images/fm_new.gifSoustředění TSM aneb Krkonoše na běžkách!

images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
teskním při vzpomínce na soustředění TSM
09.12 21:41 - Vojtěch Marek
Hoďobožovej článeček - ještě mi tečou slzy , taky vyhrabu pár fotek z různých trestných výprav na hory- myslím že na nich poznáš i některé tvé trenéry .
images/fm_reply.gif
Re: teskním při vzpomínce na soustředění TSM
09.12 22:39 - Anonym
Díky legendo.Už se těšim na ten článek.Taky jsi patřil mezi ty vyvolené Jirky Maiera-moooc dobře si to pamatuju .Dodnes si skrytej talent!!!
images/fm_reply.gif
Rejžák je kronikář
06.12 20:05 - bejk
zdravím všechny aparáty co mají něco společného se šlapkama a hlavně kompletní SEVER kde se jak je vidět zhruba před 30-35 lety urodilo.Že je Rejžák kronikář už víme a opět potvrdil svojí kvalitu.Malé nepřesnosti,třeba o mém stylu,tam jsou ale budiž.Jinak na Mísečky bych radši nejezdil protože by nás tam mohlo už pár zůstat,nebo ...
images/fm_reply.gif
Re: Rejžák je kronikář
06.12 21:47 - Rejžák
Já vím-tvůj styl byl ještě trochu horší než jsem ho popsal,ale nechtěl jsem tě úplně dostat do rozpaků.... !Zdravím také Nektara ml.S tím článkem o Beskydech si to rozmyslim,ale nevim,nevim-ještě jsem se z toho "výletu" úplně nevzpamatoval!!
images/fm_reply.gif
Zdar
05.12 15:11 - Nektar ml.
Zdar všichni, především Rejžákovi...Tak to je opravdu od Michala naloženej článek. Ale určitě by stálo za to, aby ještě Rejžák vypsal zážitek, kdy před léty vymysleli ještě s mým bráchou, Kouťasem a atd.,že uskuteční maraton na běžkách, kdy hromadný start byl (myslím) na Slovensku...Když mi to brácha vyprávěl, co se všechno odehrálo...to se nedá. Michale, jestli si na to vzpomeneš, tak zapiš. Zduřnýř.
images/fm_reply.gif
pekny:-)
05.12 13:07 - M.Volf
zdravim vsechny severocechy, take moc rad vzpominam na tu dobu zrovna jsem nak zacinal. jinak par lidi z toho clanku znam a fakt me to pekne pobavilo. pekny, mejte se! M.Volf
images/fm_reply.gif
běžky
04.12 14:24 - Giovan
Dnes na kole mi říkal Nektar at si přečtu na Bikebase - Rejžuv report , že to nemá chybu. Jeli jsme na Lovečkovice a on mi zacal vyprávet o tom jak tam Prikus chtěl žrát rebarboru a to jsem málem spadl z kola. Je fakt , že jsem čekal nějakou zhovadilost , ale realita opět byla lepší než jsem čekal. Řechtal jsem se jak pitomej.tak zas Rejžo najdi nejakou pozvánku a zase něco připíchni na nástěnku.
Těpic Giovan
images/fm_reply.gif
Jó Mísečky...
04.12 10:19 - KŘIŽÁK - UL
Výbornej článek!
Na Mísečkách jsem se taky soustředil....
images/fm_reply.gif
Tak to je fakt hustý
03.12 10:12 - Patrik "Giovanni" Prikner
Tak Rejžo, to se Ti fakt povedlo! Doufám, že to někdy zopakujem, ovšem jako veteráni, jetli se toho dožijem
images/fm_reply.gif
Re: Tak to je fakt hustý
03.12 13:29 - Rejžák
Tolik legend jsem ani nečekal....To vypadá,že tu další tůru po Krkonoších pojedem v hodně silný sestavě!.No alespoň bude o čem psát a na co vzpomínat!Zdravím Prikuse a Nektara A jasně,že i trenéra z Maďarska a Brabčáka též!!
images/fm_reply.gif
Mísečky
03.12 02:00 - Nektar
Taky rád zavzpomínám s nostalgií na soustředění v H.Mísečkách, které jsem jako severočech zažil jenom s SVS Landeskrone a dalšími rodáky Kouťasem, Andym a Kuřbou. Taky mám v deníku dne 6.2.1988 zaškrtnuté červeně "SMRT", když mě kluci v čele s trenérem Buchajdou nechali samotného málem zemřít asi 2 km před Luční boudou na hlaďáka. Bylo asi -30, vítr 120 km/h, ležel jsem na sněhu vyšitej a už mi ani nebyla zima. Zachránil mě náš pedagog Špalek, kterej mě odtáhl na L.boudu, kde mi musel doktor píchnout kofeinovku. Ve Špindlu jsme si potom dali s Mrazíkem nějaké to pivo, že a bylo fajn.
Zdravím bývalé i současné severočechy a vymyslete někdo soustředění TSM na Mísečkách po 20 letech. Ale aby to nedopadlo jako přechod slovenských Beskyd s takovou malou TSM partičkou před 2 roky. Nazduř
images/fm_reply.gif
Re: Mísečky
03.12 05:54 - Brabčák
Taky rád zavzpomínám.Hlavně na Tebe.
images/fm_reply.gif
Mísečky
02.12 18:53 - Hollošák
Jó,jo.Legendární Mísečky. Myslím,že je mezi náma řada cyklistů "bejvalejch", co tu "hrůzu" absolvovala dříve nebo později. Rejžák to vystihl přesně, myslím, že mám v deníčku taky nalepenýho "BOHA". Děkuji Ti za super článek a těším se na další.Ahoj všichni
images/fm_reply.gif
Malé nepřesnosti
02.12 17:47 - V.Bureš
Se zájmem jsem si přečetl tvůj článek a s radostí si zavzpomínal. Přišel jsem tam ale,na dvě nepřesnosti. Kéž by byl s vámi v té době Honza Koucký. Bohužel zemřel již v listopadu 1989(myslím,že se vůbec nedožil revoluce). A ta parta u Labské není Secheza, ale Slavoj Terezín(přesto,že tam je opravdu Robin). Poznal jsem tam Vlastu Hájka, právě Honzu Koutského, Mirka Zelenku, Milana a Jirku Menhartovi , Ottu Knotteho a také sebe. Myslím, že se s tím Honzou nepletu i když jsem si to zatím nikde neověřoval a spoléhám jenom na svoji paměť. Článek se mi moc líbí, kéž by bylo podobných více. Pozdravuj tátu a měj se hezky. V. Bureš
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Dobrá vzpomínka na starý dobrý časy! :-)
02.12 17:04 - Martin Bali-Jenčík
Nádhera! Úplně mě to dojalo. Podobný věci jsem zažíval v krajském konkurenčním TSM Louny o pár let dřív. Stejný dopisy mám taky schovaný.
images/fm_reply.gif
Re: Dobrá vzpomínka na starý dobrý časy! :-)
02.12 18:57 - Rejžák
Díky pane Bureš.Pozdrav vyřídím.Spojil jsem několik soustředění dohromady a udělal z něj jedno! Pravda je ta,že pan Koutský zemřel příliš brzy.Na tom posledním s námi už nebyl,ale v srdci,hlavě a i nohách je tam pořád....Mějte se hezky a ještě jednou dík!Rejžák ml.
images/fm_reply.gif
dobry
02.12 16:34 - kuca
tak tohle je po dlouhé době fakt dobry.michale dekuji

images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
1*
02.12 16:02 - Aleš Gregor
Tak jsem se zase pěkně zasmál... Asi si ty běžky budu muset fakt pořídit..© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 13
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif