images/fm_new.gifFórum k závodu Bohemie MTB Maraton 2014

Poděkování
05.05 12:01 - Honza Expres nápoje.
Ahoj, chtěl bych ještě jednou poděkovat bikerovi ( možná tam byli dva ) za pomoc při pádu ze začátku závodu na kamenité cestě. Děkuji za pomoc, i díky Vám jsem cíle dosáhl. Samozřejmě patří poděkování a záchrance v cíli za důkladné ošetření Díky
Bohemie 2014
03.05 10:28 - Jarda MMB Třebenice
Díky za 1.máje .Trať OK,žádný orienťák,basic camp na 1 a pořádající parta ví co a pro koho to dělá.Držím palce do dalších let.Po 10tileté pauze se určitě budeme ukazovat pravidelněji.
Trať
02.05 10:48 - Jan
Díky za pěknou trať,jen za to startovné bych čekal mnohem víc Nevíte jestli dojel ten biker co se tam na těch šutrech rozšvihal pěkně na začátku?
02.05 06:50 - Jarda
Ahoj. Díky za včerejší zážitky. Trať i počasí, všechno myslím vyšlo na jedničku. Jen jsem byl malinko překvapený, že jsem v cíli nedostal něco na pití. Za to nemalé startovné by pohárek něčeho tekutého(cca 30,-Kč) neměl být pro příště problém.
Efektivní trénink
23.04 09:28 - istencin@cykloseminare.cz
Zdravím všechny příznivce cyklistiky a přikládám tip na zajímavý projekt www.cykloseminare.cz První ze seminářů je nabízen zdarma a tak můžete vyzkoušet, jestli se jedná o aktivitu vhodnou právě pro vás. Staňte se “Sami sobě trenérem”.

© Bikebase.cz 2007 – Bikebase systém pro prezentaci závodníků a vyhodnocování výsledků s okamžitým zveřejněním na internetu. Právě nás tu je: 12