reportáže, o závodech

26.06.2006 - Radovan Vlček

Jak již je patrno v Pavlovo deníku, tak jsme se vydali na zkušenou a to všichni 3, protože to byla 1. pořádná zkušenost pro všechny: na 12. ročník EXTREME BIKE MARATHON 24.6.25.6.2006 v LIBERCI. Vyrazili jsme už v pátek 23.6.2006 dopoledne na cestu, protože na nás všechny byli v práci hodní a dali nám volno. Cesta ubíhala naprosto v pohodě i když přeci jen pomaleji než jsem přepokládal, chtěl jsem jet na jistotu a ne na čas, protože dovézt kusy kol, auta atd. jaksi není moje krédo. Měl jsem totiž na autem přívesný vozík s nákladem a kolama a stím se 120 km/h jet ani nedá.

 

Cesta tedy ubíhala slušně a asi kolem 17:00 hodn jsme již byli na místě a "rozbíjeli stan".

foto/_0000011230.jpg
Mezitím tam ještě dorazila i Dáša, Mirky kámoška z Liberecka, která byla naprosto super, a půjčila nám i stan, aby se měl Pavel kde převlíct a hlavně kde odpočinout během extrémního závodu. (Dášo -- moc děkujeme! ani bez tebe by to nešlo).
foto/_0000011243.jpg
Pak šel Pavel nachystat bajka, že pojede projet trať s průvodcem, což bylo v propozicích pořadateli avizováno od 18:00-21:00. Nic se ale vůbec nekonalo a tak si trať projel sám a se smíšenými pocity z technických pasáží se vrátil, že pojede na jistotu a vůbec to nepožene "na bednu". Po Pavlovo návratu jsme si šli prohlídnout tábor co kde je a tak. No a pak jsme vyrazili na náš penzion MEDOVIL v Liberci, který můžu doporučit - paní majitelka je příjemná a pohodová ženská. Ubytování kvalitní, levný, prostě dobrý, ale co nebývá pravidlem je to ubytování na úrovni a to jsem co se znám rozmazlenej tzv. městskej týpek. Je to cca 15 minut jízd autem přímo z louky až před penzion. Na penzionu jsme hodili sprchu a chvíli klábosili před závodem. Mirka šla spát přímo na luxusní spaní: měla pro sebe místnost s televizí lednicí a sama pro sebe měla lětiště a já s Pavlem jsme šli zchrupnout do vedlejší místnosti, kde byly dvě pěkný postele, jen na mě s děsně měkkým spaním a s "mou" taky na mě tlustou pěřinou. Ale jinak FAJN.
foto/_0000011246.jpg
Ráno jsme měli budíka na 9-tou hodinu, ale stejně to tak nebylo, protože jediná spala spánkem spravedlivých vedle Mirka, já byl za noc 3x vzhůru jak jsem byl nervní, aby nám vše vyšlo a Pavel jak mi řekl už od půl 7 nespal a ještě navíc se mu zdálo, že sněží!!! To jsem ještě neslyšel. Prostě vyjímečná noc a sny před vyjímečným závodem.
No dali jsme kafe, nějakou tu buchtu ke snídani, Mirka svoje "zrní" - pardon cereálie a začali pakovat na louku. Tam jsme dorazili kolem půl 11-tý a protože stan byl už postavenej ze včerejška, slunečník, stolek a campingový židle taky, tak bylo skoro vše jen otázka chvilky. I když jsem nešel na start, měl jsem starťáka jak hrom. Abych byl Pavlovi k ruce, abych hned všechno věděl včas, abych to Pavlovi mohl včas hlásit, abch mu včas udělal správně namíchanej ionťák, kafe, jídlo, namazal a prohlídl kolo, podal nějaký to oblečení, nařadí a vše okolo a co já vím co ještě. Myslím podle slov a výrazů Mirky, že na tom byla úplně stejně. No všechno se připravilo, já namazal ještě Pavlovi ramena a krk, protože sluníčko si začalo hrát na mikrovlnnou troubu a ne na slunce a hrozilo, že se dá upéct smažák na kapotě auta.

 

V poledne to všechno začalo hromadným výběhem fakt dobrejch závodníků, před všemi kdo to jel hluboce smekám. Běželo se ve stylu LE MANS, tj. výběh pro kolo cca 300 metrů, nasednout a vyrazit.

foto/_0000011265.jpg
Viz. krátké video dole v přílohách. (Pavel Kozlík měl stříbrnou přilbu, a fialovo-zelený triatlonový triko - to pro bližší poznání). No a tak to začalo pro nás všechny. Po 9-ti kolech byl Pavel průběžně 2., což mě velmi příjemně potěšilo, ale bylo to hrooooooooooozně brzo na jakékoliv závěry. Nejvíc mě štvalo a mrzelo, když se Pavel asi po 4 kole ptal kolikátý je, já musel říci: "nevím". Pavel jen zakýval naštvaně hlavou, že je to na h...o, bylo mi v tu chvíli dost mizerně. Když jsem se totiž pokoušel průběžně pokoušel ptát pořadatelů na výsledky, řekli mi, že je moc brzo, že to tepvre rozbíhají-průb. výsledky a vše že teprve bude.(???) Jenže tak to bylo poněkud delší dobu a o tom se dál ještě zmíním. A tak se jelo dál, my s Mirkou míchali v předem domluveným poměru ionťák v vitamínem C, doplňovali vodu, vařili Pavlovi kafe a psali časy Pavlovo průjezdy kol a mezičasy.
foto/_0000011240.jpg
Což se nám mimo jiné velmi hodilo, neboť jak jsme zjistili postupně bylo to jediným nástrojem jak kontrolovat z části nefunkční a chybovou časomíru. Pomalu se začalo stmívat a my začali chystat sebe - oblečení a Pavlovo věci na převlečení. Pavel dorazil, vlezl do stanu, opláchl zpocený tělo, převlíkl na noc. Mezitím jsme z Pavlovo TREKA 6500 udělali UFO co všudě v nocí svítí a bliká. Pavel vyrazil do noci a stal se pravej opak než jsem si (jám za svou osobu) myslel. Místo aby Pavel zpomalil, tak ještě v noci na každý kolo zrychlil. Myslím tím časy na kolo rychlejší než jsem si já myslel sám pro sebe. Jsme s Mirkou vše psali a hlídali, tak to pak dál zveřejníme, Mirka říkala, že udělá tabulku v Excelu a pak to sem či jinam dáme. Začalo se pomalu i stmívat a západ slunce byl pěknej
foto/_0000011325.jpg
foto/_0000011321.jpg
foto/_0000011322.jpg
. Celá noc, jakož i celá 24-hodinovka byla v tom duchu, že jsme byli vždy já nebo Mirka nonstop v pohotovosti v depu a buď já letěl Pavlovi pro jídlo a nějakou další věc a Mirka hlídala časy a pak zas naopak. Bez Mirky by se to mimo jiné, ale to není ten pravý výraz: prostě nemít tam Mirku, být tam jen sám a mít Pavla na trati, nešlo by to zvládnout.

 

Ono když jsem viděl vybavenost a připravenost ostatních týmů, tak mě trochu polilo. Skutečně je to profesionální závod, a záleží na VŠEM. A to ještě další info, je to 2. nejtežší závod v celý Evropě a měli přijet i zahraniční pořadatelé z toho nej-nej težšího, ale nakonec nedorazili. Takže je asi jasný, že je to záhul fakt od počátku do konce. Pavlem avizovaná pohoda, že pojede tzv. na pohodu a už vůbec ne na bednu, a nás že vlastně ani nebude potřebovat, že jen max. podat vodu a pak že se můžem bavit, to vše se jaksi ale vůbec nekonalo. Jednoduše a stručně, totální nasazení a nonstop pohotovost pro všechny od 12.00 - 12:00. Pomalu se začalo rozednívat a Pavel bez zjevný velký únavy projížděl do dalšího a dalšího kola.

foto/_0000011351.jpg
Fakt tohohle kluka obdivuju, jen dobrej a to říkám hodně stručně. Po Liberci se zas na vše dívám jinak a kdo nezažil Pavla ale i Liberec, nemůže soudit. Kdyby se jelo např. 12 hodin, tak bych asi jel taky, ale jelo se právě a schválně 24 hodin a to je závod který vše protřídí a dojede jen některý. Nebo-li jeden z mnoha důvodů, proč to není pro mě coby jen teoretickýho závoďáka, ale jako členovi teamu je to to pravý pro mě. V noci jsme dál hlídali mezičasy, neboť jak jsem zmínil, že ještě napíšů blíže, začal být totální bordel, bohužel asi výstižný slovo, ve vyvěšovaných průběžných výsledcích. Pavel byl asi od 14. kola první v pořadí, ale to jen díky tomu, že jsme neustále hlídali časomíru, která Pavlovi tu nezapočítala jedno projetý kolo, tu dvě kola a ke konci závodu dokonce 3 projetý okruhy. Prostě to nebylo ono a trápilo to ale všechny závodníky jak jsem se ptal v jiných týmech. Zejména jsem slyšel neslušný slova ze zázemí čtveřic a větších týmů, že mají nesrovnalosti v průběžných výsledcích. Jak jsem se pak bavil s Hatym - nebo-li jedním s pořadatelů Pavlem Hatašem, měli tenhle 1. rok čipy a najatou firmu na časomíru. V žádným případě tedy nic nezazlívám ani Hatymu ani Hattimu, tj. jeho bráchovi spolupořadateli, ale najmutý firmě, který se to jaksi nepovedlo. Haty a Hatti jakož i jiný se snažili co síly stačily a MOC jim děkuju jak se vše povedlo a jak to oni zvládli.
foto/_0000011347.jpg
Časomíra ale, kdybych to měl známkovat jak ve škole: 5- Dokonce se stalo, že průběžný výsledky byly s 2,5-3 hodinovým zpožděním a podstatný zlepšení bylo od velmi brzkého rána asi až do 10:30, kdy to bylo super a fakt on-line. Než jim to "vypadlo" úplně v pozdním dopoledni a jak jsme po další kontrole zjistili (vždycky skoro ob-okruh jsme tam šli, že v tom mají nepořádek a že to chce správně - dokonce už pak nás poznávali se slovy: "jojo víme, číslo 50 už to opravujeme" - sotva jsme se k nim přiblížili na dohled) dokonce se stalo to, že Pavel byl stále první a díky počítačový chybě najednou asi 16. a pak zpět 1.
foto/_0000011404.jpg
Ke cti časomíry sloužilo to, že vše vedli ještě ručně a tak díky hlídání a manuálních záznamech a pak porovnáváním s elektronickou evidencí nakonec vše zvládli, postupně opravovali a napravili a neuděali žádnou chybu ve finálním výsledcích. Nechci kritizovat, já sá nevím jestli bych to vůbec zvládnul a věděl co mám dělat, ale dost nás to všechny trápilo (určitě i chudáky časoměřiče-ale hned vše ochotně opravovali a byli vstřícní každý diskuzi). Ke konci se na nás začalo tlačit "číslo 24", protože podle (chybných) mezičasů měl stejně okruhů jako Pavel. Nakonec se zjistilo pořadateli, že Pavel všechny předjel o 2 okruhy a jel vlastně od 14 kola na jisto na bednu nejvyšší.

 

Po dojetí závodu a jeho kolektivnímu odpočítávání, který je taky dole ve video-přílohách jsme toho měli dost, navíc já klimbnul max. asi na 15 minut na campingový židli a Miroslava Rýdlová vůbec. Pavel dojel se slovy, jo dobrý jsem v pohodě, normálně slezl z bajku když jiný po dojezdu z kola padali, jak jsem viděl a opírali se o rámy kol, aby neupadli.

foto/_0000011482.jpg
V klidu si sedl na židli. Pak mu ale ztuhly záda, zkoušený celej den-noc-den nárazy terénu, děr a hrbolů do Pavlovo páteře. Musel jsem Pavlovi pomoct se převlíknout, protože ztuhnul a nebyl schopen se předklonit o víc jak 15 cm. Myslel jsem, že je to v prdeli, že Pavla jednak odtáhu na zádech, a Pavel se bál, že nevyleze ni na bednu a bude to fakt v hajzlu. Jenže to by nebyl Pavel Pavlem, uběhlo 45 minut a Pavel byl jako kdyby ani nic nejel. Nic mu nebylo, byl veselej v pohodě a viditelně šťastněj a celou dobu usměvavej, což u Pavla není zas tak obvyklej projev. K tomu dodávám, že Pavel v depu sednul jen několikrát na jídlo, kafe a pití, vůbec nespal ani nenatáhl záda jen jsem mu já v průběhu noci a dne záda napravoval natažením.
foto/_0000011346.jpg
Chudák naše Mirka by ho totiž se svou váhou (a zhubnutím o 3kg za víkend) ani nenadzvedla a ráno jsem únavou měl co dělat i já, aby Pavla vždy celýho zvednul a natřásl mu záda. No a tak se FAKT původně neplánovaný stalo skutečností a Pavel se svýmu 438 kilometry jednak pokořil napoprvé traťový rekord a hlavně vyhrál extrémní a nejnáročnější kategorii jednotlivců, který se říká masochisti (vloni byla trať dle slov Hatyho asi o 0,5 km delší, ale hlavně jiná s celkovým rekordem 422 km). Prostě Pavel vytýčil nový cíl pro ostatní a chci vidět příští ročníky hlavně poměrem věk/km, neboť Pavel nastolil poměr: 43let/438km. Většinou to bývá tak 20-25let/XXX km. doporučuji pro bližší údaje Pavlovo deník, coby v tomhle nejpovolanejšího. Do 13:30 byly možný prostesty, připomínky, který jsme my už něměli, neboť se vše ohlídalo průběžně a od 14.00 měli být výsledky a vyhlášení vítězů jednotlivých katergorií a to přišlo až před 15:00 hodinou. Byl to zážitek jednak pro Pavla, který vždy stál coby silničář na různých stupních bedny, a tohle byl jeho asi 5-tý závod MTB, ale byl to žážitek i pro mě a Mirku. Ještě by mě zajímalo, co na Pavla řekne Viky coby ortodoxní silničář stojící na jen silniční bedně vždy. Někdo je super na silnici, někdo všude. Myšleno jen a jen v dobrém.

 


Začali jsme pak balit, vše zapakovali dojeli se krátce sprchnout na náš fajn penzion Medovil, kde jsem zjistil, že mi nejdou blinkry na vozejku za auto a málem mě omylo při pomyšlení před tou dálkou domů bez blinkrů (pardon ukazazelů směru), nešly ani světla na autě a brzdovky na autě. Nakonec jsem vše "spravil" po zjištění několika prasklých pojistek (po čem mrchy popraskaly nevim), ale blikry nešly ani po dojezdu domů a tak jsem "blinkroval" (čeština je svinstvo) ukazováním rukou z okýnka auta pěkně dle vyhlášky. Cestou mě zachránil REDBULL, měl jsem 2x pěknou krizovku, ale ustál jsem to (a pak že anděl strážný není=JE) a Pavel jak jsem ho periferně viděl měl ještě po závodě sílu vedle mě mě hlídat občasnými pohledy na mě s dotazem: "nespíš?". Ale párktát vytuhnul on a pěkně chrápal i přes zvuk motoru. Rozvezl jsem Pavla do Hazlova, Mirku až do Lubů a sám jsem se vrátil do rodného CHEBU po 41 hodinách pohotovosti a bez spánku či odpočinku. Tj. i pro mě malý testík co se dá vydržet. Doma jsem usnul vsedě na gauči a ještě se pokusil začít psát článek na Liberec (viz. jeho časové založení). Ale to mi jaksi nešlo, neviděl jsem na písmenka klávesnice, tak jsem se na to vyprdnul a šel spát. Teď se to pokouším napsat už ve standardním stavu.
Tak lidi, kdo nezažil neví, já zažil a mám z toho super pocit a mám zas 2 kamarády, který jsem poznal blíž, Mirku a Pavla kdy se nám to díky Bohu vše povedlo a Pavel dokázal nemožný.

 

Na Vaše názory se nemůžu dočkat, ať takový či makový, nejsem a nebudu novinář, tj. má to "mou" úroveň. Chcete-li novinářskou úroveň, tak v přílohách jsou 2 novinový články, včetně přílohy, co dnes vyšlo na Liberecku včetně novinářského rozhovoru s Pavlem, který Pavel dával novináři po dojezdu. Snad mi nikdo z deníku DNES nevynadá, ale máme na to myslím morální právo si těch tzv. našich pár řádů od nich z www stránek vzít a dát sem. Mimochodem chyba se stala i v deníku DNES, kde Pavla vzali o 9 kilometrům oproti oficiálnímu výsledku. Tj. i mistr tesař se někdy utne. (a teď koukám, že ve výsledcích závodu je to o 4 km oproti vyhlášeným!, tak už fakt nevim co si o tom myslet )

 

 


Související články:

 

Pavlův pravidelný deník

 

Jeden z tréninků na EXTREME bike marathon Liberec

 

Další POŘÁDNÝ trénink na EXTREME bike marathon Liberec

 

MEDICA marathon, aneb i silničním závodem se dá trénovat na MTB marathon

 

 

 


Ještě mi psala Mirka, že by chtěla dát k mýmu článku pár slov, tedy cituji a zvěřejňuji doslova:

 


"Poprosila jsem Radka, jestli by ke svému článku nepřipojil pár mých řádků.
Potvrzuji, že vše vylíčil objektivně a pravdivě.Jeho fotky mluví za vše J. Hlavně bych chtěla uvést, protože sám o sobě člověk tězko píše, že jeho starost a péče o závodníka byla nemalá a hlavně srdečná. Ač jsme se doplňovali, jeho podíl byl daleko větší a nemalý dík mu patří za to,že ač celou noc nezamhouřil oko, dovezl nás v pořádku domů, cca 300 km.

 

Protože vše bylo řečeno,resp. napsáno v jeho článku, jen napíšu svoje pocity z tohoto víkendového pobytu:

 

Byl to opravdu nevšední zážitek. Obdiv všem a smekám před všemi, kteří do toho šli, protože to opravdu nebyla sranda a největší obdiv patří, jak jinak, než Pavlovi, většího pohodáře před, v průběhu a po takto náročném závodě jsem neviděla. Pavel je prostě jedinečnej!"

 


Dole jsou i výsledky všech kategorií včetně CELKOVÝCH, který jsem převzal z oficiálních stránek závodu. Předpokládám, že se to smí a že mi nikdo nevynadá, že jsem o to předem nepožádal. Doplnil jsem to i převzatým vysvětlením pořadatelů.


foto/thumb/0000011211.jpg
název závodu
foto/thumb/0000011212.jpg
Ještěd, vše se konalo pod jeho stínem
foto/thumb/0000011229.jpg
Příprava bajka na testovací projetí trati
foto/thumb/0000011230.jpg
mezitím "rozbíjíme tábor"
foto/thumb/0000011231.jpg
a nutná debata
foto/thumb/0000011232.jpg
foto/thumb/0000011233.jpg
Pavlův doping- tj. žádný energetický bomby=MADE IN CHINA :-)
foto/thumb/0000011234.jpg
foto/thumb/0000011235.jpg
Mirka zabydluje tábor
foto/thumb/0000011236.jpg
Rozcestník tzv. "na sudu" co kde je
foto/thumb/0000011237.jpg
foto/thumb/0000011238.jpg
foto/thumb/0000011239.jpg
Relax, teda zatím.
foto/thumb/0000011240.jpg
foto/thumb/0000011241.jpg
foto/thumb/0000011242.jpg
čau :-)
foto/thumb/0000011243.jpg
Dáša s Mirkou
foto/thumb/0000011244.jpg
Nálety na Ještěd
foto/thumb/0000011245.jpg
Ještě pusto a prázdno, to se hned tak nevidí
foto/thumb/0000011246.jpg
Brainstorming na penzionu
foto/thumb/0000011247.jpg
A ráno, Ještěd neutekl, furt tu stojí
foto/thumb/0000011248.jpg
foto/thumb/0000011249.jpg
foto/thumb/0000011250.jpg
foto/thumb/0000011251.jpg
Sdělení pravidel Hatym a Hattim.
foto/thumb/0000011252.jpg
spinng rozjezd. kdo pokoří oběšence
foto/thumb/0000011253.jpg
foto/thumb/0000011254.jpg
před startem
foto/thumb/0000011255.jpg
Vítězný stroj
foto/thumb/0000011256.jpg
foto/thumb/0000011257.jpg
foto/thumb/0000011258.jpg
Tv taky byla, prej bude i DVD ze závodu.
foto/thumb/0000011259.jpg
jeden ze dvou startovacích oblouků
foto/thumb/0000011264.jpg
A čekáme na START
foto/thumb/0000011265.jpg
a START !!!
foto/thumb/0000011266.jpg
foto/thumb/0000011267.jpg
pár momentek bajků, který mě zaujaly
foto/thumb/0000011268.jpg
Velmi pěkné že? bajk z depa kluků: www.eleven.cz
foto/thumb/0000011269.jpg
foto/thumb/0000011270.jpg
foto/thumb/0000011271.jpg
foto/thumb/0000011272.jpg
foto/thumb/0000011273.jpg
A je tu
foto/thumb/0000011274.jpg
otáčí..
foto/thumb/0000011275.jpg
...vyráží dál a dál
foto/thumb/0000011276.jpg
foto/thumb/0000011277.jpg
foto/thumb/0000011278.jpg
foto/thumb/0000011279.jpg
foto/thumb/0000011280.jpg
foto/thumb/0000011281.jpg
foto/thumb/0000011282.jpg
foto/thumb/0000011283.jpg
stánek kde měli ten den pěkný ponožky na prodej. Ale hlavně super lidi to jsou!!!
foto/thumb/0000011284.jpg
a hodinky chung-shi či jak se to píše a Polar.
foto/thumb/0000011285.jpg
foto/thumb/0000011286.jpg
kontrolní otázka, co je hezčí? :-)
foto/thumb/0000011287.jpg
paráda.
foto/thumb/0000011288.jpg
paráda vcelku, nádhera :-)
foto/thumb/0000011289.jpg
střídání
foto/thumb/0000011290.jpg
foto/thumb/0000011291.jpg
foto/thumb/0000011292.jpg
foto/thumb/0000011293.jpg
foto/thumb/0000011294.jpg
foto/thumb/0000011295.jpg
foto/thumb/0000011296.jpg
foto/thumb/0000011297.jpg
foto/thumb/0000011298.jpg
Pavel kouká kde jsem.
foto/thumb/0000011299.jpg
Parádní technická věc
foto/thumb/0000011300.jpg
já ale nejsem příznivcem tohohle typu bajka, nebyl bych si jistej, ik dyž vím že je to blbost.
foto/thumb/0000011301.jpg
foto/thumb/0000011302.jpg
SRAM = pěkný
foto/thumb/0000011303.jpg
SRAM z blízka
foto/thumb/0000011304.jpg
"i kliky mi líbit" :-)
foto/thumb/0000011305.jpg
foto/thumb/0000011306.jpg
foto/thumb/0000011307.jpg
foto/thumb/0000011308.jpg
foto/thumb/0000011309.jpg
Tohle na bajku ještě nemám
foto/thumb/0000011310.jpg
foto/thumb/0000011311.jpg
foto/thumb/0000011312.jpg
Mezitím probíhaly různý soutěže, prezentace a např. i slalom
foto/thumb/0000011313.jpg
foto/thumb/0000011314.jpg
1. zjištěný výsledky - průběžný
foto/thumb/0000011315.jpg
foto/thumb/0000011316.jpg
A nálety ne na Ještěd, ale pro změnu na nás
foto/thumb/0000011317.jpg
foto/thumb/0000011318.jpg
foto/thumb/0000011319.jpg
Jooo a Pavel postoupil na již definitivní 1. pozici
foto/thumb/0000011320.jpg
foto/thumb/0000011321.jpg
pauza
foto/thumb/0000011322.jpg
foto/thumb/0000011323.jpg
Den se nachyluje ke konci
foto/thumb/0000011324.jpg
noc pomalu nastupuje
foto/thumb/0000011325.jpg
Byl to parádní západ, ale moc jsem ho nevnímal
foto/thumb/0000011326.jpg
foto/thumb/0000011327.jpg
foto/thumb/0000011328.jpg
foto/thumb/0000011329.jpg
Tak, a začíná v tom bejt bordel. Pardon, ale bylo to fakt k naštvání.
foto/thumb/0000011330.jpg
foto/thumb/0000011331.jpg
můj ionťák. Na rovinu přiznávám, měl jsem za celou dobu jen 2 piva! Víc ne!
foto/thumb/0000011332.jpg
začaly noční jízdy, omlouvám se moc toho vidět občas nebylo ani očima.
foto/thumb/0000011333.jpg
Ta bílá čára uprostřed a červený tečky vlevo jsou průjezdy jednotlivých bikerů
foto/thumb/0000011334.jpg
foto/thumb/0000011335.jpg
čekání na parťáky, aby je vystřídali, Pavel byl na vše na trati sám.
foto/thumb/0000011336.jpg
foto/thumb/0000011337.jpg
foto/thumb/0000011338.jpg
foto/thumb/0000011339.jpg
i táborák byl
foto/thumb/0000011340.jpg
ale lidí bylo okolo něj pomálu
foto/thumb/0000011341.jpg
foto/thumb/0000011342.jpg
foto/thumb/0000011343.jpg
foto/thumb/0000011344.jpg
Mirka střeží depo
foto/thumb/0000011345.jpg
foto/thumb/0000011346.jpg
Pavel, číslo 50, přijíždí do depa. Docela dobrá fotka ne?
foto/thumb/0000011347.jpg
Pauza na pití a malý jídlo
foto/thumb/0000011348.jpg
foto/thumb/0000011349.jpg
K ránu jsme měli rosu na slunečníku, pokus o umělecký foto.
foto/thumb/0000011350.jpg
foto/thumb/0000011351.jpg
Rozednívá se a bylo 20 stupňů
foto/thumb/0000011352.jpg
foto/thumb/0000011353.jpg
foto/thumb/0000011354.jpg
ještě 4.5 hodiny a je to za náma.
foto/thumb/0000011355.jpg
foto/thumb/0000011356.jpg
foto/thumb/0000011357.jpg
foto/thumb/0000011358.jpg
foto/thumb/0000011359.jpg
foto/thumb/0000011360.jpg
foto/thumb/0000011361.jpg
foto/thumb/0000011362.jpg
foto/thumb/0000011363.jpg
foto/thumb/0000011364.jpg
foto/thumb/0000011365.jpg
foto/thumb/0000011366.jpg
foto/thumb/0000011367.jpg
foto/thumb/0000011368.jpg
foto/thumb/0000011369.jpg
Vše se řádně dokumentovalo
foto/thumb/0000011370.jpg
Fakt snad vše, těšíme se na avizovaný DVD.
foto/thumb/0000011371.jpg
foto/thumb/0000011372.jpg
foto/thumb/0000011373.jpg
foto/thumb/0000011374.jpg
foto/thumb/0000011375.jpg
I 7 holek jelo, a jsou všechny fakt dobrý, že se k tomu odhodlaly
foto/thumb/0000011376.jpg
foto/thumb/0000011377.jpg
foto/thumb/0000011378.jpg
foto/thumb/0000011379.jpg
foto/thumb/0000011380.jpg
Co se dneska nevymyslí.
foto/thumb/0000011381.jpg
:-) Ale funguje to, jak je vidět i na závodní úrovni.
foto/thumb/0000011382.jpg
foto/thumb/0000011383.jpg
foto/thumb/0000011384.jpg
foto/thumb/0000011385.jpg
foto/thumb/0000011386.jpg
foto/thumb/0000011387.jpg
foto/thumb/0000011388.jpg
číslo 24, byl 2. za Pavlem, podle časomíry na tom byl stejně jako Pavel
foto/thumb/0000011389.jpg
ale právě díky chybám. Jinak jej Pavel trhnul o 2 kola. Ale i tak, PAN závodník=smekám.
foto/thumb/0000011390.jpg
servismann "konkurence"
foto/thumb/0000011391.jpg
foto/thumb/0000011392.jpg
foto/thumb/0000011393.jpg
foto/thumb/0000011394.jpg
foto/thumb/0000011395.jpg
foto/thumb/0000011396.jpg
foto/thumb/0000011397.jpg
foto/thumb/0000011398.jpg
No teda!!! Takhle maskovat energetickej nápoj, nápis na lahvi mluví za vše :-)
foto/thumb/0000011399.jpg
foto/thumb/0000011400.jpg
foto/thumb/0000011401.jpg
foto/thumb/0000011402.jpg
foto/thumb/0000011403.jpg
foto/thumb/0000011404.jpg
foto/thumb/0000011405.jpg
foto/thumb/0000011406.jpg
Mirka přichází z další a další průběžný reklamace výsledků
foto/thumb/0000011407.jpg
foto/thumb/0000011408.jpg
pěknej full. Anebo taky značka na který jezdím já.
foto/thumb/0000011409.jpg
foto/thumb/0000011410.jpg
foto/thumb/0000011411.jpg
foto/thumb/0000011412.jpg
Pavel stále a stále dokola
foto/thumb/0000011413.jpg
A bez zjevný únavy, jak to dělá?!
foto/thumb/0000011414.jpg
foto/thumb/0000011415.jpg
foto/thumb/0000011416.jpg
foto/thumb/0000011417.jpg
foto/thumb/0000011418.jpg
foto/thumb/0000011419.jpg
foto/thumb/0000011420.jpg
foto/thumb/0000011421.jpg
foto/thumb/0000011422.jpg
Jak turista, ale hodně profesionálů by mohlo závidět.
foto/thumb/0000011423.jpg
foto/thumb/0000011424.jpg
foto/thumb/0000011425.jpg
Aleši chtělo by to dres BIKEBASE!
foto/thumb/0000011426.jpg
foto/thumb/0000011427.jpg
foto/thumb/0000011428.jpg
foto/thumb/0000011429.jpg
foto/thumb/0000011430.jpg
foto/thumb/0000011431.jpg
Pohled na tábor z kopce odkud se jely slalomy
foto/thumb/0000011432.jpg
foto/thumb/0000011433.jpg
pohled vlevo
foto/thumb/0000011434.jpg
na střed
foto/thumb/0000011435.jpg
vpravo
foto/thumb/0000011436.jpg
a ještě víc
foto/thumb/0000011437.jpg
jen modrej slunečník je náš mini-mini-mini tábor.
foto/thumb/0000011438.jpg
foto/thumb/0000011439.jpg
jeden z mnoha pohledů do okolí
foto/thumb/0000011440.jpg
foto/thumb/0000011441.jpg
foto/thumb/0000011442.jpg
foto/thumb/0000011443.jpg
foto/thumb/0000011444.jpg
foto/thumb/0000011445.jpg
pohle na část trati - pod oblouk Metrostavu
foto/thumb/0000011446.jpg
foto/thumb/0000011447.jpg
parádní teréňák
foto/thumb/0000011448.jpg
foto/thumb/0000011449.jpg
dojezd
foto/thumb/0000011450.jpg
ale žije :-)
foto/thumb/0000011451.jpg
foto/thumb/0000011452.jpg
foto/thumb/0000011453.jpg
foto/thumb/0000011454.jpg
foto/thumb/0000011455.jpg
foto/thumb/0000011456.jpg
foto/thumb/0000011457.jpg
foto/thumb/0000011458.jpg
foto/thumb/0000011459.jpg
Únava byla patrná na všech
foto/thumb/0000011460.jpg
a vůbec se nedivím
foto/thumb/0000011461.jpg
foto/thumb/0000011462.jpg
foto/thumb/0000011463.jpg
foto/thumb/0000011464.jpg
Lehl a zaslouženě usnul
foto/thumb/0000011465.jpg
foto/thumb/0000011466.jpg
foto/thumb/0000011467.jpg
foto/thumb/0000011468.jpg
foto/thumb/0000011469.jpg
foto/thumb/0000011470.jpg
foto/thumb/0000011471.jpg
foto/thumb/0000011472.jpg
foto/thumb/0000011473.jpg
foto/thumb/0000011474.jpg
foto/thumb/0000011475.jpg
foto/thumb/0000011476.jpg
Hmmmmmmmm :-)
foto/thumb/0000011477.jpg
foto/thumb/0000011478.jpg
foto/thumb/0000011479.jpg
Colnago, ale tentokráte silniční, pěknej stroj.
foto/thumb/0000011480.jpg
parádní technika. Ale závod nejel :-)))
foto/thumb/0000011481.jpg
A je to tu! 8 sec. do konce
foto/thumb/0000011482.jpg
foto/thumb/0000011483.jpg
2. v pořadí dojel - č. 24
foto/thumb/0000011484.jpg
foto/thumb/0000011533.jpg
a vyhlašování vítězů -čtveřice
foto/thumb/0000011534.jpg
smíšené dvojice
foto/thumb/0000011535.jpg
dvojice muži
foto/thumb/0000011536.jpg
foto/thumb/0000011537.jpg
3. pořadí ženy
foto/thumb/0000011538.jpg
2. pořadí ženy
foto/thumb/0000011539.jpg
1. pořadí ženy
foto/thumb/0000011540.jpg
foto/thumb/0000011532.jpg
foto/thumb/0000011531.jpg
foto/thumb/0000011523.jpg
foto/thumb/0000011524.jpg
foto/thumb/0000011525.jpg
nezbtné rozhovory, nejstarší účastník závodu
foto/thumb/0000011526.jpg
foto/thumb/0000011527.jpg
čekáme dál na další vyhlašování
foto/thumb/0000011528.jpg
foto/thumb/0000011529.jpg
vyhlášený "nejsympatičtější" závodník
foto/thumb/0000011530.jpg
teda na čem všem se sedělo :-)
foto/thumb/0000011541.jpg
foto/thumb/0000011542.jpg
vítezky = ženy
foto/thumb/0000011559.jpg
foto/thumb/0000011558.jpg
Je to doma :-)
foto/thumb/0000011557.jpg
A ten nejpříjemnější pohled pro mě a pro mou osobu velká odměna za vše.
foto/thumb/0000011556.jpg
Peněz není nikdy dost. :-)
foto/thumb/0000011555.jpg
okamžiky ZASLOUŽENÉ slávy.
foto/thumb/0000011554.jpg
foto/thumb/0000011553.jpg
foto/thumb/0000011552.jpg
foto/thumb/0000011551.jpg
Pavel si to oprávněně užíval, nevěděl kam se má dívat dřív, byl na roztrhání.
foto/thumb/0000011550.jpg
foto/thumb/0000011549.jpg
foto/thumb/0000011548.jpg
Mediální hvězda, snad mi dá i podpis.
foto/thumb/0000011547.jpg
1. místo muži
foto/thumb/0000011546.jpg
2. místo muži
foto/thumb/0000011545.jpg
3. místo muži
foto/thumb/0000011544.jpg
foto/thumb/0000011543.jpg
foto/thumb/0000011823.jpg
No a jěště na závěr panoráma celého tábora, poslední pohled. :-(
foto/thumb/0000011522.jpg
foto/thumb/0000011502.jpg
foto/thumb/0000011501.jpg
foto/thumb/0000011500.jpg
Pavel přijíždí 438 km!!!
foto/thumb/0000011499.jpg
foto/thumb/0000011498.jpg
foto/thumb/0000011497.jpg
foto/thumb/0000011496.jpg
foto/thumb/0000011495.jpg
Žeby Faraon? (aspoň tak vypadá) :-D
foto/thumb/0000011494.jpg
nálet
foto/thumb/0000011493.jpg
nálet
foto/thumb/0000011492.jpg
foto/thumb/0000011491.jpg
a po náletu odlet :-))
foto/thumb/0000011490.jpg
měli toho všichni až až dost.
foto/thumb/0000011489.jpg
foto/thumb/0000011488.jpg
foto/thumb/0000011487.jpg
foto/thumb/0000011486.jpg
foto/thumb/0000011503.jpg
foto/thumb/0000011504.jpg
foto/thumb/0000011521.jpg
foto/thumb/0000011520.jpg
foto/thumb/0000011519.jpg
to kdyby něco, ale i zasahovali.
foto/thumb/0000011518.jpg
foto/thumb/0000011517.jpg
foto/thumb/0000011516.jpg
foto/thumb/0000011515.jpg
Aleši sluší mu to, až bude mít dres "BB" bude to ještě lepší. :-)
foto/thumb/0000011514.jpg
foto/thumb/0000011513.jpg
foto/thumb/0000011512.jpg
Hned ho odlovil jeden z novinářů a aktuální rozhovor. Chudák Pavel ani nevěděl co má říkat, ani vydechnout ho nenechali.
foto/thumb/0000011511.jpg
foto/thumb/0000011510.jpg
foto/thumb/0000011509.jpg
foto/thumb/0000011508.jpg
foto/thumb/0000011507.jpg
foto/thumb/0000011506.jpg
foto/thumb/0000011505.jpg
foto/thumb/0000011485.jpg
 

images/sekcehlleft.gif

Soubory ke stažení

images/sekcehlright.gif
images/palec_nahoru.gif12345images/palec_dolu.gif
images/ga_level.png 2.82   images/ga_count.png 1021

EXTREME BIKE Marathon Liberec - aneb jak ze silničáře BIKEREM s velkým B

TitulekAutorDatum
Mi to furt hlava nebereDáša28.06.2006 15:59:17
images/line1.gifRe: Mi to furt hlava nebereMiroslava Rýdlová28.06.2006 16:43:10
images/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Mi to furt hlava nebereDagmar Veselovská29.06.2006 09:34:28
Blahopřání Pavlovi a jeho skvělému týmu!!!Martin Bali-Jenčík27.06.2006 15:49:43
Klobouk z hlavy venBimbo27.06.2006 10:46:43
Je to proste jednickaAnonym27.06.2006 06:55:33
Díky všem za podporu!Pavel Kozlík27.06.2006 00:35:53
paradaJakub Faifer26.06.2006 23:44:21
Nadlidský výkon...Aleš Gregor26.06.2006 23:36:40
images/line1.gifRe: Nadlidský výkon...Pavel Kozlík27.06.2006 11:49:30
images/line4.gifimages/line3.gifRe: Re: Nadlidský výkon...Radovan Vlček27.06.2006 20:24:44
images/line4.gifimages/line3.gifRe: Re: Nadlidský výkon...Aleš Gregor27.06.2006 16:55:03
images/line4.gifimages/line1.gifRe: Re: Nadlidský výkon...Miroslava Rýdlová27.06.2006 16:08:58© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 10
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif