images/fm_new.gif29. ročník O putovní pohár ZO SSM Amati Kraslice - časovka do vrchu - fotky

images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Pavlovi blahopřeju k závodnickým úspěchům!
29.05 20:21 - Martin Bali-Jenčík
Kdyby většina našich profíků jezdila s takovým zaujetím jako ty, koukalo by se nám např. na Giro nebo SP v XC mnohem radostněji.
Klidně sem piš dál a nenech se znechutit. Výroky některých diskutujících mluví o nich samotných spíš než o těch, kterým je adresují...
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Pavlovi blahopřeju k závodnickým úspěchům!
29.05 22:21 - Pavel Kozlík
Martine díky, ale zatím jsem letos těch závodů nějak moc nejel. Dokonce bych řekl, že jenom tu časovku a to je spíš místní záležitost.
A k těm článkům - ty asi opravdu dokáže ocenit jen ten, kdo je píše, protože ví, co to dá práce a kolik času to sežere. Nechápu, kde na ně bereš čas. Ale píšeme je, protože nás to baví.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Pavlovi blahopřeju k závodnickým úspěchům!
29.05 22:45 - Martin Bali-Jenčík
Ale obhajoba pozic na Beskyd Tour a Králi teprve čeká, ne?
V našich luzích a hájích platí, že dobré skutky jsou po zásluze potrestány...
Naštěstí tady převažuje konstruktivní a věcná diskuze a docela i legrace.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Pavlovi blahopřeju k závodnickým úspěchům!
30.05 11:51 - Pavel Kozlík
Na BT určitě ne, protože na dovolenou jedu na bajku. A po té 24 hodinovce mě Král taky asi nebude lákat. Ale to je ještě daleko.
images/fm_reply.gif
Prohlédl jsem si fotky.
28.05 12:54 - Jiří Waldhauser
Některé jenom v náhledu,některé celé,v plné velikosti.Lepšího reportéra bych asi těžko hledal,Pavle,než jsi Ty.V kolik hodin jsi šel ráno spát?Máš smůlu,ten foťák fotí každou vteřinu-viz těch 6 fotek té hočičky,tam by stačila jedna fotka.Na dvojkole-jednu v klidu na startu,druhou při záběru šlapání,Toho chlapa s cigaretou,co Ti znehodnotil několik záběrů-,to je bez komentáře,prostě ,jak máš třeba tři záběry vybral bych nejlepší.Já bych zveřejnil-70 fotek.Každopádně jsi ovedl perfektní práci.A přemýšlej o tom,co jsem Ti napsal.Zdraví dědek
images/fm_reply.gif
Pavle,Ty jsi fakt pako,promiň.
28.05 12:03 - Jiří Waldhauser
Už jsem se zařekl,že do profilů bikerů nepůjdu,nedělám to kvůli ostatním bikerům,nebudu to dělat kvůli Pavlovi K.Je to zdlouhavé,a slouží spíše k archivaci.Ještě,že jsem „do nich vlezl“,musím Ti poděkovat,že jsi konečně napsal samostatný článek a zároveň Ti pogratulovat,obojí si zaslouží pochvalu,proč jsi to NEDAL na hlavní stránku,Ty jsi nenapravitelný,celá Šumava tam patří,co jsi ji jel a postupně o ní psal,kdybys to neuspěchal,nechal to v palici uzrát-psát můžeš denně,to Ti nikdo nebere,ale hodit to musíš na hlavní stánku,„ta Tě prodává“.Kdy už to konečně pochopíš,do profilů,když píšeš,cice jsi ukojil svoji vášeň,že to musí ven,ale „tam chcípnul pes“,psychoanalitika jsi mi odsouhlasil,nemohu dělat všechno,sežeň si nějakého manažera,mám dojem,zkus třeba Pedra,ať Ti domluví.Zdraví dědek.",,
images/fm_reply.gif
Re: Pavle,Ty jsi fakt pako,promiň.
28.05 17:28 - dědek
Děkuji Ti,že jsi to sem šoupnul.Zdraví Tě jiří waldhauser.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
článek
28.05 12:02 - Radovan Vlček
Ty to máš Pavle jako soukromej článek? Ti Aleš vynadá jak sprdnul mě, že mám schovaný fotky z kašen u sebe v profilu a že jsem to nedal ven a žej sme soukromník.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: článek
28.05 12:58 - Pavel Kozlík
Si myslíš, že je to jen tak , přebrat tolik fotek , nasoukat je sem a ještě k tomu napsat článek . Teprve teď jsem to dodělal a když už mi do profilu lezete , počkejte, až co vám milostivě předhodím a ne že budete ještě pyskovat . Tak, to jsem vám to dal !!!
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: článek
28.05 13:40 - Radovan Vlček
bla-bla-bla. Ty jsi zase ukecanej.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: článek
29.05 09:27 - Aleš Gregor
to sem se po ránu zase pěkně zasmál klucí ušatí
images/fm_reply.gif
Re: Re: článek
29.05 12:22 - dědek
Tos nám toho moc neřek,jak Ti nikdo neryje do BB,tak jsi jako miminko,nevadí,my si to vyříkáme mezi sebou,a o tom celý tento server je,stačí,když to budeš „občas“ glosovat,svůj úkol jsi SPLNIL,můžeš si „v klidu válet koule“,a čekat co ty naše palice vymyslí.Jirka W.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: článek
29.05 13:11 - Aleš Gregor
Ty 4 stejný fotky s tou malou holkou a pár předtim tak to máš Jirko pravdu. Další věc je že tam je málo fotek ze samotnýho závodu A kritiky bych dokázal vyplodit spousta.

Ale zase řikám - tady si nehrajeme na profíky už jen z toho důvodu, že se na to ani necejtíme.

Jiras udělej článek s fotkama ať vidíme jak to má vypadat. Nedělám si prdel, nerejpu a myslim to vážně Sme tady na tom všichni stejně. Nikdo nemá žádný výhody oproti ostatním - každej se může zapojit. Kritika se bere opravdu líp od někoho, kdo to zkusil a dělal a dělal to dobře.

Já už sem se do Pavla narejpal dost a sem rád, že sem tuhle věc dal - osobně bych byl ještě radši kdyby sem toho dával víc Ale to sme už probrali a ty závody sem dávat snad bude.

Na druhou stranu jeho denník je nejnavštěvovanější kus na serveru a to hovoří za vše...

UF - to zase bylo...

Mějte se a jezděte, ať máte pak o čem psát a já co číst...

Čus Ajk
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: článek
29.05 13:19 - Miroslava Rýdlová
Že je málo fotek ze závodu, za to Pavel nemůže, on závodil a před tím se musel rozjet! Něco málo jsem fotila já, a z toho většina byla bez hlavy, bez nohou nebo bez kola . To jeho dělo (myslíc tím foťák!) jsem měla v ruce poprvé.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: článek
29.05 13:49 - Pavel Kozlík
Těch fotek klidně můžu dávat míň, žere to čas hlavně mi, ale když jsou aspoň trochu koukatelné, tak jsem je tam dal, je to pro lidi, co jsem vyfotil. A když vyfotím skupinu, kde je 5 lidí a vyfotím ji 5 x, tak na každé se xichtí každý jinak a dávám je tam zase z toho důvodu, aby si každý mohl vybrat tu, na které se xichtí podle něho nejlíp. A že je toho málo ze závodu, tak to už Mirka psala, že jsem ho taky jel a taky ta časovka byla krátká a nikoho jsem nedojel a ani já nebyl sjet a tak bych během ní stejně nikoho nevyfotil .
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: článek
29.05 15:17 - Aleš Gregor
sem reagoval, bo to bylo vyžadováno - nechci abys dával míň fotek
dělej to jak sám chceš a jak uznáš za vhodný.

Čůůůůůůs

co ta 24h - pojedeš?
images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 19:11 - Jiří Waldhauser
Ajku,/můžu Ti tak říkat?/,čím méně budeš komentovat každý článek,alespoň já to tak vidím,tím lépe,bude to znamenat,že to tady běží bez tebe,beru jenom takové reakce,„kdy se neudržíš“,ty jsou nejupřímější.Podívej,na place jsme řešily„vážný “problém,my tři zúčastnění,Ty ráno otevřeš BB,a vše tě rozesmálo,tak se nediv,že jsem do toho vstoupil.Čekal jsem,že to někoho nenechá v klidu a ozve se-a „kde máš fotky“,psal jsem o tom v „Kašnách“,prakticky nefotím,hlavně se nesnaž někoho zmermomocnit-teď nám to ukaž,jak se to má dělat,to je ta největší kravina/bylo tam sprostší slovo původně/,co jsi kdy z úst/abych byl slušnej/vypustil.Každá fotka je originál-umělecké dílo,když se povede,nelze napodobovat,vždy to bude něco jiného.Už jsi viděl někdy nějakýho pupkatýho trenéra,aby mu závodník řekl,že to,co po něm chce,má také předvést,od toho trenér není.Nesouhlasím,jak jsi někde psal,na podzim,nebo v zimě se má vytvořit nějaká komise,která bude posuzovat kvalitu snímků.Pokud vím,napadl jsem jenomTvoje snímky,které jsi slíbil poslat Ivě za ocean/nebyl jsem sám,komu se nezamlouvaly a bylo jich proklatě málo-3kusy/Dovolil jsem si jenom „podotknout,že 500 fotek se mi zdálo moc u Vlčáka,tady jsem neprohlížel vůbec nic,jenom jsem těžce vzdychnul,když jsem viděl po straně posuvník,že se vůbec nehnul.U Pavla K.jsem prošel vše/až na ty fotky,jak je na bedně,ty jsem tam objevil,až na podruhé/Podívej,pavel zdůvodnil,proč,když je skupina lidí ji fotí 5x,a to mi stačí,další připomínky nemám,foťte jak chcete,hlavně foťte,tím se člověk učí,mě fotografování bavilo,sám jsem si vyvolával,co teprve zvětšování a volba správného výřezu,s tím si člověk pohrál,„bylo to napínavé“,ale pozor,možná se vrátí zpět doba černobílé fotografie-nedělám si legraci,zjistilo se,že trvanlivost na CD-odhadují na 20let,barevné foky časem blednou,nechme se překvapit.Pro dnešek stačilo,zdraví dědek.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 19:40 - Radovan Vlček
Tak dědku a tentokrát zas budu reagovat já na tebe. Alešovi můžeš říkat buď jménem nebo taky ".:skip:." (nebudu mluvit za jiného, ale dále to vysvětlím) Tj. jinak mě jsi se ptal jestli mi můžeš říkat vlčáku (v pohodě ) a Pavlovi jsi řekl, že je pako. (Byť je to jeho nick může to být bráno jinak). Tj. na vysvětlenou: všichni máme svý jména nebo "nicky", je nadbytečný vymejšlet nějaký další přezdívky. Ptát se, jestli můžeš někomu tak a tak říkat je k...., pokud to bude někomu vadit jak kdo koho nazval, tak se ozve.

K tomu, že říkáš čím míň bude Aleš komentovat každý článek tím lépe, já říkám naopak! Já bych si přál, aby každý článek komentovalo JAKKOLIV co nejvíce lidí. Od toho BB je, abysme se pobavili o tom co a jak, jak se vše má, nebo nemá dělat z pohledu každýho bikera. Nebejt tu diskuze a tím spíš Alešovo (je to pro tvý info webmaster a fajn kluk), tak to popírá smysl a jeden z principů BB. (Bikebase, kdybys nevěděl).

A s focením na kinofilm a na "digiťák". Víš dneska je doba už jinde nemůžeš srovnávat množství fotek focených na kinofilm a na digitál a případný šetření nebo plýtvání materiálem. Porovnáváš neporovnatelný a od toho byl digitální záznam vymyslen a je používán v masivním měřítku záměrně. (vypovídací hodnota je věc druhá). Analogový foťáky, ať ve formě kompaktu, zrcadlovky atd. již skomírají.

Dál: fotografie vydrží pro tvou informaci na vybraných médiích 100 let bez ztráty kvality (CD za cca do 50-ti Kč) A fotografický papíry určený k archivaci jsou bežně za pár kaček dostupný a výrobce garantuje trvanlivost 99 let. Není teda co řešit. Bůh ví, kde budeme s focením za 10 let, to budou ve foťácích dávno pevný disky, nebo kdoví jaký média a fotky budeme posílat vzduchem, protože už některý foťáky mají např. dnes technologii Wi-Fi. A funguje to.

Každý má právo na svůj názor, já tvůj plně respektuji, ale někdy mě dostaneš jak např teď.

NEBER TO PLEASE, JAKO NĚJAKOU KRITIKU, ALE JAKO PROTINÁZOR A REAKCI.
images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 21:42 - dědek
Když odbouráš to tlustý písmo/nech si to od někoho zkušenějšího,vysvětlit,pro zvýraznění se pro tvoji informaci užívá kurzíva,Ajk se podepsal pod svůj přízpěvek,nevím proč se děsíš,reakce nebyla určena Tobě,ale Skipovi.Já mám o trvanlivosti fotek na CD jiné informace.To je vše a nevytáčej se tak často,škodí to zdraví.dědek
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 23:03 - Radovan Vlček
no vidíš jak jsi mě nepochopil. Já se právě nerozčiluju ani nic jinýho.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
30.05 09:17 - Aleš Gregor
Klucí tak se nehádejte - kdyby ste znali dědka tak je to super kluk, vono se všechno jinak chápe, když to je napsaný, než když se to řeší u škopku

Ajíka sem vyfasoval jako malej kluk, takže klíďo brďo

A dědku je fakt, že bys mohl zase něco napsat a hodit sem nějakou fotku - fakt je pak diskuze jiná.

Jo žádný ostřejší slovo tam ani původně nebylo a ani nemělo bejt - a na tebe bych nebyl sprostej, bo sem snad slušně vychovanej a dědkům mám respekt, kor k tobě.

Čus - ty jo jak se mám podepsat..?
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
30.05 11:35 - Pavel Kozlík
Hádají se, protože na to mají čas . A čas mají, protože nejezdí. Vyhnat je ven na kola a bude pokoj .
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
30.05 11:45 - Aleš Gregor
držim palec na 24 - já budu tou dobou snad už někde na moravě... Beskyyydééééé, beeeskyyydééééé.....
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
30.05 20:48 - Pavel Kozlík
Jestlis v Beskydech ještě nebyl, tak budeš koukat, jak je tam krásně. I když je škaredě. Tak si to užijte. Škoda, že se mineme.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
30.05 23:06 - Aleš Gregor
mno my vyjíždíme 21 - tam někde asi od Vás.. a pak směr Brno, takže kolem tý 24h pojedeme max 22 - 23 - takže i kdybych tě nakrásně chtěl podpořit, tak je to brzo... doufám, že hodíš report
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
31.05 08:21 - Pavel Kozlík
A to si myslíš, že to jedu proto, abych si syslis zážitky jen pro sebe ? A kouknout se jede i Radek a možná i Mirka , tak se máte nač těšit . A ten můj problém s tratí jsem vyřešil tak, že jsem se přihlásil . Teď už jenom vyzkoušet světlo, protože to co mám, stačí na silnici s pruhy, ale v terénu bude dobré tak akorát na to, aby podle něj zjistili kde ležím .
images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
30.05 12:30 - Jiří waldhauser
Padouch,nebo hrdina,vždyť jsme jedna rodina!Hormony jsme uklidnili,emoce jsme ustály,no Aleši,děkuji Ti za přízeň,opravdu jsi mne mile překvapil,zatímco já do tebe občas šiju,to si musím přiznat,ale Vlčák po mně vyjel,musím přiznat,že jsem s rozechvěním-sobě vlastním„nebo,že by to byl už stařecký třes“,otevíral tuto stránku,už taky hovno vydržím,ale jak říká Pavel K.,je to tím že málo jezdím,ale už začínám.Článek,něco dám,jak začnu jezdit víc,fotky mám něco na negativu,říkali mi ve FOTO,že mi to bez problémů hodí na CD,někde to dělají už při každém vyvolání filmu,pak by to neměl být problém,ale asi to opět nebudu umět,no uvidíme.
„Tihle moderní fotografové“-na digitální foťáky,mají velikou výhodu v rychlosti focení,kterou si tyto aparáty vyberou jako daň při třídění fotek,a to mnohonásobně-ve formě „ukradeného času“.Každý z Vás má v článku řadu pěkných fotek,akorát o nich nevíte.Zdraví dědek
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
30.05 18:24 - Radovan Vlček
Ale ne ve zlym. Neboj. Jen jsem nadskočil na židli a napsal názor. Byl jsem zkrátka poplatej v tu chvíli přezdívce, kterou jsi mi dal=vlčák. A ty občas vyjedou. "Ale jsou hodný a mají tě rádi neboj".
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 19:44 - Pavel Kozlík
Sondoval jsem v práci, jestli dostanu v pátek volno . Šéf se upřímně vyděsil , protože nevěří regenerační schopnosti mého těla a bojí se, že v pondělí mě bude muset zastoupit .

Startovní listina - Solo 29.5.2006 v 19:41
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 19:49 - Radovan Vlček
Ten závod ale Pavle nebude žádná prdel.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 20:24 - Pavel Kozlík
Jasně že bude , kde užiješ tolik srandy za 33,33 Kč za hodinu ? A celých 24 hodin po sobě !
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 20:40 - Radovan Vlček
Bože, to jsem ti zas kejvnul na bikeřinu HLAVNÍ to bude u nás v práci, aby mi dalo volno. A nevim spaní, aby to nebylo někde v polích. Stan nemam. Kdysi dávno jsem ho odrovnal. To se ale domluvíme, až se někde potkáme osobně.
MASO=http://www.24hours-mtb.com/
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 20:46 - Miroslava Rýdlová
Klucíííí, já chci jet takýýýýý

anebo, já si jdu radši schánět něco do deště
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 20:52 - Radovan Vlček
Tak pojeď ! Co ti brání.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 20:59 - Miroslava Rýdlová
JENOM to, že nemám bike. Ale za mám stan
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 21:17 - Radovan Vlček
Jéééé, já tě beru. A ty Pavle??? Hele Mirko, to myslíš vážně??
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 21:20 - Miroslava Rýdlová
Mám??? Jako fotografka??? Nebo co tam jedeš dělat ty? závodit?
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 21:21 - Radovan Vlček
A bajka potřebuje jen Pavel, já budu lítat okolo něj a v noci až si JEN TY zchrupneš, tak dáme do stanu i s tebou věci, aby to někdo nečornul.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 21:23 - Radovan Vlček
Já budu svačinářka, nápojářka, šatnářka, pokus o servismanna a nevim. Jo vim FANDIT, FANDIT, FANDIT ! A mžourat k ránu očima. Napiš Pavlovi SMS-ku, ať to neprobíráme tady.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 21:23 - Miroslava Rýdlová
Hele, a víš že by se mi to líbilo? Bejt přímo v ohnisku dění!
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 21:24 - Radovan Vlček
Bude to super, bude-li počasí tak by to FAKT mohlo stát za to. A to i pro Pavla, jede se o money price mj. za 80 tisíc.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 21:27 - Miroslava Rýdlová
Pavel se uz riti, psal denik....
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 21:37 - Pavel Kozlík
NO, tak už jsem tady. Tyhlety detaily neřeším , vy už si s tím poradíte , jestli teda pojedete . To by bylo boží ...
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 21:39 - Radovan Vlček
No a je to. Jak závodník F1, jede jede, vyhraje a před závodem se obrátí k teamu se slovy: "já závodím a vy se starejte"
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 21:43 - Miroslava Rýdlová
Jasně - jakej tým, takovej závodník , v případě nevýhry to má na koho svést. Ale co to povidám, jaký nevýhry
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 21:52 - Pavel Kozlík
Lidi neblázněte! neříkám, že bych nechtěl zajet solidně, ale nikdy jsem nic takového nejel a tak pojedu na jistotu, abych to ujel a budu tedy závodit hlavně sám se sebou. Co z toho bude, to je jiná věc.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 21:55 - Radovan Vlček
Ale my ti věříme.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 22:03 - Miroslava Rýdlová
Neboj, dopadne to jako v sobotu v Kraslicích
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 22:13 - Pavel Kozlík
Byl bych radši, kdybyste zůstali na zemi. Takové 24 hodinové "ždím" je úplně o něčem jiném a na takové akci pár lidí, kteří to znají určitě bude.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 22:16 - Miroslava Rýdlová
Sem slyšela,že scháním náhradní bajky , ježtěže žádnýho nemám, stačí když ho rozflákáš Radkovi
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 22:18 - Miroslava Rýdlová
Teda, že SCHÁNÍŠ, TY
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: člán
29.05 22:21 - Radovan Vlček
nee, to jen kdyby měl "defuck", tak by musel odjet kolo na mým, než se to přezuje. Pokud by nešel do pr...le přímo plášť či něco jinšího. Ale to snad ne.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: článek
29.05 22:19 - Radovan Vlček
Neboj jsem tvrdě v reálu, jde o to, to omrknout co a jak. Zničit se, nebo se někde přizabít umí kdejakej vůl. (Viz. moje Dyleň, kterou ještě teď cejtim). Zajezdit si, zjistit svoje kvality, pokecat, pobavit se a pak jet domů. A příští rok......kdo ví
images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: člán
30.05 08:33 - haty
cus, tady organizátor 24, miluju tyhle predstartovni pripravy a to napeti (jeste z dob kdy jsem to jezdil), neodpustim si malou poznamku - v cenach bude sice 80 000, ale to jsou vecne ceny. Price bude pripravena jen pro 1 mista solistu pro muze i zeny. Vyse zatim neni stanovena, ale vitez bude urcite spokojen.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
30.05 11:44 - Pavel Kozlík
Radkovi se ten medvěd, co ještě běhá po lese, porcuje, když nejede . Kdyby jenom tušil, co je to za rasovinu, tak se na to nepojede ani podívat a já nebýt lovec silných zážitků, nejel bych to ani omylem.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
30.05 12:13 - pavel hatas
silny zazitky? jo to garantujem :o), pokud bys potreboval jakoukoli radu tak napis
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
30.05 18:29 - Radovan Vlček
tak já se teda radši ani nejedu mrknout. Je tam nějakej servisní stánek?
images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
31.05 07:13 - Anonym
servis, obcerstveni, maserka vsechno je k dispozici
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
31.05 07:34 - Miroslava Rýdlová
No vidíš, Pavle, ty nás nebudeš vlastně vůbec potřebovat, tak my si s Radkem zařídíme vlastní program .Ti budeme aspoň fandit
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
31.05 08:36 - Pavel Kozlík
To chce, protože by to pro vás jinak bylo strašně dlouhé.
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
31.05 09:33 - Miroslava Rýdlová
Jenomže máš smůlu , my tě v tom samotnýho nenecháme .
images/fm_reply.gif
PRÁSK
28.05 11:44 - Miroslava Rýdlová
Že nic jiného nevěděl, mohu jen potvrdit. Měli jste vidět jeho překvapený výraz , když mu Pedro(teda jestli to byl on) gratuloval k 1.místu ještě před vyhlášením výsledků jeho kategorie,neboť výsledky již byly zvěřejněny na výsl.listině,ale Pavel věnujíc se focení ,toto netušil.

"TAK TOHLE JSEM TEDY OPRAVDU NEČEKAL"images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: PRÁSK
28.05 11:47 - Radovan Vlček
To je holt Pavel, "skromnej jak Lenin", jak říkala Evička ve filmu Slunce seno.......
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Jasně a stručně.
28.05 11:28 - Radovan Vlček
Pěkný, jasný, stručný, zřetelný a "jedna fotka je za tisíc slov" jak se kdysi kdesi říkalo a říká. No vidíš, a tys řekl, že ti: "ten foťák byl čert dlužnej". PRD.© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 50
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif