images/fm_new.gifPříjemné bajkování kolem Orlických hor

images/fm_reply.gif
Hanička - vaše postřehy
30.08 15:42 - Václav Bartoš
Ahoj, jestli jste byli na návštěvě Haničky, nechte nám krátký postřeh na přehledu těžkých objektů http://www.military.cz/opevneni/postreh_bunkru.asp?ID=315&typ=postreh Děkuji. S pozdravem Václav Bartoš
images/fm_reply.gif
taky jsme byli v Orl.horách
09.08 23:23 - krtek
Je to už pár let, když jsme vyrazili do Orlických hor. Ale neměli jsme Ivu, ale chatku v Deštné a odtud pěkně na kole na hřebeny.Máme podobný fotky... Ale je svytá pravda, že když už se dostaneš nahoru, je tam krásně. A pak Hanička, a Skalní město, i Babičino údolí. Je tam fakt pěkně, sice trochu kopce, ale doporučuju!!!
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Země česká domov můj.. :)
30.07 15:31 - Aleš Gregor
Jo taky jsme je během Idiota projížděli a shodou okolností při poslední etapě - to jsme měli přesun do Pardubic na vlak - jsme taky jeli babičino údolí a mám tam pár uplně stejnejch fotek... Je tam fakt krásně - ostatně jako všude na horách..
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Je v nich opravdu parádně ...
29.07 12:38 - Pavel Kozlík
... já je prolít' před dvěma týdny, když jsem se vracel z Ostravy . Až příště zase přes ně pojedu, tak si jeden den vyčlením jen na ně a projedu je křížem krážem .
images/fm_mess.gif images/fm_reply.gif
Re: Je v nich opravdu parádně ...
30.07 10:23 - Martin Bali-Jenčík
Já je taky vlastně vůbec neznám. Sympatický je, že (jak se zdá) nejsou tak přecpaný turistama.
Ne že bych neměl dobrej vkus, ale kýčovitý fotky dělám taky někdy rád.
Je dobře, že tu přibejvaj takový pěkný cestopisy z vlastí českých, amerických, italských atd. V zimě si jima budu zpříjemňovat dlouhý temný (hnusný a depresivní) večery.© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 55
Autor projektu: Aleš Gregor, graphics: Michal Mach, coder: REDY TUGO images/rss.gif