images/fm_new.gif50 Český ráj 2007 - Václav Ježek potřetí

images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Houffalize
22.04 20:40 - Martin Bali-Jenčík
Našim chlapcům se na 1. svěťáku v XC v Houffalize nezadařilo (nejlepší Spěšný 46.), zato ženský super - 9. Hanušová a hlavně 12. Huříková!!!
Oficiální výsledky:
http://www.nissan-ucimtbworldcup.com
images/fm_reply.gif
foto Jobánek, Sluka, Svoboda...
22.04 18:59 - Milan Bachman
dobrý den, na té fotce jsem se poznal ale jako žádný Sluka si nepřipadám...
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: foto Jobánek, Sluka, Svoboda...
22.04 19:29 - Martin Bali-Jenčík
Opraveno, omlouvám se...
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
?
21.04 19:34 - Radovan Vlček
A proč: "Pavel Zerzáň ještě dělal Spořce reklamu zadarmo, ale Superioru už ne. Pár metrů před koncem uhnul do lesa, aby nemusel projet cílem..." Proč uhnul?

images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: ?
21.04 19:41 - Martin Bali-Jenčík
Před pár dny se dozvěděli, že nemají ve Spořce místo. Kvůli nešťastnému odchodu Michala Picka se změnily poměry ve vlastnických vztazích a managementu a oba to odnesli. Venca už tým narychlo sehnal, Pavel ještě asi ne. Proč uhnul nevím, ale asi proto, že nebyl spokojen s umístěním.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: ?
21.04 19:51 - Radovan Vlček
Hm, hm....to je jeden z důvodů, proč se mi zákulisí profi-cyklsitky "moc nelíbí"-jsem slušnej. Jde tu o peníze až v první řadě, a celý slovo "cyklistika" tak jde jaksi do prdele. Ještě, že jsem jen cyklista-hobík. Dík za info Martine.
images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: ?
21.04 22:04 - Daniel.J
Zní to sice morbidně , ale je třeba si uvědomit že ty kluky to kolo živí na rozdíl od nás , A proto často ty obstrukce a nelogické činy. (např Sosna bez samolepek na kole) Takže takhle to berme a taky si uvědomme že mnozí z nás bereme plat na stejné úrovni jako ty kluci za zlomek námahy . Stále říkám že živit se kolem je jedna z největších dřin ... a hlavně nic nejde odfláknout ....
images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: ?
22.04 10:09 - Anonym
Jo drina to je, ale je to tak nejak volba kazdeho, moje prace ma taky svoje specifika, takze je na volbe kazdeho cim se bude zivit, to ze si nekdo vybral drinu a maly plat neni moje vina, da se to mozna obdivovat, ale to je tak vsechno.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: ?
22.04 20:47 - Martin Bali-Jenčík
Souhlas. Je mi jich líto, ale je to jako v běžným životě. Přijde reorganizace ve firmě nebo: nová konkurence tě zničí nebo: přijde nový management a má jiný představy než ty nebo si přivede svý lidi atd. atd. Prostě vyletět může každý a všude...

Každopádně věřím, že Venca Ježek jim dokáže, že udělali špatný rozhodnutí! Oběma držím palce!
Dnes v Houffalize nikdo právě moc nepřesvědčil.© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 19
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif