images/fm_new.gifMilan Spěšný, Merida Biking Team – rozhovor

images/fm_reply.gif
j
11.04 15:09 - Dan
me ta diskuze prijde spis jak dobra reklama..nic vic, nez svuj osobni nazor, tak akorat zajmy sponzora prosadit za kazdou cenu..psychologie u intelinentnich jedincu je trosku jinde, jinak ale jednoznacne jeden z top rideru v CR!!
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: j
11.04 15:37 - Aleš Gregor
hm, tak je jasný, že nebude řikat, že Meridy stojej za prd... (já žádnou neměl tak nemůžu posoudit) na druhou stranu si myslim, že vybavení a podmínky, který maj, by chválil v podstatě každej z nás - Mám pocit, že je tam na hůl neberou a že jsou spokojený - jinak by tam nebyli, tak proč to neříct.
images/fm_reply.gif
Mike
11.04 07:52 - Nejlepsi rozhovor
Milane diky za nejlepsi rozhovor, co tu mame A drzim palce do letosniho svetaku.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Curacao
10.04 13:16 - Aleš Gregor
O tom "omylu" na Curacau je článek na www.meridateam.cz bylo to prý způsobeno přehřátím. Doufám, že to je pravda a samozřejmě taky přeju hodně štěstí a úspěchů

http://meridateam.cz/novinky/clanek.php?id_clanku=127
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Palec nahoru pro autora i Milana! :-)
10.04 12:47 - Martin Bali-Jenčík
Milanovi fandím! Zatím nejlepší rozhovor. Je vidět, že čím větší hvězda, tím víc si váží svých fanoušků a lépe s nimi komunikuje. Věřím, že výlet do Curacaa byl jen omyl a výjimka. Líbí se mi Milanovo myšlení a odhodlání poměřit se se světovou špičkou. Není v tom, tak jako u našich jiných závodníků, tolik obvyklý alibismus.
Doufám, že nominační kriteria Svazu budou před Pekingem tentokrát pevná a ne tak jako před Aténama. To bylo skandální a výsledky nakonec tristní.
Taky mě těší, že cyklokros stojí za vším podstatným.© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 6
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif