pozvánka

29.12.2010 - Ivo Renza

Jihlavská24mtb
www.jihlavska24mtb.cz

Datum závodu: 21. – 22. května 2011
Místo : historické jádro Jihlavy a přilehlé okrajové části města
Zázemí : prostory letního kina v Jihlavě- Heulos
Start a cíl závodu: slavnostní start bude na náměstí v 12,00 hodin. Měření časů a cíl v prostoru areálu Heulos
Pořadatel : SLIBY-CHYBY o. s. , Ivo Renza, Jiří Holoubek, Pavel Novotný, Jiří Novotný , Jan Svoboda, Milan Štajnc
Spolupráce: město Jihlava, Střední školy v Jihlavě, SMJ, Městská policie, policie ČR, DPMJ
Ubytování: závodníci a účastníci závodu budou mít k dispozici ke stanování travnatou plochu vedle letního kina
Doprovodný kulturní program: v pátek a v sobotu večer zajišťuje program agentura AlternativaPro Jihlava
Zdravotnické zajištění: v areálu bude stanoviště první pomoci. Na trati se bude po celou dobu pohybovat zdravotní hlídka. Bezpečnost diváků bude zajišťovat pořadatelská služba na trati.
Startovné: závodníci 24hod/ 800Kč, 12hod/600Kč, 6hod/400Kč, studenti 6hod/ 250Kč, podrobnější iformace najdete v propozicích závodu na webových stránkách
Ceny: budou zajištěny od hlavních partnerů, sponzorů závodu a dotací
Reklama: všem partnerům a sponzorům můžeme nabídnout rozličné možnosti a propagace jejich jména. K dispozici bude: reklama na náměstí při slavnostním startu, na trati, v letním kině formou promítání spotů, reklama v tisku a radiích, TV, na startovních číslech, na stupních vítězů při předávání cen a dlouhodobě na webu závodu.
Závod středních škol
Účast v závodě nabídneme všem středním školám v Jihlavě a okolí. Součástí bude kategorie, kde budou hodnocení jen závodníci těchto středních škol.

 


Co je to závod 24 hod MTB ?
Již delší dobu získávají na oblibě různé podoby závodů na horských kolech. Jedna z nich je vytrvalostní závod, trvající 24 hodin a vítězem se stává ten závodník/ tým /, který ujede největší počet celých kol. Jedná se o to skloubit jak fyzickou tak psychickou zdatnost v závodě na horském kole. Běžnou součástí jsou kategorie podle věku a pohlaví , jednotlivců či 2 až 6 členných týmů.
24hodinové / 12hod a 6 hod/ závody nabízejí něco víc, než jenom fyzické vybití jednoho závodu. Náročnost celodenního nasazení a doplňkový program vytvářejí neopakovatelnou atmosféru pro ty, co bikingem skutečně žijí. Čtyřiadvacítky jsou lifestylovou záležitostí, která se svým pojetím pohybuje mezi závodem a bikovým festivalem s hudbou a posezením u ohně. Díky tomu, že závod je otevřen i 2-4-6 členným týmům, nemusí být fyzická náročnost nikterak extrémní. Zúčastnit se může v podstatě každý!

 


Proč závod 24 hod MTB v Jihlavě?
Všechny závody, které se v republice konají, mají stejnou podobu. Jezdí se v přírodě jako cross country. Jihlava jako město nabízí neskutečnou možnost přiblížit tento závod divákům a závodníkům při tom poskytnout soutěž, která by měla charakter městského kritéria s výjezdem do klasického terénu pro horská kola. Prostory Heulosu, letního kina, historické části Jihlavy a přilehlé části v okolí Skalky poskytují možnost zde jet středně náročný závod a divákům nabídnout zajímavý sportovní zážitek.


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.97   images/ga_count.png 579

Zrodil se nový závod - Jihlavská24mtb

TitulekAutorDatum
SuperTom Kysela29.12.2010 19:31:44
images/line1.gifRe: SuperIvo Renza30.12.2010 21:45:53© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 19
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif