images/fm_new.gifMůj podivný způsob určování velikosti kola

images/fm_reply.gif
velikost a kotoučovky?
14.03 10:51 - Švícko
a teď babo raď, že .)) Taky s tím pořád valčím!!

Jenže já jsem na rozdíl od Tebe mrňousek - 155cm a právě si vybírám kolo) Jezdím na 17, ale je to spíše 16 a je mi velké)Zkoušela jsem 16.5 a taky velké... kluci mě řádně změřili a prý ať si koupím dětské)
Tak jsem se rozhodla, že si seženu něco! v 15) a ještě jsem si vzala do hlavy , že chci rám s lady geometrií – zvýšený sloping, s kratší stavbou rámu.
Takže musím říci, že my malé holky máme prostě smůlu...ale jinak jsem už konečně našla!!! a už se moc těším na superiora) xp 910w.
Jen pořád nevím zda-li kotoučové brzdy ANO či NE. Je mnoho názorů a tak jsem z toho celá pomotaná)
Poradíte i mě ?? )asi by to bylo taky na článek, že Aleši ))možná, že i nějaký u Tebe je...
Pááá Hanka
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: velikost a kotoučovky?
14.03 13:39 - Vladimír Mojžíšek
kotoučovky určitě ano !!!!! Naprosto bez diskuse a bez diskuse hydrauliky. Mám zkušenosti s Hayesama a Shimanama a určitě bych doporučil Shimana. Krásně měkce a postupně zabírají. Něco pro ženskou ručku. Vozím XTR, ale s klidem můžu doporučit XT nebo LX. XT jsem měl možnost otestovat a pokud bych se nepodíval na třmen, tak rozdíl oproti XTR jsem nepoznal. Předpokládám, že stejně tak se budou chovat LX.
images/fm_reply.gif
Re: Re: velikost a kotoučovky?
14.03 16:03 - švícko

images/fm_reply.gif
Re: Re: velikost a kotoučovky?
14.03 16:05 - švícko
Vláďo , dík za radu...takže jdu zase otravovat co chci dalšího na kolo.
Jen se bojím jak si zase rozbiju pusinku )jsem kalamity Hane.))
dík Hanka
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Chyba v zobrazení fotky
14.03 10:10 - Aleš Gregor
Ahoj Láďo, všimnul jsem si, že jsi tenhle článek napsal už včera. Ta chyba v zobrazení fotky a neuložení článku do tvojeho profilu byla pravděpodobně způsobena tím, že si napsal článek, pak si dlouho nic nedělal (systém tě mezitím automaticky odhlásil) a pak si dal uložit - článek tedy nemohl být uložen do tvojeho profilu. Asi tak to bylo - jestli máš jinou verzi, tak dej vědět. Rádi bychom to opravili ale nevíme kdy se to stává.

Díky Aleš
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Chyba v zobrazení fotky
14.03 13:05 - Jeroným Drvota
nevim jak se to stalo ale tak jak pise ales to urcite nebylo, nezobrazovani v profilu bylo zpusobeno tim, ze nebyl ulozet typ clanku (to jestli jde o zavo, vylet atd.), ale to proc tento udaj nebyl ulozen nevim.
images/fm_reply.gif
Re: Chyba v zobrazení fotky
14.03 13:30 - autor
Ahoj Aleši, opravdu jsem to zkoušel a dal jsem k tomu fotky 5 posledních biku a ty byly neořezané, takže strašně dlouho tval upload a pak to zhavarovalo. Bohužel jsem tak přišel o text, tak jsem to přepsal znovu a možná lépe. Příště si dám pozor, nejprve uložím článek a potom budu ukládat fotky a nejdříve ořežu.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Chyba v zobrazení fotky
14.03 15:33 - Aleš Gregor
Systém fotky ořezává (proporcionálně zmenšuje - zpravidla 800 x 600) sám automaticky - ale až po uploadu - někde muselo dojít k časové prodlevě, nebo nějaký chybě během přenosu, že se tohle stalo. Není to obvyklé ale stává se to. Já to dělám tak, že článek píšu ve wordu, pak ho dám na BB a uložím jako soukromý, pak do něj nasázim fotky a když to mám vyladěný tak ho zveřejním - jo ty nikdy nezaškrtácáš zveřejnit na hlavní straně, tak na to nezapomínej(pokud to chceš zveřejnit)

Čau Aleš© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 10
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif