images/fm_new.gifZÁKEŘNÍ FANOUŠCI FOTBALOVÉ SLÁVIE NAPADLI NĚKOLIK CYKLISTŮ

images/fm_reply.gif
upřesnění
24.08 08:57 - Martin
Jsem cyklista, fotbal mě nebaví, ale v tom článku je to trošku zkreslené... Fotbalisti byli opilí, začali nadávat, ale kdyby si Sparané řekli jen pro sebe větu z PulmFiction "co mi neni rovno, po tom je mi hovno", zůstalo by to jen u nadávek ze stany těch chuligánů. Oni si to ovšem cyklisté nenechali líbit a taky něco vykřikli...a proto to fyzické napadení... (jen pro upřesnění)
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Skipe...
21.08 07:05 - Vladislav Lepšík
nestálo by za to pouštět do fora pouze zalogované příspěvky, občas se to tu začíná zvrhávat....
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Skipe...
21.08 09:28 - Martin Bali-Jenčík
No já jsem rozhodně pro. Pokud se jedná o sprosárny, urážky, anonymní výpady apod., tak to promazáváme, ale stejně... Navíc takhle se taky stává, že sem lidi vkládaj příspěvky pod cizími jmény nebo přezdívkami.

Pokud má někdo něco na srdci, může se registrovat - stojí to jednorázově pár minut času a ten názor má pak jinou váhu - a každý si dá pozor, co napíše.

images/fm_reply.gif
čeština
19.08 19:19 - Anonym
čeština je záludná, neřekl bych,,závodili s hvězdami profesionálního pelotonu jako Robbie McEwenem, Paolo Bettinim a dalšími, řekl bych spíše, účastnili se závodu.....
každopádně extrémní fandové sou fuj, at už kopačky nebo třea i belgáni když pískali na mistroství světa v cyklokrosu na prvního holandana.
Tak hodně zdaru všem a hlavně ve střehu
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
fotbal
16.08 22:41 - Aleš Gregor
Tohle celý je jen fotbalová rivalita... ty kopačky ani nevěděli, že jdou po cyklistech... Prostě viděli Sparta, tak jim bylo jasný, že to je fanklub z druhý strany, kterej byl na kolech na dovolený... Prostě dutý hlavy... Vůbec klukům nezávidim, bych měl prdel staženou, bych cvakal stovky hřebíky... Ještě že z toho vyvázli živý...
images/fm_reply.gif
kopačky
16.08 22:22 - kučis
...prostě kopačky...ničemu se nedivím...
images/fm_reply.gif
Drsny
16.08 21:21 - Roman Stibinger
tak to je sila.
images/fm_reply.gif
Re: Drsny
16.08 22:23 - bikebasefan
Fotbalisti/na rozdil od cyklistu/jsou vsichni a do jednoho vypatlany hovada.A to plati jak pro hrace,tak pro fandy!!!Skoda,ze jsem nebyl soucast toho kvarteta,ktere bylo napadeno.Verim,ze mych 135 kilo a vyska 195 cm by nebylo k zahozeni.Mel jsem kdysi konflikt s takovym fotbalovym zmetkem,a skoncil s prerazenou sanici a rypakem do toho/skoncili tak dva,ten treti zdrhnul/.
images/fm_reply.gif
Re: Re: Drsny
17.08 02:34 - Arnošt
Hm tak mi připadá, že jsi stejný "vypatlanec", jako ti kdo zevšeobecňují, že všichni cyklisti zobou. Mᚠto ale jednoduchej černobílej svět. Kdo nešlape s námi, kope proti nám?
images/fm_reply.gif
Re: Re: Drsny
17.08 06:26 - Daniel.J
Nechci bejt za chytrolína a někoho se zastávat ale v každém táboře jak sportovců tak fanoušků jsou inteligenti a pak ti druzí - nebavím se o bojových sportech což ani za sport nepovažuji.
Tohle je smutná záležitost, žel na vině je v prvé řadě alkohol a anonimita davu.
Takže sportu zdar a mějme se rádi všichniŠ Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 27
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif