ženy H2 - 35 a více let 3 TICHÁ Marie Pelhřimov 02:25:01.60

 

Info: http://www.galaxy-serie.cz

 

Další foto a info na: http://www.jaroslavhronek.com

 

Galaxy série 2010 pokračuje těmito dalšími 8 závody:

 

22.5. Fox Galaxy maraton Prachatice
12.6. Galaxy Petyša tour - Rožnov pod Radhoštěm
17.7. Trek maraton Přes 3 vrchy Vysočiny, Horní Cerekev
7.8. Trek MTB maraton Krakatit Dobříš
21.8. Pálavský krpál - Mikulov
28.8. AVG Nám욝ský maraton - Nám욝 nad Oslavou
18.9. Galaxy Kenda Soběslavský maraton
25.9. Galaxy Catlike Zručský maraton - Kácov

 


foto/thumb/0000108093.jpg
Start v Tálíně
foto/thumb/0000108094.jpg
Start v Tálíně
foto/thumb/0000108096.jpg
ŠIMERA Petr caffenannini.cz
foto/thumb/0000108097.jpg
JAKEŠ TomᚠH.M.sport
foto/thumb/0000108098.jpg
foto/thumb/0000108099.jpg
foto/thumb/0000108100.jpg
KOZÁKOVÁ Lucie Galaxy CykloŠvec
foto/thumb/0000108101.jpg
foto/thumb/0000108102.jpg
Start v Tálíně
foto/thumb/0000108103.jpg
foto/thumb/0000108104.jpg
Galaxy CykloŠvec team
foto/thumb/0000108105.jpg
Galaxy bike Tálín
foto/thumb/0000108106.jpg
foto/thumb/0000108107.jpg
foto/thumb/0000108108.jpg
foto/thumb/0000108109.jpg
Na kratší trase 34 km zvítězil Jakub Skála
foto/thumb/0000108110.jpg
Na kratší trase 34 km zvítězil Jakub Skála
foto/thumb/0000108111.jpg
foto/thumb/0000108112.jpg
foto/thumb/0000108113.jpg
Na delší trase 55 km vyhrál Stanislav Bambula /CT Budvar Tábor/
foto/thumb/0000108114.jpg
ženy H1 - 35 a více let 1 MATLÁŠKOVÁ Jana Galaxy CykloŠvec
foto/thumb/0000108116.jpg
foto/thumb/0000108117.jpg
foto/thumb/0000108118.jpg
Tandem KLADÍVKO M. + CHARVÁT R. Galaxy CykloŠvec
foto/thumb/0000108119.jpg
vystoupení píseckých mažoretek
foto/thumb/0000108120.jpg
vystoupení píseckých mažoretek
foto/thumb/0000108121.jpg
foto/thumb/0000108122.jpg
foto/thumb/0000108123.jpg
foto/thumb/0000108124.jpg
muži E2 - 60 a více let 1 BARTÁK Vladimír Železářství "Bártová" Prachatice
foto/thumb/0000108125.jpg
ženy Z2 - 19 - 34 let 1 VACKOVÁ Zuzana CT SaunaBar 2. VOKATÁ Lenka Galaxy Bike Tálín 3. KOZÁKOVÁ Lucie Galaxy CykloŠvec
foto/thumb/0000108126.jpg
muži A1 - 19 - 29 let 1 BAMBULA Stanislav CT Budvar Tábor
foto/thumb/0000108127.jpg
muži D1 - 50 a více let 1 KRUPIČKA Petr st. Velosport Valenta SCOTT Team 02:27:34.50 2. OPAVA Luboš Galaxy CykloŠvec 02:32:37.70 3. BRAUNER Josef Galaxy CykloŠvec
foto/thumb/0000108128.jpg
ženy H1 - 35 a více let 1 MATLÁŠKOVÁ Jana Galaxy CykloŠvec
foto/thumb/0000108129.jpg
Tandem KLADÍVKO M. + CHARVÁT R. Galaxy CykloŠvec
 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 3.13   images/ga_count.png 864

GALAXY CYKLOŠVEC MARATON TÁLÍN VYHRÁL STANISLAV BAMBULA

TitulekAutorDatum







Š Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 6
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif