images/fm_new.gifHodně štěstí do dalších let Bikebase a skipe!!!

images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
dyktátor
28.12 20:57 - Vojtěch Marek
přidávám se ke gratulaci k skipovejm přirozeninám a jen pro úplnost výčtu doplňuji, že vzhledem k jeho skoropravdomluvnosti se mu též říká Alešmáškrátkýnohy! a taky že jednou začal pořádat pravidelně se opakující zimní radovánku zvanou Prácheňský Kamikadze-jízda navšempovšem dolů z Práchně- jen zapoměl udělat druhý a třetí ročník(třeba se v lednu dočkáme ) a taky že se ho odiče zřekli takže je volnej k adopci- to pokud by měl někdo třeba z Nigérie zájem-tam ještě náš Skip nebyl. A taky jednou teda víckrát jsem zažil jak moc miluje Martinu-to vždycky říká : " ...Martííí přijeď pro nás".
Takže přes všechny vady a nedodělky se Vám to staří Gregorovci vcelku povedlo ! A tak mu schmejdovi přeju hodně pohlavní svěžesti
images/fm_reply.gif
přidávám se ke gratulejšn
27.12 12:40 - mAk
skipe si démon... a vůbec diky
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: přidávám se ke gratulejšn
27.12 12:41 - Aleš Gregor
mAkčus, myslim, že si nezadáme.... ostatně jako s jakoukoliv smržkou! Zakalíme na sibiřiiiiiii
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: přidávám se ke gratulejšn
27.12 12:54 - Petr -Pedros- Zaoral
díkes skip íčo & company BB. na Sibiři huaaaa.
images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: přidávám se ke gratulejšn
27.12 16:49 - dědek
Bážo, Ty jsi řízek, přidávám se ke gratulaci, každý jsme „svůj“, asi to tak má být, ta různorodost vytváří jediný, nerozdělitelný celek. Mohl jsem se připojit do „spodních partií“ fóra a tam „vložit“ svůj malý přízpěvek, ale já mám ještě staré slovníky, a některé pojmy jsou pro mne už ..he,he,nebo už zase příliš vzdálené, neřkuli.. ,
Tak všechno nej přeje dědek.
images/fm_reply.gif
Re: přidávám se ke gratulejšn
28.12 12:31 - zizila
taky se pridavam ke gratulacim. mozna trosku pozde pac jsem byl par dni bez netu preju i pekny vanoce. jen se po tom vsem ted bojim prijet na navstevu. abych bez prilby nejezdil comimochodem znam muj termin. dorazim zitra ale na silvestra budu zrejme nekde v prikopu stejne jako loni nebo predloni nebo.... ale od druheho do sedmeho jsem k sluzbam. muzu taky prijit vypit zasoby?
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Bážo, ty píčo
27.12 12:13 - Aleš Gregor
báža skoro ve všem přehání, ale čte se to dobře... na tý ruletě sem se dostal před něj jen díky tomu, že mi Leoš Boagar na každý křžovatce pokládal stejnou otázku a po mojí odpovědi i stejnej dodatek... bylo to tak nějak, že Leoš na mě - tak kudy -, já na to - tak tudy - a Leoš na to - no asi ne -...
s tou jeho babou se to má tak a to už by i báža mohl vědět, že i když má Maida pěkný kozy, tak pro mě sou moc malý... možná kdyby jí poslal místo na sixnumbers lítat kolem debilů s mapou na řidítkách do Prahy na plastiku, tak by sme se mohli vidět častějc.

Co se týče debila, sem neskonale poctěn a cejtim obrovskou zodpovědnost, abych svého titulu nezneužil a i do budoucna se choval tak, jak na debily a jim podobným sluší.

Děkuju Bážo za tak krásný a psaní a těšim se nadalší dny a noci s tebou i kdyby se měli dít ty nenjneobyčejnější věci - jako např. sledování zimní oblohy, skákání z okna z 2 patra do dosud nenapadlého sněhu, testování helmy o futra vchodových dveří, nebo se projet na kole

Mno a uplně na závěr, je uplně jasný, že tenhle server nedělám sám, ale že ho dělá hafo dalších debilů a fešnejch štěrbin, dokonce i báža přispěl svým jemným a citlivým humorem k rozkvětu tohoto vskutku jedinečného a monstrózního díla, o teré se zajímá už i CI5, Qví qvaj qwej a KGB. Něco jako děkovačku mám připravenou pro nás pro všechny, ale čekám ještě na doplňující a omračující statistické informace od Ronyho.

Kládou s Váma holoto cyklistická!
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Bážo, ty píčo
27.12 12:20 - Vladislav Lepšík
zázrak, skip poprvé napsal ve slově píča správny í. Čímž se samozřejmě omlouvám všem těm nezletilým čtenářům bikebase, kteří ještě něvědí, co slovo píča znamená.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Bážo, ty píčo
27.12 12:26 - Aleš Gregor
Jo píča, je osoba, se kterou se každý rád seznámí a při té příležitosti usrkne nějaký to pifko a podobné výdobitky moderní doby.
Ve starší literatuře, především ve slovnících a enciklopediích, se tento výraz milně připisuje jisté, i když také velmi populární, části těla.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Bážo, ty píčo
27.12 12:54 - Vladislav Lepšík
tak vidíte, že jsem s těma pravopisvejma chybama nekecal, jinak lze jak skipa tak oddil SNS Smržovka lze spatřit na zmiňované akci Ruská sibiř 20.1. a blablabla, ale na Bakov devils se dozvíte určitě víc.© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 33
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif