images/fm_new.gifCyklisti do fitness !

images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
zajímavý :)
21.02 01:05 - Aleš Gregor
Ahoj, zajímavá věc...
nakolik je to vᚠvlastní projekt a nakolik to je obchodní činnost? - vim že děláte nějaký programový vybavení i pro Elite...

Jo odškrtni si v článku políčko soukromý, jinak se to nebude ukazovat v těch sekcích, který sis zaškrtnul... a ještě pokud recenze, tak by bylo dobrý hodit název výrobku do názvu článku..

Držim palec, a se na sport pragu pěkně chytnete

Aleš
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: zajímavý :)
21.02 08:58 - Leoš Bogar
Zajímavý to sice je, ale mě tohle už fakt nebere. Kromě té hlasité hudby, toho že je to pro ženské a menekýny mě tam vždycky bude chybět to, že se nedostanu do lesa. A na monitor se v práci nahledím až-až. Ale věřím že zákazníky si to určitě najde...
images/fm_reply.gif
Re: Re: zajímavý :)
23.02 07:59 - Petr
Jeste k tomu, ze neni nad les. Tak to je jasny. Vsichni dobre vime, ze chodit na cycling, pokud je venku krasne muze bud jen magor a nebo nekdo, kdo nema absolutne cas hodinu cestovat z mesta, aby se mohl projet.

ErgoCycling je zamerenej hlavne na zimni obdobi, jako forma zimni pripravy sportovcu...
Nema ambice oslovovat lidi, aby nejezdili na vyjizdku ale radsi sli do fitness. Chceme, aby kdyz uz nemuzou na kole, sli aspon do toho fitness.

images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: zajímavý :)
23.02 11:03 - Aleš Gregor
Jo myslim, ze jako zpestreni zimnich ergokilometru to je super... V pripade, ze je blba zima (ne jak ta letosni) a nejsou money na malorcu..
images/fm_reply.gif
Re: zajímavý :)
23.02 07:55 - Petr
Ahoj, vlastni projekt je to ve smyslu, ze jsme to cely vymysleli a realizovali. Jasny je, ze indoor cyclingovej program v dnesni dobe nema sanci prosadit mala firmicka, ale musi se spojit nejlepe s vyrobcem stacionarnich kol, kteri ji marketingove podpori. To je taky nas pripad. Spolupracuje na tom s nami firma KETTLER.
Š Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 26
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif