ostatní

30.06.2014 - Aleš Gregor

Jestliže máte doma jedno kolo, jeho uskladnění vám možná nečiní až tak velké problémy. Pokud však máte děti a kol máte třeba pět, k tomu přičtete nějakou koloběžku, potřebujete spoustu místa, abyste nemuseli nechávat kola venku na dešti.

 

Možností, jak ušetřit místo a kola jednoduše odložit tak, aby nebránily v průchodu, nebo parkování auta, je nákup vyhovujícího držáku na kola.

Neocenitelná pomoc držáků a stojanů na kola


Při řešení nedostatku prostoru jsou nástěnné držáky kol skutečně neocenitelné. K pověšení jednoho kola můžete využít sklápěcí stěnový držák. Hodí se pro všechny typy kol a ukotvení je jednoduché pouze pomocí šroubů.

 

Pro více kol poslouží univerzální držák sklopný, který lze použít i jako držák pneumatik, autoboxu atd. Skládá se ze dvou sklopných ramen, každé má nosnost 30kg. Součástí balení jsou i ochranné návleky a plastové držáky kol.

 

Zajímavou vychytávkou je i teleskopický držák kol, který se dá umístit kdekoli bez nutnosti vrtání. Připevní se mezi podlahu a strop v rozpětí 2 až 2,75m. Jeho nosnost je 30kg. Dalším důmyslným držákem je závěs na kola na stěnu pro dvě kola.

 

Pokud máte místa dostatek a chcete klasický stabilní stojan, nebo potřebujete-li stojany na kola použít pro cyklisty, kteří se rozhodnou osvěžit ve vaší restauraci, i Vám společnost ABSTORE.CZ nabídne kvalitní výrobky.

Vybírat můžete mezi stojany pro jedno kolo, ale také vícemístnými stojany pro dvě, tři, čtyři, pět, šest a víc kol. Jejich umístění je různé, některé můžete připevnit na stěnu, jiné klasicky na zem.

Kompletní nabídku stojanů a držáků kol najdete na webové stránce www.abstore.cz.

 

Pohodlná objednávka a poštou zdarma


Protože je společnost ABSTORE.CZ profesionálem a má na trhu bohaté zkušenosti, ví, jak zákazníkům vyjíst vstříc a usnadnit jim nakupování. Posuďte sami:
  • můžete jí poslat poptávku a ušetřit tak nemalou finanční částku
  • obcím, školám a státním institucím umožní platbu na fakturu
  • objednávky je možné řešit rychle a snadno po telefonu
  • poštovné zdarma při nákupu od 1.000,--Kč bez DPH po celé ČR

 

Nakupte u ABSTORE.CZ a staňte se jejími dalšími spokojenými zákazníky.


 
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.78   images/ga_count.png 818

Kde odložit pohodlně a jednoduše kolo? Do stojanu nebo držáku kol od ABSTORE.CZ!

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 27
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif