images/fm_new.gifO Velo Campu a o tom, jak jsem tam potkal mediální hvězdu

images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Hodnocení !!!!!!!!!!!!
12.03 10:18 - Aleš Gregor
U známkování článku a doufal jsem že je to logicky zpracovaný. Je tam takový trojúhelníček ve správnym směru + plec nahoru a dolu) znamená to, že 1 je nejlepší a 5 je nejhorší. Tenhle článek neni možná to nejlepší co Bali napsal, ale 5 by mu dal sand jen ten kdo nepochopí co znamená palec nahoru.

Tak na to mrkněte. Přidáme k tý tabulce ještě nadpis "Oznámkuj" a možná krátkej popisek. Asi je to pro lidi furt nesrozumitelný...

Mějte se, známkujte a hlavně jezděte na kole

Aleš
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Hodnocení !!!!!!!!!!!!
12.03 12:26 - Pavel Kozlík
Taky mi to hlava nebere. Ale třeba to někdo dělá schválně. Ono se to ale časem trochu srovná. Já měl zpočátku taky u svých článků čtyřky. U článků Baliho nebo u mého deníku, kde se tak rád chválím , bych tu zlomyslnost i pochopil. Baliho články mi taky občas trhají žíly , ale jsou dobře napsané a aspoň je kolem nich rozruch a to se taky cení. Je ale smutné, když je špatné hodnocení u opravdu hezkých článků, které nikomu vadit nemůžou a s nimiž si autor musel dát dost práce a to ho pak může odradit od dalšího psaní .
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Hodnocení !!!!!!!!!!!!
12.03 18:41 - Aleš Gregor
Lidi ktří sem píšou, to dělaj proto, že sami chtějí a že je to baví, nemyslím, že by je to mohlo odradit.
Problém vidím jinde - časem (až budeme mít nějaké peníze z reklamy a snad i dotací - hahaha) najedeme na nějaké hodnocení autora - alespoň formou slev na startovné, či materiál od firem, které jím budou platit za reklamu na serveru. Potom bude mít špatné hodnocení špatný vliv na scóre autora a připraví ho o zaslouženou odměnu. Je to prozatím jen návrh jak by to mělo být a bude se to týkat jen části autorů, ale rádi bychom dobré články odměnili. Nepochopení známkovacího systému je tedy zásadní věc a doufám, že se nám to povede napravit.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
moc pěkné
12.03 08:36 - Vladimír Mojžíšek
skoro bych se toho letošního campu na základě tvého článku zúčastnil. Ale nepojedu, protože kamkoliv přijedu, tak pokaždé to vždy bylo super, ale já tam poprve zažiju propadák, tak vám to nebudu kazit. Užijte si to.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
ano
11.03 20:15 - Jaroslav Novák
danovi děkuju za tlumič. úplně mi ho vzkřísil!

VELO camp je skvělá akce, všem doporučuji!Š Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 7
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif