pozvánka

20.06.2015 - Martin Viktora

Malý lužický cyklomaraton, 6. závod seriálu LASVIT Peklo Severu 2015, startuje tuto sobotu v Prysku. Oblíbený závod horských kol slaví lubilejní ročník. Pojďte se podívat do malebné krajiny Lužických hor, společně si zazávodit a také oslavit toho významné jubileum. Starují zde kategorie od nejmenší dětí až po závodníky na kolech-hajtrách.

 

foto/_0000124805.jpg
foto/_0000124809.jpg
foto/_0000124807.jpg
foto/_0000124810.jpg

 

Závod FoFr cup je situován v turisticky oblíbené obci Prysk (okres Česká Lípa) v Lužických horách. Závod určený pro všechny výkonností kategorie nabízí tradičně skvělé výkony vynikajících jezdců i zážitek pro sportovní nadšence. Trasa dlouhá 30,6 km vede po zpevněných a lesních cestách prostředím CHKO Lužické hory, v okolí turisticky atraktivních a oblíbených obcí Prysk, Mlýny a Kytlice. Vybraná místa tratě nabízí neopakovatelné úseky a výhledy, kvůli kterým stojí za to přijet závodit. Na své si díky rychlé, atraktivní a nenáročné trati přijdou jak nejlepší závodníci, tak i hobby cyklisté.

 

Pro závodníky do 15 let je připraven okruhový XC závod dle vypsaných kategorií. Opět bude příležitost sledovat mladé závodníky, kteří si nedávají nic zadarmo a během závodu se nebojí použít ostré lokty. Juniorské kategorie jsou letos vypsané to vůbec nejmenší dětí – Mrňouskové 0-3 roky. Součástí hlavního závodu bude také vložený závod „Hajtra cup“ – závod hajter všeho druhu a věku. Vezměte staré dědovo kolo, oblečte se do recesistického obleku a přijeďte si objet okruh spolu se závodníky. Fantazii se meze nekladou, hlavním posláním je pobavit sebe i ostatní.

 

Oslavme jubileum pivem
Prezentace závodu bude probíhat od 09:30 u vodní nádrže v Horním Prysku. Start prvních dětských kategorií je v 11:00. Hlavní závod startuje ve 14:00. Samozřejmostí je zajištění hudebního doprovodu, občerstvení (každý závodník na hlavní trase dostane poukázku na jídlo a pití v ceně závodu), komentování závodu. Celý závod bude zajištěný zdravotnickou skupinou Záchranáři Česká Kamenice.

 

Protože pořadatelé závodu spolu s obcí Prysk a týmem z Kolokrámu jsou vděčni za to, že do Prysku přijedete, závodníci si mohou dopřát pivo zdarma, doprovod za symbolickou cenu. Každý ze startujících také obdrží upomínkový bidon závodu.

 

Všechny potřebné informace tradičně na www.pekloseveru.cz nebo www.facebook.com/pekloseveru.

 

Závody LASVIT Peklo Severu 2015 se konají za podpory Ústeckého kraje.

 


 

images/sekcehlleft.gif

Soubory ke stažení

images/sekcehlright.gif
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.82   images/ga_count.png 1684

FoFr cup letos po dvacáté

TitulekAutorDatum© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 12
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif