Odkaz na článek: Ruská Sibiř 2006

images/fm_new.gifRuská Sibiř 2006

images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
:-(
09.12 12:08 -
Akorát trochu nechápu jak se může stát, že jediný tři rozumný akce v okolí za zimu sou všechny stejnej víkend. Sibérie-Jizerská padina a jediný LOBy široko daleko. Tim spíš, že dost velká část lidí jezdí všechno. Mám tak trochu dojem, že to něgdo posral..
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: :-(
09.12 16:09 - Aleš Gregor
Zduř - to je věčnej voser tohle... byl to i jeden z důvodů, proč sme dělali tenhle server - tj, kuli kalendáři - může sem každej přidat akci, závod a podobný zhovadilosti aniž by musel bejt počítačovej exprt a daj se tady i jednoduše založit kompletní stránky závodu + soft na prezentaci a vyhodnocení (možnost libovolného počtu správců, kteří můžou do stránek zasahovat). Výběr a filtrování akcí podle kraje a typu závodu by měl jasně vnýst jasno, kdy je víkend plnej a že udělat závod v termínu společně se dvěma velkejma akcema přinese komlikace a smutek nejen závodníkům ale hlavně pořadatelům. Databázi závodů začneme plnit co nevidět a její součástí bude i opruzautomatickej dotazník, kterej bude chodit pořadatelům registrovanejch závodů každej rok před sezónou, aby sme náhodou někomu nezapoměli založit novej ročník. Takže pokud víte o nějakym závodě, tak ho do kalendáře loskněte, jde mi předevšim o menší akce, protože ty větší o kterejch se píše na webu si vošéfuju a zanesu je tam (i když klidně to můžete udělat sami)

víc o tom zde: Co je to vůbec ta BikeBase...
images/fm_reply.gif
Re: :-(
12.12 09:38 - Pedros
Meloune, drž hubu !!!
images/fm_reply.gif
spacáky sebou
06.12 17:55 - mAk
www.sns.cz pár fotek z kalbičky po závůdku, rozhodně byste si to neměli nechat ujít
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: spacáky sebou
07.12 22:51 - Aleš Gregor
joj link nefachájet nádo spravíť a do tý doby to je tady :
http://www.sns.cz/kalby/?action=2005-01-15-mtbo-ruska_sibir

jo k fotkám: Orineťáci byli dycinky prasata, hovada a vůbec. To že k tomu začli jezdit i na kolech je jejich jediná trefa. Jestli nemáte manželku, přítelkyni či dreru na vdávání, tak to s nima občas i celkem jde... Ale počítejte s tim, že maj náskok...
images/fm_reply.gif
Re: Re: spacáky sebou
08.12 09:28 - Báža
No myslím , že chlapci, co jezdíme a běháme s mapou už máme na večer připravený program ne, ten Aleš je fakt zralej , aby dostal trochu po tlamě !!! Nějakej orientační lúzr se do nás snad srát nebude ne , nasadíme na něj Ramacha ať vidí, co jsou orienťáci zač ???. Už se moc těším ty cyklistická kreaturo !!!
images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: spacáky sebou
08.12 09:34 - mAk
tak takle ne, eště ho vyplašíš a nepřijede. Spíš si měl Bážo říct, jojo to je všechno pravda a kuli tomu nás všechny ty manželky, přítelkyně či dcery tolik vyhledávaj, teda ty co se nechtěj vdávat (((c:
No a po držce bysme mu dali až pak když bysme ho pořádně zlískali, teda doufám že neni tolik kalbama kovanej jako sme my, aby nás neuchlastal von...
images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: spacáky sebou
08.12 09:41 - Báža
Jasně , ať přijede chlapec, ať přiveze bikerky, které budou chtít vysvětlit jemu nepochopitelné taje orientace, ale hlavně ať se do nás kurva nesere !!!!
images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: spacáky sebou
08.12 09:42 - mAk
no a ani to nemusej bejt bikerky... prostě bábověnky
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: spacáky sebou
08.12 17:00 - Aleš Gregor
Já se konfrontakce nebojim, ale nerad vodim vlastní kusy na cizí jatka Vy ste tam samej fešák a svalovec, to bych taky mohl splakat nad vejdělkem a druhej den shánět krém na ruce... navíc destiláty a kvašeniny nepiju, protože alkohol je lidstva metla a moje životní vzory Helenka Vondráčková, Kundolíza Rejsková a Jack Daniels taky nikdy nepili a proto to taky dotáhli tak daleko.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: spacáky sebou
10.12 10:21 - Aleš Gregor
tak ten link už jde, Roňák to opravil nešlo to jen proto, že to bylo jako první text...
images/fm_reply.gif
čau
03.12 11:17 - Báža
čau, švícko, baby na závod a večerní kalbu jsou absolutně přínosem, sežeň další blázny a hlas se. Ale bacha, chtěj to na stovce lidí utnout, tak je nejvyšší čas.
images/fm_reply.gif
No super!!!
02.12 08:42 - Švícko
O Ruské Sibiři jsem již někde četla...tak pokud 14.ledna nebudu dělat inventuru tak se velmi ráda zúčastním a zkusím překacat i ostatní blázny. Strašně ráda kufruji!!
Můžu se zeptat na bodování? Máte nějaký systém a nebo to bude jen o tom přežít a dojet?
Páá Hanka - Švícko
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: No super!!!
02.12 10:09 - Aleš Gregor
mrkni na stránky závodu tam to popisujou. Ale co já vim, tak je předem daná trasa na který sou kontroly. Člověk s nejlepším časem a všema kontrolama vyhrává. Komu bude jedna kontrola chybět se řadí zase podle času pod ty co maj kontroly všechny.© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 20
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif