images/fm_new.gifKarlštejn – report ze zadních pozic

images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Vůbec o to nejde
12.08 22:13 -
No oba jste s Luckou dojeli za mnou, ale o to vůbec nejde. Tady budu za Váma zas já. Dnes jsem už línej nahrávat DLOUHÝ, opakuju DLOUHÝ a nerozdělený ( připravuju ty co nadávali ) článek na web a fotos už vůbec ne. Klobouk dolů před Vámi oběma, museli jste si to pěkně "dávat" a ty s tou nohou v těch výbězích obzvl᚝. V tom mém článku naleznete pak spousta odkazů, kde si budete moci o těchto závodech něco přečíst a sehnat fotos ( i grátis )
Roman
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Vůbec o to nejde
13.08 10:06 - Mirek PITRA
Přidávám se k Tobě Romane, že vůbec nejde o to, jestli dojeli před někým, nebo po někom, ale že vůbec dojeli. A Tomᚠse lepší a lepší. No a Lucka taky. To se musí nechat.
Doufám, že mě neuštvou v sobotu, protože jedu k nim domů a pojedeme se projet. A taky doufám, že Lucka bude ty připínáčky (jak mi slibovala) sypat tak, abych se jim dokázal vyhnout.
images/fm_reply.gif
Re: Re: Vůbec o to nejde
13.08 11:51 - Potichounku, polehounku a ejhle :-)
A že ses nepochlubil, že jsi proniknul až na první stranu KPŽ.

TADY SI TO PROHLÉDNĚTE
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Vůbec o to nejde
13.08 20:33 - TomᚠPouch
Ahoj karamádi Ještě mám jedno malé překvápko, tedy ještě není ruka v rukávě, ale po závodě mě kontaktoval Robert Bakalář a prý se v týdnu sejdem a napíše o mě článek do časopisu kola pro život. Tak buďte na mě hodní, nebo vás pěkně pomluvím!!!Š Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 33
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif