o závodech

03.04.2012 - Leoš Bogar

Informace pro zájemce. Tuto sobotu tj. 7.4. pořádáme demonstrativní projížďku po trase našeho maratonu. Sraz je v místě startu v Radvanci u hospody přesně v 10.00h. Na opozdilce budeme čekat maximálně 10minut a pak vyrážíme směr Údolí samoty a dále do temných hvozdů.

 

Všechny účastníky musím upozornit na to že trať si vyzkoušíme i v trochu nepříznivém počasí, takže se dobře oblečte! Perfektní počasí naplánované na den ostrého závodu: 15.4.2012 samozřejmě nadále platí!!

 

Pro ty co to nestihnou, nebo se zaleknou pár kapek z nebe, navineme cestou GPS-data, která tu následně pověsíme abyste mohli ještě ještě před závodem ať virtuálně nebo reálně potrénovat nebo zhodnotit své možnosti. Pořídili jsme si GPS-cyklo-computer od nejmenované renomované firmy takže si konečně změříme kolikže ta trať skutečně měří.

 

Závěr projížďky bude tradičně zakončen v Restauraci U mlýna, tradičním cíli všech cyklistů v širém okolí.

 

 

Ještě jedna technická poznámka: Pokud pojedete do Radvance autem od jihu, vězte že ve Sloupu je uzavřený ve středu obce nejdůležitější most a tady tudy se prostě nedostanete. Doporučuju příjezd přímo od Nového Boru kolem Lesního hřbitova přímo do Radvance, nebo někudy jinudy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.98   images/ga_count.png 1320

BOHEMIE MARATON 2012 - předjízda

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 25
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif