images/fm_new.gifBez zadního kola to prostě nejede!

images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Kolo je živé
20.08 18:57 - Miroslava Rýdlová
To je přece jasná věc! Můj Lucifer teda živej je, navíc má i telepatické schopnosti, můžu s ním rozmlouvat v duchu, dokonce i na 30 km slyším, když mě volá, že chce ven. Teď čuchnul k závodům a nedá si vysvětlit, že jeden závod za sezónu mu musí stačit, prý ostatní taky pořád někde závodí.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Kolo je živé
20.08 19:54 - Miloš Zavřel
přijeď někdy na závod k nám :o) já bych se od tebe nechal překecat :o) konečně bychom pojezdili :o)
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Kolo je živé
20.08 20:40 - Miloš Zavřel
Jo Mirčooooo :o) plánujeme přejezd Krušných hor. Teď dokonce jsou takový názory, že bychom mohli jet obráceně a to z UL do Ostrova :o) Co ty na to? Spalo by se na Lesné a měla bys to pak blíž dom :o)
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Kolo je živé
22.08 00:26 - Iva Mihova
A na kdy ten prejezd planujete???
images/fm_reply.gif
Obdiv Vaší manželce.
20.08 18:08 - Petra R.
Dnes mi můj manžel po příchodu z práce oznámil, že je na internetu Váš nový článek, který si musím opravdu přečíst. A dále si jen pro sebe brumlal, že někdo má opravdu štěstí a umí se dobře oženit (tím samozřejmě nemyslel sebe . Proto jsem se rozhodla Vám napsat. Nebudu chválit Vaše články, které sice s manželem rádi čteme, ale dnes můj obdiv patří Vaší manželce. Její trpělivost a nadhled je obdivuhodný. Pište dál ať se pobavíme.© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 35
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif