images/fm_new.gifDeník rychlého turisty - Květen 2006

images/fm_reply.gif
PRÁSK - nebo-li reakce na příspěvek v odkazu na samostatný článek
28.05 08:49 - Miroslava Rýdlová
Že nic jiného nevěděl, mohu jen potvrdit. Měli jste vidět jeho překvapený výraz , když mu Pedro gratuloval k 1.místu ještě před vyhlášením výsledků jeho kategorie,nebo výsledky již byly zvěřejněny na výsl.listině,ale Pavel věnujíc se focení ,toto netušil.

"TAK TOHLE JSEM TEDY OPRAVDU NEČEKAL"
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Bezhlavé fotky
27.05 23:27 - Miroslava Rýdlová
Rovnou napiš, že ty bezhlavé fotky jsou moje dílo . Jsem ale učenlivá, takže když mi fotoaparát ještě někdy strčíš do ruky, zdokonalím se .
No jinak jsi prostě borec, palec nahoru .
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Bezhlavé fotky
27.05 23:34 - Radovan Vlček
No všechny bez hlavy snad nemᚠne? Hele založíme tým, já to "pošéfuju" přes technologie, logistiku, Pavel přes závodění (to pak vyhrajem díky němu všechno široko daleko) a ty přes fotky, dobrý psaní článků a tak. Ještě potřebujem taky nějakýho praktika=technika a jsme komplet. HEHEHE.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Kraslice 27.5.2006-časovka=GRATULACE
27.05 23:02 - Radovan Vlček
Přijmi gratulaci k dnešnímu vítežství. Ještě, že ty závody neobjížíš častěji, ale jen tak pro zábavu. Asi by se v okolí "začaly bedny klepat strachy" - nebo spíš bikeři v tvý kategorii, a mnozí i mimo ní.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Kraslice 27.5.2006-časovka=GRATULACE
28.05 10:58 - Pavel Kozlík
Bikeři určitě ne, protože se k terénu chovám tak šetrně , že v něm po mě nezůstává ani stopa . Ale i tak díky
images/fm_reply.gif
Jen tak,mírnik,týrniks,tam
17.05 11:51 - Jiří Waldhauser
Jen tak,mírnink,týrniks,tam Pavle šoupneš kompletní reportហz nedalekého bikového závodu,myšleno kompletní fotodokumentace,aby jsi se nevytahoval,také jsem sloužil na čáře,na Děčínské a jako mazák na Znojemské brigádě,začal jsem jako mladý vojín a skončil po26-ti měcících,jak jinak,než jako vojín,nestěžuji si,to pouze na okraj.Teď,co se týče Tvé kondice,zatímco ty žiješ v reálu,pro mne,co si zpětně pamatuji,plán,podle kterého jsem si vždy přál jezdit časovky,v mírně zvlněném terénu nějakou pro mne nejvyšší rychlostí a tu pokud možno co nejdéle držet.Nedivím se Ti,mᚠnajeto přes 5000km,to už je čas,abys vystrčil DRÁPKY,draku.Doporučoval bych nějakou časovku v nejbližším okolí si zajet,nebo delší závod-maraton,už přišel Tvůj čas,Pavlíku,zúroč vše,co mᚠnatrenováno.Jinak já se také lepším každým dnem,za chvíli budu moci zase všechno,vyndali ze mne vše kovového včetně elektrod,a poslali mne domů k mé veliké radosti,že žádné podpůrné mechanismy nepotřebuji.Nebudu předbíhat,začnu úplně od začátku a mám dojem,že to na rychlostní závodění/až se rozjedu opět/nebude,jako jsem jezdil zamlada,sice třeba dál,ale pomaleji.Takže se mějte,zdraví dědek
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Jen tak,mírnik,týrniks,tam
17.05 23:21 - Pavel Kozlík
Ahoj Jirko, hlavně nic neuspěchej, pěkně klídek a pohodička a vychutnávej si, že zase můžeš na kolo. Já závody letos asi vynechám, na to se musí trénovat a to se mi nechce. Ale možná si objedu na bajku silniční Beskyd tour, to by se mi mohlo líbit.
images/fm_reply.gif
Re: Re: Jen tak,mírnik,týrniks,tam
18.05 11:19 - Jiří Waldhauser
Neboj Pavle,makám na uzdravení způsobem sobě vlastním,nedělám nic,pouze chodím pěšky,ale už umím chodit i rychleji,sem,tam zkouším popoběhnout,to se na mne všechno třese a příjemně to bolí.Včera jsem poprvé kýchnul,s pocitem,že to „ustojím“ a nepose.. se z toho bolestí,naštěstí to dopadlo dobře.K Tvé odpovědi,nebuď tak skromný,tady přílišná skromnost nemá co dělat,nebo se falešně přesvědčuješ,že nemᚠnatrenováno.Tvůj denník i Tvé pocity hovoří jasně.Je jenom na Tobě a udělat ještě jeden krůček vzhůru a najít odvahu k měření se s ostatními.Ti druzí jsou na tom přesně opačně než Ty,mají většinou méně najeto a zbytek dohánějí sebevědomými prohlášeními.Může se stát,že takto motivovaný jezdec ze sebe vymačká i to co tam není a bude /zaslouženě/na bedně.Cyklistika je sdružení stejně smýšlejících a zaujatých lidí,je to záležitost kolektivu,běž mezi ně,mezi závodníky,i kdybys tam měl jít,jak sám říkáš,„abys nějakého závodníka vyděsil“,že Ti neujede,to je jedno z jakého důvodu,teprve při závodě dojde Tvá duše k naplnění všech Tvých představ a konečně se rozlije v tvé duši klid a vytoužená spokojenost.A začnou se Ti konečně vyplavovat endofirny,které blokuješ jízdou v nižších tepových pásmech.Mᚠode mne povolené jedno pivo po závodě,to je další příjemný spouštěč.To by mělo stačit,kázání bylo dost,teď se budu zase chvíli starat sám o sebe,jak je mi celá léta ze všech stran doporučováno.Zdraví dědek.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Jen tak,mírnik,týrniks,tam
18.05 21:19 - Pavel Kozlík
Tak to je síla . Angažuji tě jako svého psychoanalytika
images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Jen tak,mírnik,týrniks,tam
19.05 11:13 - Jiří Waldhauser
Děkuji Ti,ale jak se říká snažší je radit druhému,než poradit sobě.Neboj se takto to rozbalit si dovolím jen mimořádně a pouze „jen u někoho“.Tak Pavlíku,opatruj se,až se rozjezdím/zatím ještě nejezdím,dneska jsem začal sekat trávu kosou,správně ještě nesmím,hlídám si to/tak se ozvu a někde se sjedeme,vezmu s sebou „starou partu“Skipa a Svíu.Zdraví dědek.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Jen tak,mírnik,týrniks,tam
20.05 19:40 - Pavel Kozlík
Od 1. července mám dovolenou a chtěl bych jet do Ostravy, ale ne nonstop jako obvykle, ale severní cestou a na bajku, tak bychom se někde mohli sjet a kousek byste mě mohli doprovodit .
images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jen tak,mírnik,týrniks,tam
20.05 20:12 - Jiří Waldhauser
Pavle,napiš si trasu,kudy pojedeš,kde budeš nocovat,doufám ,že Aleš občas zabrousí do Tvého deníku,nebo se domluvíme mailem.Mě spíš bude zajímat posezení,po Tvém přízpěku posledním,mám dojem,že by jsi mne asi projel,40km do kopce,asi bych Tě ani nepoznal.Na kole se mnou moc nepočítej,od 13-tého dubna jsem na něm neseděl,nechci nic riskovat,nemocnice jsem si „užil“ dost.Prvního června jdu Na Hom. na kontrolu.Dej vědět Skipovi,tentokrát bychom mohli udělat větší doprovod.01.07.se v Horní Polici startuje „Žandovský maraton“,silniční závod ze seriálu „Rohas Cup 2006“.Vyhodnocení bývá,jako obvykle v Horní Polici v kempu.Zdraví dědek.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jen tak,mírnik,týrniks,tam
21.05 22:29 - Aleš Gregor
Kus cesty s tebou si nenechám ujít... Severní cestou - myslíš přes hřebeny?
images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jen tak,mírnik,týrniks,tam
22.05 00:12 - Anonym
Myslel jsem podél hranice, ale pod horama, abych to stihl za tři dny, to je nějakých 200 km denně. Ale den bych se u vás mohl zdržet a Lužické hory projet. Ale to je ještě čas a taky podle počasí.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jen tak,mírnik,týrniks,tam
22.05 08:55 - Aleš Gregor
OK man - jsem ti plně k dispozici - a kluci se konečně přestanou ptát - "Kdo je to ten Pavel Kozlík? - nějaký hovado né?"
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Ten chlastal, ten ne.....
13.05 21:49 - Radovan Vlček
to mi vzdáleně připomíná bikery.cz, kteří se taky hádají stále tzv. o ho...ě. Je super, že jste si zajezdili, pobavili se a pokecali. A taky spolu něco vypili, což ke kamarádům patří a vždy patřit bude. A to je dobře. Vytahovat na sebe potencionální špinavý prádlo (který myslím neexistuje) je blbost a nikam to nevede. Četla-li to manželka bikera a je tedy nezainteresovanou osobou a neviděla prostředí tzv. na vlastní kůži, tak to těžko pochopí a čím víc se něco vysvětluje, tím se dosahuje pravýho opaku. (Myslím to pochopitelně v dobrém). Je to Vaše věc (mě je do toho HHH), ale pokecejte o fotkách a ne tom kdo co vypil a tak. Je to fakt K HOVNU. Bikeři by se něměli hádat, i když to jsou taky jen lidi.
Koneckonců je to Pavlův deník a Pavel sem píše své postřehy a jízdy pro sebe, mělo by to být z části bráno, jako kdyby to byl tištěný deník u něj v šuplíku. Je fajn, že nám Pavel a "bikebase" umožní mu vlézt do toho pomyslnýho šuplíku a mrknout co napsal. Tj. můžu pokecat - podebatovat o názoru autora "toho deníku", ale ne se vztekat, že je v deníku něco co se mi nelíbí a koneckonců to ale ani nebylo psáno pro mý oči. No nic. Mě takový věci mrzí, když se lidi zbytečně hádají. Tedy se případně za projevenej názor omlouvám. Teď mě můžete poslat KAMSI. Čaues!!!
images/fm_reply.gif
Přijmi blahopřání,
09.05 15:18 - Jiří Waldhauser
Přijmi blahopřání,Pavle!Pustit se do takto nadupané několikaetapové akce,již to vyžaduje značnou dávku odvahy,a ještě větší dávku vůle a trénovanosti.Proto smekám přede všemi,kteří se na této akci,dle svých sil podíleli.Přálo Vám počasí,jak píšeš,takže útrapy na cestě byly vyváženy,jinak třeba zastřenými obzory a výhledy.Neříkal jsi náhodou,že má být letos pěkné počasí,abych také přijel,když jsem objevil tuto akci?Jinak jsem rád,že jsi si i trochu zazávodil s Pedrem,říkal jsem Ti,že se budeš „nudit“.Jo a děkuji Ti,že jsi poodkryl něco ze své cyklistické kuchyně-co se týká jídelníčku/nebo spíše hladovění,jak by to někdo mohl nazvat-ale je to model jižních států a opak toho,co do nás hustili dříve/.Takže Pavlíku,dávej na sebe pozor a těším se Tvoje další články a akce.Zdraví dědek.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Přijmi blahopřání,
09.05 21:28 - Pavel Kozlík
Ono to zas až tak náročné nebylo. Zvl᚝, když vyšlo parádní počasí. Však uvidíš příští rok sám, jestli pojedeš. Teď se ale hlavně dej pořádně dohromady.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
135?
08.05 18:11 - Aleš Gregor
Nevěřim, že by tě sešrotovalo 135 km... )
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: 135?
08.05 21:05 - Radovan Vlček
Asi tak, tomu ani já u Pavla nevěřim, jedině jízda 135 km směrem Mount Everest, nebo 335-435 km po teoretický rovině.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: 135?
08.05 23:39 - Pavel Kozlík
Tak ne, no . Ale bylo to dost dobrý .
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Ste hovada!
05.05 00:47 - Aleš Gregor
super výkony, super záznam dění! je to jako malá tour de čeko
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Ste hovada!
05.05 20:19 - Radovan Vlček
Pavel je prostě "cyklista hovado". Jdu se stydět do kouta.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Ste hovada!
05.05 22:11 - Aleš Gregor
to ti nepomůže - musíme se s tím smířit..
images/fm_reply.gif
Za krásami Šumavy
04.05 21:55 - Jiří Waldhauser
Ahoj Pavle!
Zdravím všechny účastníky etapové „vyjížďky-Za krásamí Šumavy.Konečně jsem doma,mám dojem,že už do sebe látám čtvrté pivo a žeru jak jak strženej.Aby ne,ještě ráno jsem se povině vážil v „léčebném zařízení“-66,6kg -mám 178cm a to jsem prosím neseděl na kole/ani ho nehladil,ani manželku/celé tři týdny.Nevím kolikátou hodinu sedím u PC a povinně letem procházím články,občas nakouknu na nějakou fotku,musel jsem se prokousat dubnovým deníkem NĚJAKÉHO Pavla Kozlíka,abych byl v obraze.No,co dodat,vyjádřili to za mne dostatečně již jiní,dálková jízda:Hazlov-Česká Lípa,„Pavle,to je pro mne to nejlepší pohlazení na duši,které jsi mi mohl věnovat nevědomky na moji cyklistickou dušičku,sice poněkud ztrápenou,ale úpravy na mém těle byly nezbytně nutné.Protože byly z provozních důvodů několikrát odloženy,byly vlastně toužebně očekávány.Teď již jenom pár týdnů a poslechnout doktory a šetřit se,aby se rána dostatečně zahojila a opět za to mohl za 2měsíce vzít naplno.Vzal jsi Treka na Šumavu,Pavlíku, Pavlíku,bude to pro Tebe „nuda“,měl jsi raději přijet na biku s brašnami,nebudou Tě mít ostatní „rádi“,budeš si s nimi hrát,jak kočka s myší.Těším se na Tvoje reportáže,a jsem zároveň rád,že Tě Svía a Skip „kousek doprovodili“.Zdraví dědek
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Za krásami Šumavy
04.05 23:46 - Pavel Kozlík
Ahoj Jirko, jsem rád, že to mᚠza sebou a že ses konečně ozval. Škoda, že jsi nemohl být v té Lípě, byl to nářez. Ale určitě zase přijedu, tak se domluvíme, nějaký ten kilometr polkneme a zapaříme. Jste tam na severu správná cháska.
images/fm_reply.gif
Re: Re: Za krásami Šumavy
06.05 14:30 - Jiří Waldhauser
Díky za lichotky,ale na tu Vaši partu asi nemáme,díval jsem se na fotky,samé ostře řezané tváře,jak píšeš,že jsi v noci neusnul,musel jsi být pěkně rozdivočelý/jízdou/,těžko se potom usíná.Ta porce zákusků,to skoro vypadá na blížící se hlaďák,ještě že jsi zastavil.Těším se na další reportáže.dědek
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Za krásami Šumavy
07.05 22:36 - Pavel Kozlík
Spát sem nemohl, protože Robert chrápal a ty zákusky jsem si dal, protože jsem po tom mase den předtím dostal chu na sladké.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Za krásami Šumavy
05.05 20:19 - Radovan Vlček
jsem rád, že jsi tu zas. Už jsi mi (nám) chyběl, i tvý dovětky v diskuzi.
images/fm_reply.gif
Re: Re: Za krásami Šumavy
07.05 11:30 - Jiří Waldhauser
Ahoj Vlčáku!Taky jsem rád,že už jsem se vrátil a zařadil se alespoň mezi psavce.Teď se chystám povzbudit učastníky serialu Peklo severu-na Fofr Cupu,už abych vyrazil,vždy já se vleču pěšky jak šnek,ale ono se to vystříbří.Jak Pavel fotil tu výživu na skříni,to bude asi jeho,nebo že by na to jezdil Tequila Team?Tak kluci,mějte se a zase někdy,zdraví dědek
images/fm_reply.gif
Re: Re: Za krásami Šumavy
07.05 11:33 - Jiří Waldhauser
Ahoj Vlčáku!Taky jsem rád,že už jsem se vrátil a zařadil se alespoň mezi psavce.Teď se chystám povzbudit učastníky serialu Peklo severu-na Fofr Cupu,už abych vyrazil,vždy já se vleču pěšky jak šnek,ale ono se to vystříbří.Jak Pavel fotil tu výživu na skříni,to bude asi jeho,nebo že by na to jezdil Tequila Team?Tak kluci,mějte se a zase někdy,zdraví dědek
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Za krásami Šumavy
07.05 14:51 - Radovan Vlček
To neni Pavlovo, Pavel tak bylinný čaje, a zbytek má ve stylu "HerbaLife", to špíš bude Tequillovo A já proč furt tolik ujedou. Na tu chemii bych to zřejmě ujel taky. Teď ušlápnu na jeden zátah do 130 km a s chemií snad taky o něco víc
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Za krásami Šumavy
07.05 14:54 - Radovan Vlček
Jsem se na tu fotku podíval pořádně.....a on to je skoro samej HERBALIFE! Tak je to jasný.....PAVEL.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Svačinky z 3.5.2006
03.05 22:46 - Radovan Vlček
No to jsem zvědavej co budete bufetit po 5-ti dnech? To už bude kaviár a šampus i ke snídani co? Tedy vy si žerete, pardon...papáte.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Svačinky z 3.5.2006
03.05 22:55 - Pavel Kozlík
Já jsem skromnej, mi stačí, když je toho dost, pár buchet a tak a ani kaviár to být nemusí . Michal se na mě zle za tu fotku obořil, prý to vypadá, jako by to bylo jeho , tak to uvádím na pravou míru.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Svačinky z 3.5.2006
03.05 22:57 - Radovan Vlček
řekni mu a se nebojí, že všichni víme, žes mu to stejně snědl
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
je 3.5.2006 a Pavel....
03.05 22:21 - Radovan Vlček
.....má 327 km, no tě prsk. Ten kluk je normálně nezničitelnej. Ale to se mi líbí.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Trek
03.05 20:45 - Radovan Vlček
Pěknej TREK, nejsem a nebudu silničář, ale tohle se mi líbí, ty převodníky musí bejt max. praktický.
To je ten model na kterým tuším v r. 1999 vyhrál Lance A. Tour de France že?
(Pěknej je, taky za ty prachy, uf).
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Trek
03.05 21:32 - Aleš Gregor
nejsem a nebudu silničář, tak tohle sem tvrdil 5 let a teď mám sice jen jednu silnišku zimákojedničku, která dostává čoud, ale neni nad pěknej švih 160 - za 5 hodin v pohodě po silnici... je to žůžo trénink.

NA HORY NIC NEMÄ! ale je to jiný
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Trek
03.05 22:19 - Radovan Vlček
no dobrá ukecal jsi mě , ale škudlím prachy na novýho horáka, silnička nevim jestli někdy přijde. A v mým věku.........
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Trek
03.05 22:38 - Pavel Kozlík
Taky je to ale na něm fajnové poježděníčko
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
A ti to vyjde...
02.05 22:44 - Radovan Vlček
....přeju co nejlepší počasí, pohodu a hodně kilometrů. A ti to vše vyjde. Bude to asi super.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: A ti to vyjde...
02.05 23:19 - Aleš Gregor
Přidávám se - hlavně počásko a v pořádku dojet
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: A ti to vyjde...
03.05 02:01 - Pavel Kozlík
Klucííí dík
Doufám, že si nic nezapomenu, abych to mohl hned hned za čerstva hodit na papír, než to zapomenu .
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: A ti to vyjde...
03.05 02:02 - Aleš Gregor
ten noas si snad brát nebudeš?...
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: A ti to vyjde...
03.05 02:14 - Pavel Kozlík
Jak ne ? Proč myslíš, že jsem za něj dal takový prachy? Má airbagy , je v titanové bedně a s nabitou baterkou má 1 223 g .
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: A ti to vyjde...
03.05 21:27 - Aleš Gregor
Pavle ty si hovado... dneska sme na historky o tobě zase skoro klofli další babu
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: A ti to vyjde...
03.05 22:42 - Pavel Kozlík
Že budu použitelnej i k tomuhle ... tak to by mě v životě nenapadlo
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A ti to vyjde...
08.05 21:07 - Radovan Vlček
Ulovili jste teda na Pavlovo osobu nějakou "rostěnku"? Nějak mi utekl ten hlavní výsledek celý akceŠ Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 16
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif